ДЕВЕТИ КЛАС - Отминават дните дълги и топли и с трепет чакаме първите входни

  • 28 343
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Карзче, успех на младежа и от мен! Ich drücke ihm die Daumen или стискам му силно палци. 

# 31
  • Мнения: 2 345
Благодаря за новата тема! Връщам се да чета!

# 32
  • Мнения: 781
Успях да ви прочета! 😃Здравна карта взехме миналата седмица, докато няма много хора. Мисля, че важи повече време, защото вече не се правят чревните изследвания. Всеки ден повтаря, че има да чете и до тук...
И аз не си давам учебниците по математика, БЕЛ и езиците. Евентуално за преговор. 🤣🤪

# 33
  • Мнения: 2 111
Карзче, къде сииии? Днес от обед нататък почваме с надеждите, палците не сме ги пускали. Ще чакаме добрите новини, и да не забравиш - за мен метни адна кутия банбони, ама глей да е голяма. Азе съм си кат ламя, ша изфърчат за секунди.

Офффф, да съ оплача, за поредна сутрин кат съ събудя, от дим и смог не мое съ диша. А като си помисля, че трябва да излезна, да ида до другия край на града, и ми призлява. Виках да подбера и мойта с мен, ама се отказах, не и трябва да диша тоз въздух. Достатъчно е това, че в къщите не се диша.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 428
Карзче, стискам силно палци. Ще се справи детето!

# 35
  • София
  • Мнения: 3 064
Привет в новата тема! Нинка, благодаря! Kissing Heart
Върнахме се от море и ударно подхванахме седмицата. Тези два дни децата са успели да си "оправят шкафовете", при което като се прибрах от работа в понеделник заварих планини от дрехи, бельо, чорапи и други омалели или ненужни неща, а вчера бяха нападнали шкафовете с учебници и тетрадки. Нови планини от хартия, учебници,  помагала и други нужни и ненужни пособия. От някъде са изскочили пергели и транспортири в различна степен на полуразпад. Заливаха се от смях на "находките" си - много смешно, някой е купувал нови и нови пособия, защото старите са били затрупани в шкафове. Из-по-накъсали са останалите празни листове от недоизписаните тетрадки, да ги ползват по традиция за "листове за драскане" и си ги разделиха (баткото още не е осъзнал, че ще е студент, не знам какво си представя, че ще "си драска" на тези листове - думи ли ще учи, задачи ли ще решава, не е много наясно още, ама нищо, де, не се бъркам Sunglasses ). Аз сортирам планините - за "предай нататък" - дрехи (даваме на приятели дрехите, които имат потенциал за доизносване, като понякога имаме неща с етикети - подарени, нехаресани и неносени), други за изхвърляне по съответните контейнери - за текстил, за хартия, за пластмаса. Накрая, след "голямото изхвърляне" шкафовете са си...пълни, както всяка година. Не знам от къде излиза всичко това, но не остават празни редчета.
Приготвила съм купчината с учебници за борсата  - от баткото за 11 и 12 клас всичките, че миналата година всичко си запази. Дано ми ги вземат, че значителна част са модули по профил физика за 11 и 12 клас, към които не очаквам небивал интерес. Подготвила съм си списъка с нужните учебници (качен е в сайта на училището), та до края на седмицата ще трябва и това ще свършим. Наборката си е направила списък с тетрадки, които да се купят допълнително, иска днес да ходи до близкия ни МОЛ. То хубаво, ама много тежат тези неща и искам да ида с нея, да помогна с носенето. Не знам дали ще устиска до довечера, да ме изчака. Голям мерак за училище, несесера си е подготвила, пък нулева учебна погдотовка. А, подготвила е и спиралата, гланца за устни, сенките и парфюмите. Абе, май само за социални контакти се гласи да ходи. Rage

Карз, мисля ви и силно стискам палци. Чакаме всички добрите новини Heart

# 36
  • Мнения: 2 111
Мандаринче, след хубавата почивка, такава ударна порция работа, язък за почивката само ще кажа. Но пък и те са си свършили тяхната работа. Чудиш се след като са изтипосали толкоз много неща, как и защо, пак няма празно място. Ми отговора е ясен, колкото вадиш и хвърляш, двойно повече изкачат други неща. Добре чеее, не си у нас, нашата къща повече прилича на бунище, Плюшкин пасти да яде.
А на студента му пожелавам успешен старт, да му върви по вода.

Аз се прибрах преди малко от разходката, навъртях малко километража, и ся съм гроги. При нас еее, ад, топло, задушно и задимено, не мое да съ диша. Дано потушат пожара скоро, иначе ще ходим с противогази.
Друго, друго, другото е, че все още не сме прегледали какви и колко тетрадки има, които ще се ползват, и дали ще се наложи да се купуват. То, че ще се купят, ще се купят, но за да има в резерва, за да не се търчи в последния момент. Каквото остане, ще се пренасочи за следващата година.

Карзчето, все още не се е включила, кой знае какво и е в момента, дано издържи до финала, и да ни зарадва. Не остана, още малко и ще се започне. Успех и късмет на младежа.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Карз още не се е появила. Дано да са добри новините.

# 38
  • Мнения: 161
Дано всичко е минало добре при Карз!

# 39
  • Мнения: 390
Благодаря за темичката.
Дано всичко е минало добре при Карз!
Тетрадки не сме купили, то половината стоят от миналата година - щели да му стигнат до 12клас - така се шегува наборчето. Но му казах , че за късмет ще купим някоя нова Stuck Out Tongue
И при нас има доста умалели дрехи, ще се наложи ново зареждане на гардероба с есенни.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 16 208
Добро утро,наборчета!
Влизам набързо да ви подсетя за палчетата! Следобед от 13:30 е писменият,а от 16ч устният изпит на синковеца!
Той е спокоен,според него р научил всичко.
Дай Боже! Успех му пожелавам!
Благодаря ви!

П.П. Сега видях,че сте ни стискали палци! Днес е денят! 🙏 Златни сте ми!❤️

# 41
  • Майничка
  • Мнения: 12 586
Стискаме, Карзче! 🤞🤞
Успех! 🍀🍀🍀

# 42
  • Мнения: 2 419
Успех🤞🤞🤞

# 43
  • София
  • Мнения: 12 428
Успех на младежа! Ще изкара отлична оценка.

# 44
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 773
Айдеее, стискам и на ръцете и на краката...Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт