Онлайн магазин Тему (Temu) за България

  • 180 141
  • 780
  •   5
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 786
Днес за първи път пуснах поръчка за декорации за дома.
Имам въпрос относно адреса за доставка, видях че доставят със спиди, та въведох директно адреса на офиса. Но има ли шанс да я получа тез М и мб и да трябва да обикалям града.... Не видях опция аз да си избера доставчика,но сайта ми харесва със сигурност ще повторя.

След два-три дни ще Ви изпишат номера за проследяване със Спиди
Спокойно може да си го проследявате къде е
Но,трябваше,според мен да си напишете домашния адрес
Даже и да не Ви го доставят до адрес,те го изпращат в най-близкия до адреса офис на Спиди
Аз,лично съм доволна
Вече два пъти всичко е наред и много бързо

# 31
  • Мнения: X
Някой от вас получил ли е пратка от тях?

# 32
  • Мнения: 1 459
Някой от вас получил ли е пратка от тях?

Моята първа поръчка от 19.09 днес е взета от Спиди. Предполагам утре ще ми я докарат.

# 33
  • София
  • Мнения: 616
Аз поръчах днес разни излишни неща 😆чакам с нетърпение!

# 34
  • Мнения: 3 727
Здравейте! Сега намерих темата. Сайта ми излезе,като реклама преди 2/3 дни. Гледахме някакви неща за дома и се чудя,дали да поръчаме. В Германия съм. Някой знае ли за колко време пристигат поръчките и как?

# 35
  • Мнения: 1 786
Здравейте! Сега намерих темата. Сайта ми излезе,като реклама преди 2/3 дни. Гледахме някакви неща за дома и се чудя,дали да поръчаме. В Германия съм. Някой знае ли за колко време пристигат поръчките и как?
В България пристигат за две седмици с куриерска фирма Спиди.Когато направите поръчка след няколко дни на опция TRAK се вижда номерът за проследяване е фирмата доставчик

# 36
  • Мнения: 1 459
Моята първа поръчка пристигна за 1 седмица.
Втората ми поръчка са я пратили вчера с Express One, явно не винаги ползват Спиди.

# 37
  • Мнения: 859
Здравейте!
Има ли някой от Вас, който да е връщал стоки? Виждам,че има такива възможност.

# 38
  • Мнения: 1 331
От къде намирате кодове? За Шийн е лесно, но тук все ми ги дава невалидни за България.

# 39
  • Мнения: 1 459
Май няма за нашата държава кодове.. И аз рових доста, но явно са само за САЩ и други големи държави. Cashback сайтовете също дават кешбек само за потребители от САЩ, Англия и още няколко държави.

# 40
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Кодовете не са ли универсални за всички?

# 41
  • Мнения: 1 331
Не са. Нали сме последна дупка на Европа и за нас няма. Като нов потребител имах 50% и после нищо. А рових много и все изписва, че не е валиден или не е валиден за България. Май ще си се придържам към Шийн.

# 42
  • Мнения: 856
И моята поръчка е от 19.09 но още няма нищо. Последно пишеше, че е минала митница, но като въведа номера в на спиди сайта ми излиза само че са получили информация, на вас пишеше ли нещо преди да я вземат?

Моята първа поръчка от 19.09 днес е взета от Спиди. Предполагам утре ще ми я докарат.
[/quote]

# 43
  • Мнения: 1 459
И моята поръчка е от 19.09 но още няма нищо. Последно пишеше, че е минала митница, но като въведа номера в на спиди сайта ми излиза само че са получили информация, на вас пишеше ли нещо преди да я вземат?

При мен на 25.09 има Customs clearance completed, на 26.09 имам Courier Pick-up и същия ден получих известие от Спиди за доставка на следващия ден.

# 44
  • Мнения: 856
Благодаря за бързия отговор. Моето стои на custom complete от 29.09.  Не знам на спиди ли да звъня или на temu да пиша....


И моята поръчка е от 19.09 но още няма нищо. Последно пишеше, че е минала митница, но като въведа номера в на спиди сайта ми излиза само че са получили информация, на вас пишеше ли нещо преди да я вземат?

При мен на 25.09 има Customs clearance completed, на 26.09 имам Courier Pick-up и същия ден получих известие от Спиди за доставка на следващия ден.

Общи условия

Активация на акаунт