ДЕВЕТИ КЛАС - Отминават дните дълги и топли и с трепет чакаме първите входни

  • 28 344
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Успех на момчето, Карз!

# 46
  • Мнения: 1 738
Пожелавам успех на момчето ти, Карз! Да ги разбие! Стискам палци!

# 47
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Айде започва голямото стискане на палци!
Карз, успех на детето ти, ще ги разбие с толкова положителна енергия изпратена към него! Flowers Four Leaf Clover Two Hearts

Аз да се поФаля - вчера успяхме да напазаруваме дрехи на моя хърбавел и то 4 броя различни дънки без нужда от корекция. Това чудо не ми се беше случвало.

Учебници от днес също  има. Не че училището ги е обявило, но една любезна съфорумка ми праща нейните на половин от коричната цена. Добре запазени са и ме устройва. Миналата година само един се разминаваше. Някой по-напред беше писал, че не всички са му ги изкупили. На пазара на Красно село взимат всичко.

# 48
  • Мнения: 390
Успех на младежа! Flowers Four Leaf Clover

# 49
  • Майничка
  • Мнения: 12 586
Момата има и тя учебници, без езиците и математика. Цената е повече от удовлетворяваща.
По повод спестеното, сега ме уговаря да "се разходим" за един ден до София, искала да разгледа книжарницата на Френския институт. Да бе, да, отварянето на Kiko в някой от моловете хич нищо общо няма! 🤣

# 50
  • Мнения: 2 111
Карзче, стискаме всички, даже и сърдитка. Успех, и отсега чакаме. Аз защо останах с впечатлението, че е било за вчера. Но пък няма нищо, тамън сега като ни се сковат, нема ги пускаме до края на учебната година.
🍀🍀🍀🏆🥇🫛

Нинка, ей на туй му се вика да уцелиш десятката.

На мен рядко ми се налага да и подновявам аутфита. Но пък и тя е на вечната вълна - не искам други, имам си. А какво има, три панталона, като единия не го носи, другия си сменя вече цвета, и остава един, дет го бива поне за сега. По натам ще отскочим до някой магазин да я заредим, нищо, че тя е на вълна якета. Погледна ли какво прави на тела, след като не чуя звук от игри или драми, все попадам на якета, че зяпа. Поне сега за обувки няма да мисля известно време.

Гериии, спестеното трябва да се изхарчи, по друго направление, няма как. Тя е помислила за всичко предварително.

# 51
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Замислих се сега, че съм като в седмокласната тема и само рИфрашвам за резултати. Карз продължавам да мисля младежа! Flowers Four Leaf Clover

# 52
  • Мнения: 2 111
Нинче, припомняш си го а, аааа.
Споко, аз ще изчакам докъм 18:00ч., предполагам, че до тогава вече ще има резултат, и за двете форми.
Още малко, не остана.

И аз се вълнувам, притеснявам, а беее, всички чувства и усещания са ме връхлетели. А какво и е на Карзчето, само тя си знае, за наборчето пък и дума няма да отварям.
Аз съм сигурна в него, че ще се справи блестящо, дано и изпитващите да го оценят подобаващо.

# 53
  • Майничка
  • Мнения: 12 586
Предполагам, че резултатите от писмения ще излязат утре, все пак двама души ще го проверяват.

# 54
  • Мнения: 2 111
Възможно е, може би утре ще разберем с писмения.
А защо тези изпити ги провеждат следобед, не трябва ли да е преди обяд.

# 55
  • Майничка
  • Мнения: 12 586
Няма изискване да са преди обяд, а и тогава може да има други изпити.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 16 208
Момичетаааа,сега говорих с набора. Каза,че се е справил много добре,според него. Две госпожи са го изпитвали - неговата и още една,н адругата група. Похвалили са го,че е учил,въпреки,че неговата госпожа се е опитала да го забие с въпроси.
Резултати до три дни.
После ще пиша още подробности.
Огромно сърдечно благодаря за палците!

# 57
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Браво на детето!

# 58
  • Мнения: 2 111
Браво Карзче, сигурна съм и съм убидена, че ще си вървите с нас. Тая вашата класна, се оказа голямо магаре. Вместо да го облекчи, тя го тормози. Ама нека, хак да и е, да види как се свиват сармите. Поне и от нея е получил похвала.
Значи ще чакаме резултатите, какво са още три дена, то толкова чакахме, та това ли няма да дочакаме.

Аааа, Гери, благодаря за инфото. Аз бях останала с впечатлението, че предимно преди обед се правят.

# 59
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Браво на детето, Карзче! Сигурна съм, че се е справил. Много се дразня на такива учители - какво печелят като тормозят децата?

Общи условия

Активация на акаунт