Най-гадната зодия за мъж! - 6

  • 22 881
  • 596
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 24 423
Не познавам нито един представител на тази зодия, който струва - нито мъжки, нито женски.
За Скорпион ли става въпрос? О, явно в твоята натална карта има нещо към тази зодия.

# 481
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 782
Не познавам нито един представител на тази зодия, който струва - нито мъжки, нито женски.
За Скорпион ли става въпрос? О, явно в твоята натална карта има нещо към тази зодия.
Да. Може.

# 482
  • Мнения: 661
И аз номинирам за най-гадна зодия рака. Имала съм 3годишна връзка, нещо като психопат, нещо като супер мрънчо, мамино синче, стиснат, все недооценен, не става за работата, но шефът му лош, че не му вдига заплатата... Нарочно забремени приятелката, която имаше след мен, да я върже, лично ми се похвали. Направи й 2 деца, за които тя се грижи сама, нашият по цяла вечер цъка игри, тя прибира от училище, храни, къпе, уроци учи, води на училище. Хванал я, че му изневерява, както щеше да се развежда, така решил да остане с нея, че да й прави живота черен, пък той да можел да си хойка без угризения. Имаме малък общ приятелски кръг от едно време и чат пат чувам за него и всеки път си викам, опази ме Господ. Преди него имах връзка с дева, голям комплексар, той винаги най-болен и най-зле, а го е заболяло нещо, а е звъннал на бърза помощ. Беше звънял защото изпикал камъче, слиза да чака линейката направо с багаж за болница, те му дали ношпа и го отпратили, писа жалба. Недай боже да го хване разстройство, на другия ден умишлено наваксва с два пъти повече храна, че да не му паднат силите. Случвало се е да звъни на мои приятелки да проверява дали наистина сме били заедно на кафе или лъжа. Супер скучен индивид, но иначе правеше за мен всичко по силите си, беше много щедър и красив, това ме задържа при него към 2 години. Голяма болка са ми везните, имам дете от единия, след него имах връзки с още двама. Много специални хора, интелигентни, забавни, сдържани, аристократи, все едно излизаш с лорд, обаче и големи егоисти, мързеливи, топ манипулатори, безчувствени, и тримата не направиха кой знае какви опити да ме върнат, очакваха аз да им се моля, толкова са убедени в чара си. Имаха включвания доста по-късно след раздялата, пробваха се все едно нищо не е било. Като цяло, усещането ми към мъжете рак, дева и везни е, че са някак женствени типове. Омъжена съм за лъв, усещането е като за истински мъж, каквото иска веднага го получава, щедър е, страстен, любвеобилен, игрив, умен, забавен, страхотен баща, и от него имам една дъщеря, също лъвица. Обаче е доста ревнив, ако звънне и говоря през това време, после очаква да му кажа с кого съм говорила по телефона. Намекна ми да си изтрия бившите гаджета от контактите, направих го и ми благодари, не го възприех като голяма жертва. Ако остана вкъщи да не ходя на работа, мисля, че ще е доволен. Не че го казва, но го познавам и го усещам. Правя му доста комплименти, много обича, и аз обичам, защото са заслужени пък аз никога не се пестя да казвам и хубавото и лошото. И аз го ревнувам доста, не ми е давал поводи, но носи специална харизма и виждам, че е много харесван и търсен и от мъже и от жени. Харесва му когато го ревнувам, мълчи си, но се подсмихва доволно 😆 Не умее да се извинява, ако се почувства виновен се опитва да изкара мен по-виновна, готов е да спори до края на света и да се отклонява от темата, търсейки други мои грехове, но си го познавам и отлагам триенено на сол за по-нататък. Аз съм телец с асцендент лъв, у мен го привлече това, че съм женствена, страстна, бохем, допускам, че има малко общо и това, че точно преди него ходех с негов колега, доста успешен и популярен в гилдията им. Не е идеален, много жени, особено ако се по-големи радетели за еманципация, не биха го издържали, но за мен е най-чудесния мъж, който съм срещала, плюсове са му много повече от минусите и си струва.  Имам много близки приятели скорпион, телец и водолей, чудни са за приятели, но за връзка абсурд. Скорпи е много лоялен, но понякога груб, умее да се извини подобаващо, чудесен слушател и съветник. За душата на скорпи мога много да разказвам, защото много съкровени неща ми е споделил и наистина е обсебващ, ревнив, страстен и тестващ. Телецът винаги е доброто момче, много точен и стабилен, стига да не трябва да вади пари за глезотии, но пък не приема и безплатни услуги, знае, че нищо не е безплатно в живота. Водолеят е много по живота, отнесен от вихъра, често забравя за среща, но пък може да ти звънне на вратата без предупреждение и под мишница да носи гювеч с телешко и сини сливи, защото знае, че обичаш. Последният е и потаен, приятели сме от 10 години, не е разказал детайли за нито една жена, не клюкари, не се оплаква, може с часове да говори за вино и пури, но за хора не.

Последна редакция: пн, 08 яну 2024, 13:16 от Ven4e444

# 483
  • Мнения: 13 083
В моята Везна има нещо сбъркано според мен. Не бих казала, че е хиперактивен, но без някаква работа много рядко седи. Иначе в безчувственост май е бил обвиняван в предишни връзки Joy На мен обратно, даже ми идва по-чувствителен от мен.

