🍒Черешката на тортата 🍒

  • 47 408
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 220
Мира Радева я харесвам. Шарлопова ще ми е любопитно да я видя, че много я нищят в Компроматите и ми е позната само от там.
Другите звучат интересно, да видим.

# 721
  • Мнения: 6 493
Като чета и гледам снимки пак гювечи и питки ни чакат. Simple Smile Мира Радева ми се струва, че е участвала вече.

# 722
  • София
  • Мнения: 8 126
Като чета и гледам снимки пак гювечи и питки ни чакат. Simple Smile Мира Радева ми се струва, че е участвала вече.

Да, бяха в нейното заведение, в някакво село май беше.

# 723
  • Мнения: 14 659
Май в Бели Искър има заведение.На мен всички участници другата седмица са ми интересни.Бизнес дамата не я познавам,но ще я видим.С родопски хора ще започне нейната вечеря,ще има натягане.

# 724
  • Мнения: 10 407
Все пак ще е по-интересно от изминалата седмица. Мира Радева ми е спорна като поведение (гледала съм я във ВИП Брадър), но е опитна домакиня и със сигурност ще направи интересна вечер. Останалите също са ми интересни като хора и според мен седмицата няма да е безлична.

# 725
  • Мнения: 557
Мудева тези кафеви червила толкова я състаряват

# 726
  • Мнения: 219
Гатьо иска да яде, не да го занимават с тия танци. ха, ха

# 727
  • Мнения: 15 353
Хората вече потреперват очаквайки Манчо и предчувствайки реакцията на добряка Sunglasses Гатьо, чувайки оценките им. Joy

# 728
  • До морето
  • Мнения: 7 102
Аз пък и двамата не ги харесвам, но ми стана сладко как той нещо й шушкаше да й подскаже и тя вика "Знам, де, нали се упражнявях!" 😀 Като малки деца 😀

Постарала се е Мудева, искам рецепта за сармите.

# 729
  • София
  • Мнения: 6 144
Мудева добре се справи, даже с Мудев ми бяха сладки, обаче Оряшкова предОбри работата с възхита и примиране. Айде не на нас тия...

# 730
  • София
  • Мнения: 11 634
Теодора се е постарала. В ИВ не ми харесаха с Румен като се тръшкаха и обиждаха Момчил, поза е това с колко е добричка, но заслужено взе плакета. Беше ми интересно менюто и добре изглеждаше. Участниците трябва да се стараят, поздравления, че го е репетирала.

Оряшкова прекалява с възхищението, всеки има приятели, но на нея погледът ѝ се променя, когато говори за нея.

# 731
  • Мнения: 10 407
Мудева не ми беше любимка в Игрите, но не мога да отрека, че се беше постарала максимално. Особено след представянето на Оряшкова, което беше изключително безлично. Хареса ми и менюто, бих си хапнала от всичко. Беше добре поднесено, масата - красива. Ястията не бяха банални. Бих ги сложила наравно с Благомир. Оряшкова неприятно се натяга, абсолютно ненужно. Гатьо беше намръщен и мълчалив. Може би е очаквал да е победител.

# 732
  • София
  • Мнения: 7 924
И кой взе плакета?

# 733
  • Мнения: 11 571
Мудева, 40 т.
Книгата за Мастъгарков.

# 734
  • Мнения: X
Не ми хареса как направи сармите. Ако трябва да съм честен. Аз предпочитам празът да е нарязан на много ситно. И начина на завиване не ми хареса също.

Общи условия

Активация на акаунт