Рицарки на бялото кантарче - 22.01 - 28.01.

  • 14 586
  • 544
  •   1
Отговори
# 15
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Здравейте Дами   bouquet
Докато изчета всичко и реша да напиша и нета ме изхвърли  #Cussing out

При мен няма промяна в килцата, което е добре , защото всеки момент чакам Червената армия  Sick
Иначе все повече се зачитам в храненето на Ванчето ( под вещото ръководство на Тони   bouquet ) .Май нещо смесено правя межди Дюкан и НВД ( само дето ме е страх да ям майонеза или сметана  Blush ) Обаче тоя слънчоглед .... Embarassed И хем казвам да не ядат пред мен ...

Лека и успешна седмица   bouquet

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, рицарки Hug!
Днес пак съм Бяла Grinning! Хм, на шахматна дъска май заприличах Rolling Eyes...
Майче, нали ти казах - минава им като на кученца! Пък аз моят го оставих вкъщи да премине грипа, че да не ми довлече нещо и познайте - снощи гледа с мен до полунощ снукъра /Йеееее, Рони Ракетата е шампион Peace!/ а сега ми дава зор за компютъра...дИча, ко да ги праиш...
Ааааааа, искам и аз щницАл Mr. Green!

Тя Ванчето от днес е на работа, ама ще я чакаме довечера.

Айче, нимой тъй - туй лято го дават най-горещото за следващите 50 години - как ще ходиш с яке? Или ти заради сауна-ефекта, я си признавай, хитрушо!

Тони, май скоро и петичка ще видиш,а Peace?

# 17
  • Мнения: 2 147
Едно въпросче...????
Царевицата и грахта намират ли място във вашите салати newsm78

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Алооооооууууу, Птицата, че а окажи ни честта да ни посетиш де, стига фърча се из облаците Crossing Arms!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Едно въпросче...????
Царевицата и грахта намират ли място във вашите салати newsm78


Изобщо не ги близвам, аз моркова заобикалям,пък какво остава за тия въглехидратности

Роси ти пукаш слънчогледа без да те е страх, пък една заквасена сметана дето има 293кал/100гр и 3,5гр въглх не щеш-просто нямат сравнение двете неща-айде молим те, размисли и се освести

# 20
  • Мнения: 13 768
Здравейтееее Hug Ей, домъчня ми за вас Heart Eyes

Мариета, ти що пое щафетата? Асса де е? Както и да е, добре си се справила Peace

Аз не смея да се претегля. Голям зор беше цяла седмица с тези мойте болници у дома. И уж внимавах, какво ям, ама отвреме- навреме като ме стегнеше шапката и като седнеееех... А после и на мен заради венците ми дадоха да пия антибиотик и пак похапвам, защото е вреден за стомаха! Ужас, край няма Rolling Eyes Но не се чувствам напълняла, по скоро изморена Thinking

Танита, ти пък! Виното е полезно при диета Laughing Не по бутилка, разбира се  Wink Това го казват френските диетолози, а те знаяяяяят Mr. Green

Хайде, лек ден на всички  bouquet  Аз отивам да чета старата тема ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 897
Тони, удържах фронта, вечерта ядох трици с какао и подсладител на корем, нали от днес го спирам.
Ама имам друга мъка, завъдили сме нещо като молци, ама вирее не само по дрехите, ами и в кухнята и в банята и навсякъде. Откачам. Довечера ще правя основно чистене с пръскане. Блякс. Че и се поскарахме на тая тема със съквартиранта ми.. Оф..
А да, закусих 3 яйца, а ми стърже стомаха. Нека стърже, писна ми от него.
А и още 1 път да, днес съм 55.5 кг UK кантар, което е 57.5 BG кантар (приблизително) - още 2 кила и половина остават. Колко малко звучи, ама от кога ги влача. От Септември 2005 не съм била толкова.

