Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Може, Бърд...зависи май какъв вид е. Знам за Цитрат, че така действа.

# 16
  • Мнения: 12 129
Бърди, диария, виене на свят, гадене са в обичайните странични ефекти на магнезия.

Весе, да илядите заедно! Бъдете щастливи и все така рамо до рамо!

# 17
  • Мнения: 10 887
Може, Бърди, и още как. Няколко са формите му, които могат да имат такова действие.

# 18
  • Мнения: 7 243
Благодаря, момичета. Цитрат е. Надявам се, че ще отшуми бързо след спирането на магнезия.

# 19
  • France
  • Мнения: 12 572
ДобрЮтро, момичета, направете място за още едно дупе на клона, плийз.
Мерси за темата, Кло.

Дойде и септември... ами не обичам. Искам си лятото. Тук и времето е Confounded Само броя часовете до пристигането на нашите.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 703
Добро утро.
Благодаря за темата.
Не обичам деветия месец, нито преди нето сега, съжалявам.

# 21
  • France
  • Мнения: 12 572
Hug


Майка ми ми вика, че чакала с нетърпение да се разходи из Париж. Пратих ù този линк да си избере местенца. 🤢
https://parissecret.com/emily-in-paris-vrai-paris/

# 22
  • Мнения: 8 783
Ако може и аз така до котела да се наместя. Добър ден!
   Мид, как си прекарвате на морето?Децата кефят ли се?
   ДобрЕ, добре завърнала се! Честито пенсиониране! Браво на Горинич,
 БРАВО!
    Резюмето е че ни беше жега, много жега.Сега вече не ни е жега. Лъвчето на Лав проходи , Павката на Мид беше с гипсиран крак, ама вече не е. Пандите бяха на почивка, на море , при БНД . Кайсията и Тили се разцепиха от купони и барбекюта , ама вече стягат куфарите за другото вкъщи. Бърди и Ренко и те само ходят на зелено и пращат снимки, за да се любюваме и ние. Бъръло и тя беше на дени "гадни " места да почива.
   13 я болеше кръста,за малко лисваше, ама вече е тук. С фърчипланката не знаем кво става, в смисъл лети си и хубавее девойката.
   Кара мия липсва, издирваме я .Бяха я нападнали някакви животни, дето изядоха красивите завеси. Беше споменала,че е обещала на любимия да развее фустаня в Елада в края на месеца,дано да е там и да е добре!!!
    Кро и тя се затри,ама се появи.
  И новината в темата - РЕ ще става баба!!!!!
   Имаме нови попълнения, ще ги видиш.
   Ако съм пропуснала някой, моля за извинение, съвсем не е лично и нарочно! Просто бабешкия акъл толкоз помни.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 703
Нормално.
Даже не искат на плаж, на басейна стоим.
Но те са така от преди.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 551
Здравейте, дружина!

Кло, благодаря за новата тема!

ДобрЕ, радвам се, че се разписа. За кой ли път ме разсмя с неповторим стил! 😄 Ти в редиците на пенсионерките ... нИ мога да си го представя. Тц!
Браво на Горинич! Никога не съм се съмняваше него, а след като имах удоволствието да го видя и говоря с него , съм повече от убедена, че му предстои светло бъдеще!
Книгите за моето диване хич не си ги слагай на сърце, защото тя това лято , ако не броим мангите, е прочела само две книги, и то не до края. Аз се отказах да се боря. Реших, че може би по-добрата стратегия е да я оставя да се срамува, че не може да представи попълнен читателски дневник пред госпожата.

Мид, и моето не иска плаж. От 10 дни на морето не знам дали имаме поне 4-5 плажа. Един бяхме на басейн. За догодина ще й правя оферта да изкара 5 дни при татко си и още 5 някъде на планина с басейн, щото не не кефи тъй да виси уж на море, пък затворена, щото и разходки не щеше
 
Мързелота е спретнала чудно обобщение. Аз уж ви четях редовно, но някои факти ми бяха убягнали. 😄

Исках още да пиша, но ме зоват много задачи. Тичам първо готвенето да отметна.

Бъдете здрави и щастливи цял месец, а и след това! ❤️🍀🤗

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Честита ни нова тема и честита ни видна пенсионерка! Flowers Hibiscus

Clo, много мило, че си включила моите записки Purple Heart

Кайс, значи и ти си на моя хал... Съчувствам. Днес сутринта хвърлях стари чаши, такива единични, нащърбени, изтъркани... ама ветерани, вярно служили на семейството... Бей да му се не види, как може човек да му се свива душата за някакво стъкло?

Магнезият си има странични ефекти, да, ама спирането също има последствия. Аз като го забравя няколко дни и почват крампите на прасците. И бърже-бърже привиквам да си го пия редовно пак.

# 26
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Здрав и спокоен да е септември за всички!
Ако има именици, да са честити! Днес празнуват Симеон и производните му!

# 27
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Аз нямам сантимент за вещите специално-имам предвид чашки,чинийки и др.Ако зависи от мен,само картините ще взема,тях ги не давам,нищо че нямат кой знае каква материална стойност.Виж,апартамента много ще ми липсва следващото лято.Направо не се виждам на селското шато,ама к'от -такова.

# 28
  • Мнения: 14 790
Толкова пъти прочетох, че сме в деветия месец, че водите ми изтекоха!
Кло, ❤💐

# 29
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Толкова пъти прочетох, че сме в деветия месец, че водите ми изтекоха!
Кло, ❤💐
Била съм в деветия, нищо особено не е 😃 И накрая и води не ми текоха... Все не съм като хората.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2023, 14:32 от Sunshine-rainbow-lollipop

Общи условия

Активация на акаунт