Мами с термин Март 2024

  • 35 392
  • 817
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
За сметка на кошмарната нощ, поне пък сутринта получихме добри новини. Бебчо е добре и е мъж💙. Излезнаха резултатите от пренаталния тест. Относно моето повръщане, добре че са измислили хората лекарства, защото аз не мога нищо да лапна и да се задържи като стартира повръщането, сега съм 11г.с.+2. Надявам се скоро да отшуми. Гледам да излизам около 19часа за малко на разходка, иначе не ме хваща съня.

# 16
  • Мнения: 233
Не знам, но наблюдавам , че напоследък предимно момчета се раждат. Мои близки и познати всички момчета, 1 момиче. Тук до сега само мъже. Хайде вече една девойка да имаме за цвят. Аз имам вътрешно убеждение , че ще имаме момиче, пък ще видим, то да е здравичко няма никакво значение.

# 17
  • Мнения: 42
Включвам се и аз с новини. Излязоха и моите резултати от пренатеста, всичко е наред и чакаме момче 💙 каките искаха още една госпожица и малко се зарочароваха първоначално, но сега вече са щастливи Simple Smile
Относно ФБ групата, аз ще се включа само, ако някоя мама направи тайна такава, която да е само за нас и никой не вижда!

# 18
  • Мнения: 3 640
Не знам, но наблюдавам , че напоследък предимно момчета се раждат. Мои близки и познати всички момчета, 1 момиче. Тук до сега само мъже. Хайде вече една девойка да имаме за цвят. Аз имам вътрешно убеждение , че ще имаме момиче, пък ще видим, то да е здравичко няма никакво значение.
Моите наблюдения са точно обратните.
Три колежки от старото ми училище родиха момичета. Колежки от университета - момичета. Приятелки - момичета.
Ние ще сме с първото момче..  💙😀

# 19
  • Мнения: 233
Включвам се и аз с новини. Излязоха и моите резултати от пренатеста, всичко е наред и чакаме момче 💙 каките искаха още една госпожица и малко се зарочароваха първоначално, но сега вече са щастливи Simple Smile
Относно ФБ групата, аз ще се включа само, ако някоя мама направи тайна такава, която да е само за нас и никой не вижда!
Аз вчера се включих в тайна група във фейсбук, преди да ме приемат, не виждах кой е член. Казва се Мартенски бебета 2024-Мами с термин март 2024.

# 20
  • Мнения: 161
Аз преди малко се прибрах от преглед при лекаря. Всичко е наред, в сряда ще правя Vision тест, а на 18.09 ще направим първата фетална морфология. Имам вътрешно усещане, че и ние ще имаме момче, но ще почакам още малко, за да разбера. 😀

# 21
  • Мнения: 42
Включвам се и аз с новини. Излязоха и моите резултати от пренатеста, всичко е наред и чакаме момче 💙 каките искаха още една госпожица и малко се зарочароваха първоначално, но сега вече са щастливи Simple Smile
Относно ФБ групата, аз ще се включа само, ако някоя мама направи тайна такава, която да е само за нас и никой не вижда!
Аз вчера се включих в тайна група във фейсбук, преди да ме приемат, не виждах кой е член. Казва се Мартенски бебета 2024-Мами с термин март 2024.
Имам в предвид група, която не е видима от външни за групата лица във фейса Simple Smile С каките съм в такива скрити групи

# 22
  • Мнения: 48
И около мен са масово момченца, но да са живи и здрави, пък вече си казахме с таткото, че ще работим до женско🤣

# 23
  • Белгия
  • Мнения: 511
Аз пък други неща забелязвам.. Момчета и момичета еднакво се раждат около мен, но забелязвам, че като цяло по-малко деца има.. Знам, че е личен избор или просто понякога не се получава и т.н. просто ми прави впечатление. И не става дума само за двойки, а и за жени и мъже поотделно. От моят кръг на познати има изключително много (по мое мнение) умни, талантливи и красиви жени, които са самички и които не могат да намерят партньор, или щом намерят решават просто да нямат деца. Никого не съдя, просто споделям с вас тези мои наблюдения.

Аз лично съм привърженик на големите семейства, може би защото съм израстнала в малко и не много сплотено такова и ми е някаква мечта. За сега с баткото, живот и здраве и напролет +1, и ако Господ даде още едничко по-нататък.

Животът е доста шантав и не винаги върви по план Confused

# 24
  • Мнения: 233
И аз имам такива познати, които не искат да имат деца, но това си е техен избор, който аз уважавам. Надявам се като остреят да не съжаляват за избора си. Аз мисля, че не искам голямо семейство, но може като се появи март месец новото попълнение да ми промени мнението, ще видим тая работа 😀.

# 25
  • Мнения: 267
И аз чакам такава Simple Smile
И без това е доста трудно да следиш цялата комуникация тук .

Включвам се и аз с новини. Излязоха и моите резултати от пренатеста, всичко е наред и чакаме момче 💙 каките искаха още една госпожица и малко се зарочароваха първоначално, но сега вече са щастливи Simple Smile
Относно ФБ групата, аз ще се включа само, ако някоя мама направи тайна такава, която да е само за нас и никой не вижда!
Аз вчера се включих в тайна група във фейсбук, преди да ме приемат, не виждах кой е член. Казва се Мартенски бебета 2024-Мами с термин март 2024.
Имам в предвид група, която не е видима от външни за групата лица във фейса Simple Smile С каките съм в такива скрити групи

# 26
  • Мнения: 13
Здравейте, благодаря за следващата тема. Виждам, че за момента се очертава група на мъжките мами. Аз все още не знам пола, утре съм на ранна фетална в 13 седмица и тайно се надявам този път да имам момиче, че вкъщи е мъжко царство.
Относно фейс групата- много бих искала да си направим тайна група с момичетата, които пишат тук, защото е по-лично и вълнуващо,когато са по-малко и подбрани хора, с които си споделял всеки трепет от началото. През бременността с баткото си направихме такава група и до ден днешен споделяме как растат децата и си помагаме със съвети.

# 27
  • Мнения: 233
Ако направи някой такава, аз се включвам веднага, много ми е приятно да си комуникариме.

# 28
  • Мнения: 48
Групата във фейсбук е затворена, трябва да бъдеш приет от админ, за да видиш кой е вътре и какво е писал. По-затворена от това не знам дали може.

# 29
  • Мнения: 17
Аз бях с голямо очакване на феталната да ми кажат пол, но уви Grinning Мръцка и все, както на лекарката не и харесваше. В далечината за момент се видя да стърчи нещо като пионка между краката, но дотам. Питах я дали е пъпната, а тя каза, че не е. Момче ли е питам, ами не се знаело.  По наложителни причини трябваше да посетя повторно лекар и той любопитен да види пол, ама не ! Видяло му се нещо като топки и пак не от добра позиция. Е то и на момиченцата може да се оприличат гениталиите на мъжки само по топките. Срамежливото бебе не се разкрива !

Общи условия

Активация на акаунт