Най-гадната зодия за мъж! - 6

  • 20 067
  • 539
  •   2
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 218
Зелено гущерче, това ми е любимият анализ 😄

Овен - точно така е, имам двама братя овнета и бивши такива, сладурковци са особено, когато мълчат Simple Smile)

Телец - аз съм тройно теле, така си е 😄 Потенциала ми е осъществим, но основно понеже така изкарвам пари за сврачешките ми наклонности. И за ината не съм много съгласна, абсолютно способна съм да приема чужда гледна точка, просто искам факти. “Една жена така каза” не минава. Забелязала съм, че с Лъв, Водолей и Козирог ми е най-приятно да дебатирам.

Близнаци - лицемери абсолютни, но в 50% от времето (когато те харесват) са незаменими

Рак - имам близки роднини Раци. Наистина по-песимистични и негативни хора не познавам.

Лъв - всъщност могат да са изключително интелигентни. Проблемът идва, когато очакват  обожание и респект  от околните без да са заслужили. Емоционалната интелигентност е ниска.

Дева - дребни душици повечето и мъже и жени. Но пък са чудесни баба и дядо, стигнат ли до трета възраст се променят.

Везни - they lie for the plot 😄 не е нарочно, от вътре им идва. За приятели всъщност са чудесни, може да се разчита на тях.

Скорпион - само върху тях нямам наблюдения от целия зодиак.

Стрелец - много интелигентни, но са и мекушави. Доста наивни и инатливи , отстояват си мнението и се заяждат само на хора, за които са убедени, че няма да ги оставят.

Козирог - любимият ми човек е Коза. Това най-добрата ми приятелка, не мъжът ми 😊 много дълбоки чувства и емоции имат, но са и дълбоко заровени. Прагматични, пресметливи и най-искрените хора. Истината боли понякога, но винаги е за добро.

Водолей - мъж ми ♥ наистина имат по няколко образа, които представят в зависимост от ситуацията. Всъщност са доста сантиментални, помнят доброто с десетилетия. Алтруист от всякъде, основната им радост идва от щастието на близките им.

Риби - абсолютни манипулатори, скорпиона пасти да яде.

Последна редакция: чт, 25 яну 2024, 15:03 от Rhae Rhae

# 511
  • Мнения: 2 210
Rhae Rhae, мнението ми за Лъвовете се припокрива 1:1 с твоето.🙂

# 512
  • София
  • Мнения: 218
Rhae Rhae, мнението ми за Лъвовете се припокрива 1:1 с твоето.🙂

Татко ми е лъв, много си го обичам. Но споровете между нас са на друго ниво 😄

# 513
  • Мнения: 5 764
Лъв - всъщност могат да са изключително интелигентни. Проблемът идва, когато очакват  обожание и респект  от околните без да са заслужили. Емоционалната интелигентност е ниска.
Е, как така без да са заслужили Grinning нима трябва да заслужиш първо, за да те обичат и галят лъвското его? лъвът трябва да бъде обожаван и обожествяван по презумпция! Това го казвам като лъв без капка ирония. Joy

# 514
  • София
  • Мнения: 218
Лъв - всъщност могат да са изключително интелигентни. Проблемът идва, когато очакват  обожание и респект  от околните без да са заслужили. Емоционалната интелигентност е ниска.
Е, как така без да са заслужили Grinning нима трябва да заслужиш първо, за да те обичат и галят лъвското его? лъвът трябва да бъде обожаван и обожествяван по презумпция! Това го казвам като лъв без капка ирония. Joy

Аз съм с асцесдент Лъв и те разбирам. Лъвовете са точно като котенца, обожавам ги. Но не всеки разбира тази божественост на Лъва, за да даде обожание моментално 😄

# 515
  • Мнения: 84
Какво ще кажете за мъж със слънце в Стрелец, асцендент Стрелец, Луна във Водолей и Венера в Скорпион?  😄

# 516
  • Мнения: 744
Какво ще кажете за мъж със слънце в Стрелец, асцендент Стрелец, Луна във Водолей и Венера в Скорпион?  😄
“Хвани ме, ако можеш😉”

# 517
  • Мнения: 2 210
Какво ще кажете за мъж със слънце в Стрелец, асцендент Стрелец, Луна във Водолей и Венера в Скорпион?  😄
Аз бих отговорила зависи в каква позиция е питащата - любовен интерес, партньорка, бивша, колежка?

Луна във Водолей - въпреки че Водолеят е въздушен и свободолюбив знак, когато е в позицията на лунен знак, това му придава една "тежест". Да не забравяме, че Венера в хороскопа на мъжа подсказва какви жени ще харесва, чисто и във физически план (защото Венера е материя), докато позицията на Луната повече говори какъв тип жена би му подхождала и избрал за семейство. Водолеят е фиксиран знак и като такъв ще му е трудно да "пуска" хората, веднъж допуснал до сърцето си.
Та вариантите са няколко. Зависи той как гледа на теб.🙂

# 518
  • Мнения: 84
Какво ще кажете за мъж със слънце в Стрелец, асцендент Стрелец, Луна във Водолей и Венера в Скорпион?  😄
Аз бих отговорила зависи в каква позиция е питащата - любовен интерес, партньорка, бивша, колежка?

Луна във Водолей - въпреки че Водолеят е въздушен и свободолюбив знак, когато е в позицията на лунен знак, това му придава една "тежест". Да не забравяме, че Венера в хороскопа на мъжа подсказва какви жени ще харесва, чисто и във физически план (защото Венера е материя), докато позицията на Луната повече говори какъв тип жена би му подхождала и избрал за семейство. Водолеят е фиксиран знак и като такъв ще му е трудно да "пуска" хората, веднъж допуснал до сърцето си.
Та вариантите са няколко. Зависи той как гледа на теб.🙂
Питането е продиктувано от любовен интерес Blush, който е взаимен в случая. Притеснява ме точно защото знам, че луната във Водолей предполага една такава емоционална неангажираност, недостъпност, свободолюбив характер, в допълнение с огъня в картата му, ме кара да мисля, че няма да е напълно отдаден. За венера в картата на мъж, знам, че указва от какви жени ще бъде привлечен, аз съм със слънце, асцендент и венера в скорпион 😄
С друг стрелец не съм била, но определено не мога да сложа зодията в графата-гадни.

# 519
  • Мнения: 10
Зодия Стрелец!
С мания за величие и алкохолно пристрастяване в 99% от случаите.
Брат Пит е само пример.

# 520
  • Мнения: 7 411
Зодия Стрелец!
С мания за величие и алкохолно пристрастяване в 99% от случаите.
Брат Пит е само пример.
Сега и алкохолизма ли ще го приписваме на зодии? Е, не.

# 521
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Защо не?! Всички мои познати мъже Овни не пият алкохол. Някои макс 1 чашка по празник, а други грам не са близвали цял живот

# 522
  • Мнения: 149
Овенът не обича да е под контрола и въздействието на каквито и да е външни обстоятелства.

# 523
  • София
  • Мнения: 6 254
Познавам много овни и само един от тях е пълен въздържател, двама са прекаляващи, повечето умерено употребяващи.

# 524
  • Мнения: 485
Овенът не обича да е под контрола и въздействието на каквито и да е външни обстоятелства.
Съвсем точно. За разлика от везните... Те са в опозиция всъщност и без друго.

Общи условия

Активация на акаунт