Мами с термин Март 2024

  • 35 421
  • 817
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 67
Аз да се похваля днес ми беше часа за БХС , всичко е наред , лекарката каза 80% момиче 🥰🩷. Много съм доволна понеже се следя в болница Надежда , бях при д-р Патрикова, уникална е , обяснява какво гледа , показва , изчака над 40 минути след прегледа само и само да направи хубава снимка.

# 46
  • Мнения: 48
Супер отзив за Патрикова и аз съм при нея другата седмица. А при кого ще се следиш на женска консултация?
Аз да се похваля днес ми беше часа за БХС , всичко е наред , лекарката каза 80% момиче 🥰🩷. Много съм доволна понеже се следя в болница Надежда , бях при д-р Патрикова, уникална е , обяснява какво гледа , показва , изчака над 40 минути след прегледа само и само да направи хубава снимка.

# 47
  • Мнения: 67
Още не съм се записала , но ще е при моя си лекар д-р Манастирски. Много съм доволна и от него. Отговаря почти веднага на Вайбър. Много е внимателен на прегледи, и най-вече е човек ! Винаги излизам с положителни емоции след прегледа.

# 48
  • Мнения: 172
Да ви питам вие казахте ли на някои преди 3 месец защото аз още не съм.Ще си правя БХС някъде около Майчин дом ми казаха че има някаква ниска зграда незнам не съм от София .

# 49
  • Мнения: 3 640
Преди ФМ и Vision знаехме само ние с таткото на бебето.
Случайно поради хорската глупост няколко дни преди ФМ мама разбра, но си мълчеше докато не излязоха всички резултати и чак тогава споделихме на най-бликите роднини, на кумовете ни и казах на работа. Публикации във ФБ и т.н. публичности не мисля да правя.

Виж, то няма правила. Какво го усетиш...
Една позната положителния тест си качи във ФБ, а моята кума роди преди 2 месеца и още не е качила никакви снимки. До човек си е. 🤗🤰

А за сградата на МД - не мога да ти помогна. Не съм ходила в тази болница и така мисля да си остане. 😃😃😃

# 50
  • Мнения: 172
Преди ФМ и Vision знаехме само ние с таткото на бебето.
Случайно поради хорската глупост няколко дни преди ФМ мама разбра, но си мълчеше докато не излязоха всички резултати и чак тогава споделихме на най-бликите роднини, на кумовете ни и казах на работа. Публикации във ФБ и т.н. публичности не мисля да правя.

Виж, то няма правила. Какво го усетиш...
Една позната положителния тест си качи във ФБ, а моята кума роди преди 2 месеца и още не е качила никакви снимки. До човек си е. 🤗🤰

А за сградата на МД - не мога да ти помогна. Не съм ходила в тази болница и така мисля да си остане. 😃😃😃

А това Vision какво е не ми е казано за такова

# 51
  • Белгия
  • Мнения: 511
Аз казах на майка ми и брат ми, защото се видяхме това лято и не знам кога ще се видим пак на живо преди бебто да се роди. Та предпочетох на тях да кажа. Иначе баткото наскоро го разказа на майката на най-добрата си приятелка, моя позната също, но нямах намерение още да и казвам хехе, ама на.
Другите ще научат след резултатите на пренаталния тест.Особено свекърва ми, дето все натиска за момиче, много нетактична, та ще и кажа след като знаем пола. С баткото като разбра, че е момче и първата реакция беше, "е нищо, ще опитвате докато имате момиче, нали?", много ми беше емоционално и болно тогава. По принцип с нея винаги се разбирахме

По фейсбук профила си няма да качвам нищо.

# 52
  • Мнения: 161
Ние не успяхме да крием радостния момент за много дълго време. Казахме на най-близките роднини. Тъй като аз пушех много и на доста хора им направи впечатление, че не паля цигара, бях принудена да им отговоря на въпроса "Бременна ли си?". От свекърва си знам, че като те питат не можеш да излъжеш. Ама то понякога е нетактична работа. 😀

# 53
  • София
  • Мнения: 176
Ние въобще не можахме да скрием и повечето хора около нас знаят. За най-близките всички знаеха, че съм била на трансфер и кога е датата на теста, та от тях нямаше как да се скрие. В работата т.к. исках да ми се махнат нощните смени, по пътя на логиката всички знаят. Така че малко близки приятели останаха, на които ще кажа след феталната Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 1 369
Да ви питам вие казахте ли на някои преди 3 месец защото аз още не съм.Ще си правя БХС някъде около Майчин дом ми казаха че има някаква ниска зграда незнам не съм от София .
Ние казахме почти на всички, но по стечение на обстоятелствата, не защото много исках.
На един- свързано с пътуване, което се налага да отложим… на друг- отново заради съвместни планове, несъвместими с бременност.. и така се получи, че всички близки знаят.

Официално обявление ще съчетая с обичайната си коледна фотосесия. 😃
Искам такъв кадър.. 🤣

# 55
  • Мнения: 233
И ние си казахме преди да са минали изследванията , защото спрях да пия те вече хората , с които излизаме почти всеки ден ме надушиха , така че нямаше смисъл да се крия, нещо да не е наред те пак ще знаят и така. Казахме и на родителите си тогава. Това всеки трябва да го усети, аз не съм много по суеверията и тн, специално сега не се чувствам добре понякога , писихически, просто имам нужда да си споделям с хората, но си е до човек.

# 56
  • Мнения: 1
Здравейте! И аз се записвам тук! Терминът ми е в средата на март. В 11 + 3 г.с. съм. Вчера бяхме на преглед и уговорихме час за фетална. Докторът каза, че се вижда нещо като пишле, ама не беше сигурен на 100%.
Гаденето ми отшумя преди 2 седмици. И аз имам болки при кихане и се хващам винаги долу за корема преди да кихна, някак си за мое успокоение. Успех на всички мами! ♥️

# 57
  • Мнения: 122
И ние казхме поетапно на всички, но не успяхме да изчакаме колкото ми се искаше. ММ беше толкова щастлив,че сами дето не си ги написа на челото. 🤣
Нямаше как и да го крием просто. Не съжалявам честно казано.

# 58
  • Мнения: 48
Момичета, аз съм с - кръвна група и чета, че скоро трябва да правя някакви изследвания на антитела. Някой по-запознат има ли?

# 59
  • Мнения: 3 640
Трябва бащата да се изследва каква е, доколкото знам. Питай АГ.. мисля, че чак при раждането нещо те боцкат

Общи условия

Активация на акаунт