Проблем с храненето

  • 1 584
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 609
Не бих го казала на притеснена майка. На 3 г. е много рано, за да се развие симптоматика, достатъчна за диагноза. Просто няма дете, което в един, или друг момент не минава през неядене, и майките най-много се притесняват.

# 16
  • Мнения: 4
Все пак решихме да потърсим хранителен терапевт.  Ще пиша допълнително, когато има развитие. Може да е полезно за още някой. Благодаря.

# 17
  • Мнения: 848
Здравейте мами.
Имам момченце на 2г и 9м.
Отказва плодове и храна.
Освен хляб и салам на житница яде и например кренвирши ,кренвиршка.
Не знам вече как да го накарам да хапне нещо различно.
Какво трябва да се направи.
Някакви изследвания ли.
Просто се притеснявам .

# 18
  • Мнения: 1 219
В подобна ситуация сме и ние.Дъщеря ми е на година и 2 месеца и отказва всякакви манджи и супи, както и печени или варени зеленчуци.Предимно се храни с попара,овесени ядки,кисело мляко,хляб, някои плодове,чат пат бисквити,нишесте и рядко солета.Има апетит, но само за тези храни.
Това, което правя на този етап е да добавям към попарата авокадо,тахани, от вчера неовкусена и пасирана леща,днес успешно пробутах месо с попарата,случвало се е и спанак да пробутам,но трябва да е в малки количества , в противен случай всичко се плюе.
Пробвала съм да смесвам храната с кисело мляко, със сирене , ефектът е , че отказва после и млякото.
Надявам се с нещата , които успея да пробутам тайно да няма дефицит на важни вирамини и други.

Общи условия

Активация на акаунт