Онлайн магазин Тему (Temu) за България

  • 180 169
  • 780
  •   1
Отговори
# 45
  • Свищов
  • Мнения: 874
Здравейте, отдавна ми отлежава една поръчка в кошницата, но се чудя преди да я пусна, на кирилица или на латиница да пиша адресът. Като избера България, после ми дава падащ списък за област и там са на български, та уж така допълних адреса си, ама се чудя да го оправям ли ръчно. И аз четох за измамите с картите при пазаруване от Тему и съм леко скептична, но в Алито няма килимчетата, които харесах, а покрай тях си избрах и още дреболии.

# 46
  • Мнения: 856
Направете си виртуална карта за плащания. Слагате си само колкото ви трябват, плащате и да искат да крадат няма какво. Аз получих вече пратката си, явно спиди ме бяха забравили. Нещата са като от снимките, но бяха дреболии. Та за сега смятам да повторя. Успех.

# 47
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
отдавна ми отлежава една поръчка в кошницата, но се чудя преди да я пусна, на кирилица или на латиница да пиша адресът. Като избера България, после ми дава падащ списък за област и там са на български, та уж така допълних адреса си, ама се чудя да го оправям ли ръчно.
Само името на държават трябва да е на латиница, пощата идва в централни депа и от там се разпределя, така че след като вече е в страната си е окей да си е на български област, град, улица и т.н.

# 48
  • Свищов
  • Мнения: 874
Благодаря за отговора. И аз така помислих, след като ме праща директно на български, ама да си попитам.

# 49
  • Мнения: 1 331
Днес дойде първата ми поръчка от Тему. Доволна съм. Едно елече, обаче е толкова огромно, че можехме да се напъхаме цялото семейство вътре. Всичко М размер. Другите неща ок като размер. Като качество е равно на Шийн, но не намирам ваучери за отстъпка и игри за точки. По това Шийн бие с много.

# 50
  • София
  • Мнения: 616
Пратката ми пристигна под две седмици със Спиди, доволна съм, половината неща вече се ползват Simple Smile за др сайт нямам мнение, явно ще го погледна и него

# 51
  • София
  • Мнения: 7 876
Има ли някаква уловка в тези (понякога съмнително) ниски цени?

# 52
  • Мнения: 1 847
Има ли някаква уловка в тези (понякога съмнително) ниски цени?

Качеството само!

# 53
  • Мнения: 2 352
Направете си виртуална карта за плащания. Слагате си само колкото ви трябват, плащате и да искат да крадат няма какво. Аз получих вече пратката си, явно спиди ме бяха забравили. Нещата са като от снимките, но бяха дреболии. Та за сега смятам да повторя. Успех.
И аз си харесах разни дреболийки, но не смея да плащам с картата. Може ли  повече информация за тези виртуали карти? Как да направя плащане без проблем към сайта.

# 54
  • Мнения: 1 786
Виртуална карта се издава от Вашата банка

# 55
  • Мнения: 1 459
Ако ползвате Револют, там има безплатни виртуални карти за еднократна употреба.

# 56
  • Мнения: 859
Понеже попитах дали някой е връщал артикули и не получих отговор,споделям. След посочване на артикулите за връщане, от сайта се генерира товарителница с номер на DHL, като в описанието е посочено да се свържете с Рапидо. Занесох пакета в Спиди и без проблем го пуснах. В сайта е посочено,че първото връщане за всяка поръчка е безплатно. Сега очаквам да си получа паричките( мъничко са) и ще пиша пак.

# 57
  • Мнения: 856
Както са ви писали вече по-горе има няколко варианта. Или революд, или от банката ви. Тя ще е само за онлайн плащания. Преди да платите нещо си прехвърляте необходимата сума от сметката във виртуалната карта и после плащате с нея. Така и да еи откраднат данните на въпросната карта - в нея няма да има пари за дърпане, понеже ще си я захранвате само с нужната сума и няма да се притеснявате за паричките в сметката.

Направете си виртуална карта за плащания. Слагате си само колкото ви трябват, плащате и да искат да крадат няма какво. Аз получих вече пратката си, явно спиди ме бяха забравили. Нещата са като от снимките, но бяха дреболии. Та за сега смятам да повторя. Успех.
И аз си харесах разни дреболийки, но не смея да плащам с картата. Може ли  повече информация за тези виртуали карти? Как да направя плащане без проблем към сайта.

# 58
  • Мнения: 2 352
Направих си еднократна карта ,но сега като искам да платя и не виждам карта револют. На коя от всички видове посочени карти да натисна?

# 59
  • Варна
  • Мнения: 522
Аз натиснах първото,най-отгоре , виза мисля пишеше

Общи условия

Активация на акаунт