Рицарки на бялото кантарче - 22.01 - 28.01.

  • 14 578
  • 544
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
.....но с какво да го заместя като на среща ми чоплят  newsm78 
Аз ям ленено семе, като заместител на слънчогледа. Семенцата са тоооолкова мънинки, че докато си го нагласиш на предните два зъба - минава доста време (трез това време ще изядеш поне 15 семки от слънчоглед). Е на вкус не мога да ги сравня, но си е занимавка. Пък някои трябва да се занимаваме, че иначе ...

# 31
  • Мнения: 13 768
Лу, гледам ти лентичката и си мисля -това отгоре проценти мазнини ли са, що ли? Представям си аз, азко отида на "тлъстомер", как ще ме изкара 85% мас и 15% сол! Shocked

Това е въпросният Индекс на телесната маса (ИТМ)! Новогодишно нововъведение на лентичките Ticker е. Аз нали си затрих старата лентичка и като се опитах след Нова година да си направя нова, ми излезе и на мен с индекс. Само че за разлика от Luzoro, моят е много над нормалното Embarassed, докато тя не знам какво и защо отслабва, но е в рамките на нормалните 20-25! 25-30 е индикация за наднормено тегло, 30-35 за затлъстяване, над 35 - за тежък обезитет. Под 20 е тегло под нормата.

# 32
  • Мнения: 4 447
Пиле, какво ще кажеш за аватарчето ми - "слона, твой приятел"! Crazy

Айя, много си мълчалива напоследък. Пък Асса съвсем се запиля някъде!

# 33
  • Мнения: 13 768
Пиле, какво ще кацеш за аватарчето ми - "слона, твой приятел"! Crazy
newsm10
Много поздрави, слонче, от  друго едно слонче  love001

Айя сега умува дали да купонясва или не с новите другарчета Mr. Green Айя, върви и хич не му мисли!!! Яж мръвка и пий по чаша вино! Веселото прекарване и танците със сигурност ще компенсират 200 г винце!

# 34
  • Мнения: 900
Птиче,благодаря ти за мен е комплимент,казаното от теб , newsm53 но при мен е повече от суета  и от това ,че със спиране преди три години на цигарите се окръглих с около 8 килца,които не мога да ги закова на едно място без диет.режим,въпреки че усилено спортувам.Иначе мазнините дори и тогава ми бяха около 26%. Hug

# 35
  • Мнения: 684
Добър ден на многоуважаемите Рицарки!!!
Приемате ли нови попълнения във Вашите редици?
Чета ви от есента, но се чувствам недостойна да се включа във вашите редици, т.к. съм много несериозна и на режим не издържам повече от седмица. Бързо се паля и бързо угасвам.
Да се представя:
Аз съм поредния счетоводител с наднормени килограми, правила N - пъти опит да отслабне и като последствие от това организма си ми го върна с нови наднормени килограми та така до момента 105.
Мислех си първо да опитам тази седмица да спазвам някакъв ограничителен режим - без хляб и сладко, за да привикне организма и ако не ми премине мерака събота и неделя тогава да се включа в следващата тема. Но така съм се надъхала, че нямам търпение и аз да стана рицарка.
Харесва ми НВД режима и ще се опитам да се придържам към него, но нещо ми липсва търпение - искам всичко да стане веднага.
Като се посмаля малко ще започна и някакво движение, че имам чувството, че ще зарасна на този счетоводителски стол.
За да не съм отегчителна ще продължа да пиша, ако ме приемете.
Какво трябва да се нарави за да ме ръкоположите?  Laughing

# 36
  • Мнения: 4 447
Аз съм поредния счетоводител с наднормени килограми.....
Joy
Е, какво, да я приемем ли? Как ще и викаме - Чудо, Мираж или Мерак! JoyТук на чудеса много не вярваме, на всички ни се привиждат миражи от кулинарния, и сме големи мераклиййки да отслабнем!
Ако не си се обидила, честито - премина през първия тест! Hug

Добре дошла, miracle! Надявам се тук наистина да се запалиш по здравословен режим и да не прегаряш бързо-бързо! С мотивацията ще помагаме, но основната работа си е за теб - "Всичко е в главата" - е казал един мъдрец!