# 484
  • София
  • Мнения: 38 604
Аз познавам един Водолей вече 3-4 г, чак сега взе да се отпуска малко да споделя лични подробности от миналия или настоящия живот. Иначе хахо хихи, шопинг, екскурзии... Уж де. Иначе е много пестелив, да не кажа стиснат по особен начин.

# 485
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Ven4e444, леко с попадане изцяло във властта на лъва. Аз сгреших да напусна работа покрай Ковид, за да остана с децата вкъщи ( учиха дистанционно) и в един момент само малко да ми се различава мнението, ми се напомня, че ако се караме нямало смисъл да ме води на почивка. И разни други такива неделикатни реплики - благ и щедър е, докато си съгласна с него и получава каквото иска. После ти се напомня кой командва. Но сигурно с повечето е така. Затова изключително държа на финансовата ми независимост, за да не се чувствам като кученце на каишка.

# 486
  • Мнения: 661
Моргана, знам си го аз, че носи душа на крал и с добрите и с лошите черти, един от любимите му персонажи е Хенри VIII 🙄😄 И през ум не ми минава да оставам без работа, имам и собствено малко жилище, та той знае, че не съм зависима от него. И моят хич не толерира различното мислене, ако съм на друго мнение реагира първосигнално зле, обаче бързо му минава и след това при подходящи аргументи от моя страна е склонен да размисли. При последния ни спор даже в яда си ми каза нещо от сорта на "Ти вместо да кажеш, да, любов моя, както кажеш, както си го намислил, така ще стане, ти, вика, си наопаки!!!". Направих се, че не го чувам, но на другия ден му обърнах внимание, не бил осъзнал какво говори, даже не помнел, сигурна ли съм, че така е казал... Аз много му страдах при първите ни сблъсъци, после му свикнах, леко агресивен е, но не е зъл и е разумен на втори прочит, ако не е прав се съгласява и отстъпва, ама разбирай, че проявава велукодушие 😄, никога не се извинява и не подвива опашка.

# 487
  • Мнения: 7 623
Аз винаги съм мислила за лъвовете, че са много лесно манипулируеми- обясняваш им колко са велики и си правиш каквото знаеш, галиш им егото и получаваш каквото искаш .

# 488
  • София
  • Мнения: 3 852
За мен като Скорпион най-лоялните хора са Скорпионите. Имам Луна в Рак, Венера и Плутон в Скорпион и като цяло ужасно много вода в астралната ми карта (твърде емоционална съм и изцяло под влияние на емоциите, което е моята най-сериозна слабост). Тъй като липсва каквато и да било Земя в елементите ми, цял живот съм привлечена само от мъже от земните зодии, и най-вече това е зодия Дева в моя случай. Не мога обаче да кажа, че имам добра съвместимост с тях, в никакъв случай. Липсата на емпатия, ниската им емоционална интелигентност е нещо, което не се преглъща лесно. Иначе харесвам в тях вродената им скромност и свенливост (особено когато имат и Слънце, и Луна в Дева).

# 489
  • Мнения: 5 794
Аз винаги съм мислила за лъвовете, че са много лесно манипулируеми- обясняваш им колко са велики и си правиш каквото знаеш, галиш им егото и получаваш каквото искаш .
Ние много добре усещаме кога е искрено. 🦁

# 490
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 645
За мен като Скорпион най-лоялните хора са Скорпионите.
Съгласна. Имам приятелки (с едната сме приятелки над 20 г.) и колеги Скорпион, винаги може да се разчита на тях.
Много любима зодия са ми - и жени, и мъже.

# 491
  • София
  • Мнения: 38 604
И аз това щях да кажа. Най-точните ми приятелки са Скорпион.
А мъжете Скорпион ги харесвам защото...то се знае защо. Аз съм Дева, от тези, уж срамежливите.

# 492
  • Мнения: 661
Аз винаги съм мислила за лъвовете, че са много лесно манипулируеми- обясняваш им колко са велики и си правиш каквото знаеш, галиш им егото и получаваш каквото искаш .
Обичат комплиментите, но кой не ги обича, може би просто повече им личи от на другите 😊 Знае кога са искрени, случвало се е да отбележи, че еди кой си го четка, значи ще иска нещо. Човек не трябва да си представя, че на лъвът се казва "Много си красив, дай 5 лева", не е глупак. Моят екземпляр е адвокат, имало е случаи хора без пари за хонорар да го започнат с "в теб ни е надеждата" и нашият ги представлява безплатно, той е вечният закрилник на слабите, знае, че се възползват от него, но няма против. Колкото е по-скъсан човекът, толкова повече ще направи за него. Аз му правя много комплименти, но те всички са заслужени, като е добър и умен и всичко му се отдава, защо да не му го кажа ❤️ Баща ми е лъв, дядо ми, братовчед ми, всичкте са такава. Много се отплеснах, темата е за най-гадната зодия и лъвът не е за тук 😊

# 493
  • София
  • Мнения: 38 604
Ох, и аз много харесвам Лъвове. Имах едно време една любов. Синът ми е с асцендент Лъв и много ми харесва, че му личи.

# 494
  • Мнения: 4 733
Огнените и водните наистина са по-лесни за манипулиране - заради его или заради наивинитет не знам, но я опитайте със земните...бетон , въздушните просто ще изпуфтят или ще свирнат за край на ситуацията и ще си продължат по пътя.
Скорпионите са много подмолвни - обичат да си имат своите "застраховки" и за това инстинктивно търсят слабото място в отсрещния.

Общи условия

Активация на акаунт