Отговори
# 30
  • Мнения: 1 823
Добър ден,
В деветия,десетия,с води,без води- бъдете здрави,спокойни и все така целеустремени! На кукланата Веселинкова-честита годишнина,още много по седем!
Стягам малко багаж-по едно яке,домати,пържоли и един,два спортни уреда и беж на Балкана.
Дълъг ще е уикенда ,чак в понеделник за работа ще се върнем в града. Пожелавам и на всички вас , готини сладурки,приятни почивни дни

Последна редакция: пт, 01 сеп 2023, 12:29 от Krotinia

# 31
  • Мнения: 12 013
Весе, честита годишнина!

Бърд, аз май те подредих с цитрата Confused Извинявам се.

И уважаеми госпожи,  септември е точно лятото, да сме си наясно.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 330
А, Сирос, точно така!

# 33
  • Мнения: 7 243
Наздраве, Сиросче Beers Гледката е един път Heart
Не си ти, спокойно. В аптеката е станало подреждането, това са препоръчали.

# 34
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
А така, Сиросче ! Браво Heart

Честита годишнина, Весе - да се обичате и подкрепяте още 100 по 7години Kissing Heart
 
Дано Септември е изпълнен с много хубави емоции и да няма болни Hug

Последна редакция: пт, 01 сеп 2023, 13:53 от Pretty_Mama

# 35
  • София
  • Мнения: 9 551
Веселинкова, как можах да те пропущя напред! Зло да ви забрави с ТМ! Още много години да сте заедно в добро здраве и хармония! 🍀🍷🪻🧚

Аз съборих неволно отворена кутия с шоколадови бонбони. Няколко бонбончета се търкулнаха на пода. И аз като едно добро и загрижено за семейството си прасенце си казах, че не може да оставя близките си да гризкат бонбони, престоели на пода, било то и под 3 секунди. Ама не мога и да ги хвърля, че то грехота да се хвърля храна. И ги излапах. 🐷 А сега се сещам, че не е зле по повод годишнината на Веселинкова и мъжът й да похапна още някой бонбон. Нали съм и добро другарче, освен прасенце!🍫

# 36
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Аз съборих неволно отворена кутия с шоколадови бонбони. Няколко бонбончета се търкулнаха на пода. И аз като едно добро и загрижено за семейството си прасенце си казах, че не може да оставя близките си да гризкат бонбони, престоели на пода, било то и под 3 секунди. Ама не мога и да ги хвърля, че то грехота да се хвърля храна. И ги излапах. 🐷 А сега се сещам, че не е зле по повод годишнината на Веселинкова и мъжът й да похапна още някой бонбон. Нали съм и добро другарче, освен прасенце!🍫
   Аз като загрижено прасенце преди години лапнах бонбон от пода пред ужасения поглед на колежка... Еми, жал ми беше да го хвърлям.

# 37
  • Мнения: 1 898
Довлякох сЪ...
Септември дойде. Утре ме чака зверски гроздобер... бля .. ма после, кат го пия, тва дето утре ше го бера, хич няма да викам бля...

Хах, Съншайн, аз тия работи ги правя само у дома. На работа - не Stuck Out Tongue

Весе, честити 7 годинки с ТМ!

# 38
  • Мнения: 7 749
Ахойте и благодаря за новата тема! Hug

Налегнали са ме задачи, току- що закусих. Stuck Out Tongue Winking Eye
Веселинкова, честита ви годишнина! Още поне 10 по толкова да имате в щастие и сговор.
Оплаквам се, че си харесах нов парфюм. Сега се чудя да го бъде ли и колко всъщност ще го ползвам.
Марул, чУдно обобщена инфо! Hug
Ние също не спахме добре- тормозиха ни кОмари, от 3.30 до към 5.30. ММ даже става да ги дебне по едно време. Аз а- ха да се откажа да броя овце и да дойда да си хортувам с вас, пък съм заспала. Сега съм крива и не особено сговорчива. Confused
Убедих се, че от бяло вино са започнали да ми се появяват киселини. Такова нещо досега не знаех щО е, с изключение на последните седмици от бремеността с Младши. А хем това лято направо в сравнение с други такива заслужавам медал по трезвеност.Rolling Eyes Организмът явно иска да ми каже нещо, не е лошо да се вслушам в него. Отделно, на мен напоследък дори не ми липсва питието, без значение от компания, повод и ситуация. Най- щастлив от вкички ще е ММ, защото често ще се оказва с шофьор до него. Grinning

# 39
  • Мнения: 12 129
Тили, виновен е производителят на виното, не е в теб проблема. Прекаляват със сернистата киселина технолозите, сакън да не изтърват виното. Не мога обаче да препоръчам марка, може би Вила Юстина е по-умерено от към консерванти.

# 40
  • Мнения: 8 783
Аууууу, Веселинкова , зло да те забрави!Още мнооого по 7 с ТМ да си гукате!
   Бачкам аз, пак ми е жега. Малкото си отиде в София, днес ще работи от там . Големите ще ми оставят Кати довечера с преспиване,че са на гости. А тя в момента е в един период, дето само мрънка и се тръшка и , естествено, не иска да яде. Ще се справим де.
   Бобчи и Кара да се явят!!!

# 41
  • France
  • Мнения: 12 572
Веселинкови да илядат HeartFlowers Hibiscus

Дорчи, разбирам те. И аз съм много сантиментална.

# 42
  • София
  • Мнения: 18 703
Весе, здрави и щастливи бъдете.

# 43
  • Мнения: 7 749
Кло, не е от една марка вино проблемът, нито пък ми е сефте това лято. Някъде от края на юли се започна с дискомфорта. Отначало мислих, че се дължи на храна, но не.
Преди няколко години така развих непоносимост към червеното вино- всякакво такова. Ставах на червени петна, а от половин чаша на другата сутрин че сцепваше главата и не се чувствах Ок. Едва сега, може би 5 г. по- късно вече отново започнах да отпивам с наслада.
Като студентка пък с водката имах подобни приключения. Но там любовта ми се възвърна може би 20 гОдин по- късно.
Яво е някакво пренасищане и в даден момент факсовете започват да прииждат.

Марул, като не ѝ се яде на Кати- оставете я, като огладнее ще си навакса.

И аз към сантименталните, но вече се опитвам да не робувам на вещи. Въпреки това с всяко едно местене хем изхвърлям много неща, хем броят кашони расте. Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 8 783
И аз не държа на вещите. Имам си някакви любими неща, но  си мога и без тях.
  Тилче, ние сме я оставили . Снощи е вечеряла филия сух хляб, солети и бебешки бисквити. В яслата поне си хапва. Дъщеря ми е споделяла с  госпожите там, че не яде и те пращат клипчета по време на хранене. Ми яде маймуната и то неща, които в нас дори не иска да опита. Лошо е, че и плодове не яде, освен банан.
   Май е време за следобедното кафе? Или лате? Или от ония неща, дето говорихте преди дни.
   Отива да си взема кафе.С мляко и карамел.

Общи условия

Активация на акаунт