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 12:26 от tanita_ko

# 37
  • Мнения: 13 768
Аз май ще трябва пак да си сложа лентичка с килцата newsm78  Кога съм на показ, по-  ме е срам, ама хайде, ще постоя още малко с тази (не че има някаква реална полза Sad)

Искам да кажа на новото момиче, което се оплака от поведението на съпруга. Хич да не ти пука! Той и моят мъж така ми подмяташе, когато започнах да напълнявам! Уж ми е добричък, но с тактичността е доста скаран Crossing Arms Е, чак пред други не си е позволявал, но пак е потискащо! А като се замисля, аз тогава си бях направо слаба! Така че, знам колко е гадно и обидно, но не се депресирай! Постави си задача пред самата себе си и по малко действай!

Добре дошла Мiracle Hug Приемаме всякакви Laughing, а лично аз много се радвам на несериозните Mr. Green Ще си правим компания с теб, ще отслабваме бавно, но славно  Peace А за обръщението, ми ще видим newsm78 Както се представи, такова ще си заслужи Mr. Green

"Всичко е в главата" - е казал един мъдрец!
Чак пък мъдрец  Shocked Танитке, ти що се подмазваш на Майчето  Crossing Arms Да не е обещала да раздава подаръци на добрите Mr. Green

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 12:33 от бяла птица

# 38
  • Мнения: 2 487
    Ама кво да ви приказвам бееей , кокошки  Laughing Изгубила съм дар слово . Не пей ми се , не смей ми се.  Sad

    Пък Мариетка как ма стресна с тез 50 градуса. Ми то аз блуза с къс ръкав нямам. Embarassed И лятото ходя с дълги ръкави да си крия ръцете  Twisted Evil

    Вече съм яла два пъти / по стотина грама пиле / , може и да ги докарам до пет хапвания. Много хаотично ям напоследък . Ще се поправям  Laughing

  Пиле , хич не се чудя вече  Mr. Green

  Мераклийчето да вземе да каже на каква височина са му разположени  100-те кила Hug

   Нашия тати пък , колкото по-дебела ставам , толково по-си мълчи. Ама аз пък като отворя една уста , седна стана само за това приказвам. Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 12:41 от Айя

# 39
  • Мнения: 4 447
..... Да не е обещала да раздава подаръци на добрите Mr. Green
Тя е еврейка, Пиле! При това счетоводител, направила си е сметката!
Майче,   bouquet

# 40
  • Мнения: 900
Добре дошла тук Mиракъл! HugНадявам се ,че ще се чувствуваш добре при нас.
между другото, аз по-често съм се сблъсквала с нетактични мъже отколкото с тактични ,от където си вадя извода ,че таз черта на мъжете им е доста несвойствена. Twisted Evil По повод тази изцепка ,за която и аз се впечатлих в предишната тема ,бих добавила  само -типичен коплексиран балкански субект. #Cussing out

# 41
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419

Аз съм поредния счетоводител с наднормени килограми,
За да не съм отегчителна ще продължа да пиша, ако ме приемете.
Какво трябва да се нарави за да ме ръкоположите?  Laughing


Здравей miracle   bouquet
Ако си чела всичко до тук -  магданоз и спанак ядеш ли  Joy Joy Joy

Иначе за НВД тук си имаме гуру ( поне за мен е такава - Тони   Hug )

# 42
  • Мнения: 13 768
Нашия тати пък , колкото по-дебела ставам , толково по-си мълчи.

Той и нашият вече не приказва, само тъжно гледа Wink Ама хак му е, като много знае Mr. Green

А за Майчето, вЕрно, бе, хич не се сетИх smile3534

Пък да ви кажа, само в разходи ме вкарвате Crossing Arms Не ми стигна степера, дето само се препъваме в него, ами и тиган си купих, оребрен, скъпарски, френскиииии bowuu сега пека на него една пилешка пържола, ама нещо не се получава. Имам чувството, че посредата ще остане сурова Rolling Eyes вие по колко време ги печете?

Божеее, Роси, едва сега ти видях девиза newsm53 newsm10

# 43
  • София
  • Мнения: 8 348
Мирак, здравей и добре дошла.

Спанак ям, а магданоз ич.
обаче вече ядох риба тон с белтъци. Две неща който не обичам на гмеч да видим как ще е.
Ами още не ги обичам, но по става.

# 44
  • София
  • Мнения: 8 348
докато реша, че е опечена
аз мойте ги задушавам с подправки, но ако е тънка не й трябва много.
Опечи и за мен моля.

Общи условия

Активация на акаунт