# 22
  • Мнения: 256
Добро утро При мене малко кофти начало на седмицата - Криската нещо кашля и се хремясва и ми е много притеснено покрай тези върлуващи грипове - до сега устискахме без болести дано и този път леко да се размине. Аз прекарах уикенда в офиса и нещо се чувствам изморена и без тонус - Режима е горе долу добре на кантара не съм се качвала защото не ми се иска и от това да се вкисна още повече. Нещо напоследък пиша тук само за да мрънкам - лошо лошо мрънкането хич не ми е в стила Confused
Лека и успешна седмица на всички и много усмивки Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз също избягвам в момента всичко въглехидратно, но до кога ли.
Иначе някой хубав и слаб ден ще се върна към първия си режим - бързи въглехидрати до обяд и протеини за останалото време . На мен ми се отрази добре в началото. Пак отслабвах, ама и спорт правех де.
А сега Дюкан, че трябва да свалям мишелинчета.
А една колежка съфитнеска пие нови бърнъри - не знам за кг, но ти дава енергия на изтребител.
Аз обаче си се придържам към естествено слабеене.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Дени лошава работа, ама нали си циклична сега, тъй че споко -той и моя ръмжи, ама то щот като го свикнеш да му даваш ядене и после иска още че още-еми няма, тук на работа не е като в къщи и не става да си разперя чиниите и да ям, тъй че ще съм млечна за обяд за по-лесно-ох майкооо лесно ли
А пък вечерята пак ще е безместна -салатено нещо с варени яйца си мисля
Ще се разходя за броколи днес, дано има по-свежички,че последно време все едни такива пожълтяващи...
За мулци -освен нашенския нафталин, който едва ли ще намериш тама-знам ли какво друго

# 25
  • Мнения: 900
Здравейте сладурки! PeaceЕто успях и аз да изплувам след грипна и неприятна седмица и след яко освинване от моя страна съботата и неделята.... Mr. GreenАз вече си имам глас ,някое друго кило отгоре-не смея се кача на кантара #Cussing out.Детето си има гипс.ТЯ ръката не е счупена , а има вътрешен кръвоизлив  и понеже болките са много силни трябва за 10дни да е обездвижена с гипс.цирка в Пирогов обаче не го пожелавам на никого,тез лекари се превърнаха в търгаши.. Twisted Evil
Видях ,че за винцето някой беше писал..аз от алкохола също доста задържам даже подпухвам бих казала.Така ,че всичко си е строго индивидуално.Иначе по 1 чаша червено вино  с храната е полезна ,особено за сърдечно съдовите болести(стига да можете да останете на тази чаша... Joy)
Сънбийм   и аз искам мъжки метаболизъм ама няма ,никъде не го продават туй животно. Joy Peace

# 26
  • Мнения: 4 447
Лу, гледам ти лентичката и си мисля -това отгоре проценти мазнини ли са, що ли? Представям си аз, азко отида на "тлъстомер", как ще ме изкара 85% мас и 15% сол! Shocked

# 27
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Тони   bouquet - осмислих , освестих се и отивам да си купя заквасена сметанка  Laughing . ма пусто тоя слънчоглед и аз като Айя все му смятам грамажа без люспите ( дан' са мина   Rolling Eyes ). Ембарго в къщи не мога да наложа  Close , но с какво да го заместя като на среща ми чоплят  newsm78 

Лу, айде детенце да се оправя  , че туй с ръчичката не е хубава работа  Cry А за мъжкия метаболизъм ... нЕма да приказваме  Twisted Evil

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Роси вчера като се събудих от следобеден сън бях много гладна, пък беше 17h и рано за вечеря-за това отидох и си извадих сметана от хладилника-купувам малки кофички по 200гр на Роса, че ако е от големите и заминава за 1път-не мога да се спра, ох пак се отплеснах-и 2-3лъжица от заквасената сметана с орехи-към 20-30гр омесих и тъй хубаво ми дойде-вярно калорично,ама нисковъглехидратно и засищащо bowuu

# 29
  • Мнения: 900
Това на лентата ,така излиза ,че са % мазнинки ,но те излизат автоматично, както излизат при някои електронни кантари.За мен те са нереални тези %.Аз моите си ги изчислявам ,без уред ,а като използвам доста сложни формули от една книга ,там се въвеждат  данните:ръст в см,обиколки на талия, обиколка на ханш,килограми.Определят се едни коефициенти ,абе дълга и широка... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт