Майски бебета 2024г.

  • 28 608
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 307
Момичета, искам да напусна една тема. Знаете ли как става?

# 721
  • Мнения: 784
pauly, аз съм същата и предната бременност не посмях да се подстрижа 😄. Моята коса расте бързо, но не цъфти и обикновено си я подстригвам веднъж годишно, не ми е проблем.
Интересно ми е вече какъв пол ще е. Предният път бях убедена, че е момче, говорех за него в мъжки пол, даже го сънувах постоянно, че е момче, но сега нямам никакво предчувствие. И само сънувам как имам проблеми с бременността. 😑😑😑
Момче ли се падна накрая?
Защото аз сега съм така, усещам го момче, сънувам го момче, говоря за него в мъжки пол (така ми идва отвътре просто), мъжа ми също така го усеща, но по всички китайски календари, бабини поверия и какво ли не ми излиза момиче Grinning

ПС: Термина ми е на 26.05

# 722
  • Мнения: 805
gergana016, Имаш предвид да не получаваш известия като коментира някой ли? В този случай мисля, че няма такава опция за жалост и докато е активна темата ще получаваш известия.

# 723
  • Мнения: 976
pauly да, момче беше и хич не ме изненада новината 😄. И не е като да съм се настроила, исках момиче по принцип, в нашето семейство главно момичета се раждат също, но пусто предчувствие. 😄
gergana016, някъде имаше закачена тема как да спреш известията от тема, в която си писала, но досега не съм го правила.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 330
Минах днес скрининг, с бебето всичко изглежда ОК ехографски Simple Smile Почти до последно не съдействаше да подскаже за пол, но в крайна сметка има леки предположения за момче, та ще видим 😀
Досега вървеше все 3 дни назад спрямо термина, но явно е понаваксало и този път избързва с 3 дни 🤷🏻

Спомена иначе за леко увеличен кръвоток в матката, което за момента не е притеснително, но ще го следим. Не разбрах много-много за какъв проблем би могло да е сигнал.

# 725
  • Мнения: 170
Аз се подстригах по време на миналата бременност, няма да ходя с тежка, нацъфтяла коса. И сега смятам да се подстрижа, че после първите месеци с новородено като съм в джаза няма да ми се мисли за прически. Grinning

gergana016, трябва първо да имаш нотификация за темата, тогава отваряш менюто което е вляво горе (с трите чертички), избираш "Нови отговори". Като посочиш темата, вдясно се появява бутон с кошче за боклук. Цъкваш го и спира следенето.

# 726
  • Мнения: 805
Karina*, супер новини за бебчо. Relaxed Ти имаш ли предпочитания за пола? Smiley

Nala_, спасяваш положението с тези инструкции! И мен ме тормозят такива известия, но ми бяха казали, че няма вариант да се спрат.

Мами, аз да се оплача, че ми излязоха резултатите от микробиологията и имам някаква бактериална инфекция. Доктора не ми вдига и ще се побъркам от притеснение.

# 727
  • Мнения: 170
Zoya, коя бактерия? Пише ли?

# 728
  • Мнения: 805
"Clue cells, Mobilluncus spp. и много други бактерии, липсват лактобацили и левкоцити. " Ето ми ги резултатите. Не разбирам кой знае колко, но не звучи хич добре.

# 729
  • Мнения: 233
Аз се подстригах в началото още. Имах идея да си оправя и русите кичури, но с това гадене и повръщане не ми се получи. Може би само ще се къпя с лилав шампоан.

Днес бях на първата ФМ, взеха ми кръв за БХС. Всичко изглежда да е наред, на 70% е с 💓 гащи. Но през цялото време седя с гръб към нас, доктора го побутваше ама не. Това ще е по-голям инат и от голямото...

# 730
  • Мнения: 166
Включвам се с добри резултати от Вижън Теста ииииии 💙💙💙💙💙💙💙
Аз съм в екстаз, мъжът в шок 😂

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 330
Zoya, раздвоена съм 😀 Искаше ми се да ги нашарим (тоест номер 2 да е момиче), но пък с момче ще ми е по-лесно в някои отношения. Най-много да побелея преждевременно с двама бандити 😂
В крайна сметка - здраво да е, пък каквото е - няма да го върнем Simple Smile

# 732
  • Мнения: 805
Включвам се с добри резултати от Вижън Теста ииииии 💙💙💙💙💙💙💙
Аз съм в екстаз, мъжът в шок 😂
Оооо, тука се формира групировка на сините гащи. Честитооо!

# 733
  • Мнения: 784
Включвам се с добри резултати от Вижън Теста ииииии 💙💙💙💙💙💙💙
Аз съм в екстаз, мъжът в шок 😂
Ехаааааа, много хубаво, радвам се. Помня, че ти си искаше момченце Blue Heart
И аз си записах час за Вижън в Четвъртък и живот и здраве първата седмица на Ноември ще имаме резултати.

Честито на всички с добри резултати! Heart

# 734
  • Мнения: 2 835
Аз бях днес на стандартен преглед и дадох кръв за БХС. Другата седмица ми е ранната фетална. Вие тогава ли разбирате тези полове Grinning

Общи условия

Активация на акаунт