Окосмяване по лицето на дете

  • 2 957
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 532
Трайната епилация е най-добре като идея, ако не намерите козметик, който да се съгласи и имате финансова възможност - домашен уред.
Дъщеря ми пробва с лазерна, но от гледна точка на болката си предпочита лентичките кола маска пред лазерна и конец.

честно казано ако никой не се съгласи, явно има причина. чак толкова зор за обезкосмяване нямаме. за щастие дъщеря ми не драматизира излишно на тази тема.

# 31
  • Мнения: 346
Благодаря ви, момичета!
Ще се мъча да минем още една година-две без прекалено вторачване, но при възможност ще купя фотоепилатор за домашна употреба. Със сигурност няма да ѝ е излишен. Тя е със смесен произход и е наследила цветовете и окосмяването от баща си.
Аз лично съм привърженик на трайните методи и на три месеца ходя на лазер. Имам обаче приятелки, които все още се мъчат с бръсначи и обикновени епилатори и за съжаление са все в рани.

# 32
  • Мнения: 29 386
Само първо прочети темите за фотоепилатори. Кожата НЕ трябва да е тъмна. Само косъмчетата трябва да са тъмни.

# 33
  • Мнения: 346
Само първо прочети темите за фотоепилатори. Кожата НЕ трябва да е тъмна. Само косъмчетата трябва да са тъмни.

Благодаря, Soul Free Simple Smile
Кожата ѝ е..........мляко с капки кафе. И розово на бузките. Светла, но бързо потъмнява на слънце, за разлика от мен. Аз съм розово прасенце. Окосмяването е тъмно, да.
Аз виждам еветуален проблем единствено над горната устна и краката един ден.
Ще прочета, преди да тръгна да купувам Simple Smile

# 34
  • Мнения: 29 386
Ако принципно не е тъмна кожата, спокойно може да прави процедури зимата и пролетта. Не трябва да е тъмна, понеже може да се получат изгаряния. Обаче фотоепилаторът е едно от най-най-добрите уреди за жени!!! Чак ме е яд, че го нямаше едно време и съм изгубила толкова години в бръснене и епилиране. Преди 5-6 години започнах с фотоепилатора и се родих!!!

# 35
  • София
  • Мнения: 17 775
След като иматв опит с лазерна епилация, съсредоточете се върйу трайните методи. Фотоепилацията не е от тях. По дефиниция на ФДА.

# 36
  • Мнения: 29 386
Е, как да не е?!?! Много си е трайна даже.....

Всеки си знае, разбира се, но аз съм доволна от удобството да си правя сама процедури вкъщи, когато си поискам. Като цяло нямам нужда, но веднъж -дваж в годината се присещам за поддържащи. Имам сигурно 5 косъма на кръст. (Има жени, които нямат ефект от фотото, но то е до тип кожа и косми, така че.....)

# 37
  • София
  • Мнения: 17 775
Ами просто не се води такава.

# 38
  • Мнения: 29 386
Странно.
Ама щом казваш....

Общи условия

Активация на акаунт