Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 190
- Госпожо, колко тежите?
- 50 и кусур.
- А, колко е кусура?
- 25 кила.

Ай да не си търсим кусурите Joy

# 61
  • Мнения: 1 304
Сутрин, 14°С, ясно след нощната буря умила града, но слънцето още е ниско. Улиците са в сумрака на сенките.
Августовското време вече се е пречупило, сутрините са октомврийски, следобедите юлски.
Шофирам бавно по изпокърпена квартална уличка, когато внезапно научният интерес на хоби астроном се събужда. Започвам да мисля за загадките на дълбокия космос. Спомням си разговора с AI в който изчислявахме в колко пиксела се транслира ъгловата разделителна способност на JWST планета с диаметър 15.000 км гледана от 200 LY.
След няколко секунди вече съм на кръстовището, а дамата в черно вървяща по тротоара насреща излиза от сенките и августовското слънце най-после огрява двата обекта възбудили интереса ми.
85F под матово черна блуза.
Още една загадка е разбулена.

# 62
  • Мнения: 9 939
Добро начало, в средата мъглата се сгъсти, а краят е измамен. Докато не свалиш опаковката, никога не можеш да си сигурен за съдържанието Stuck Out Tongue Winking Eye
====
Много е полезно да имаш (предимно) колеги. Не само знаят сложни думички като (д)замба, ами и откликват при нужда. Както се казва: пробиват дупки всякакви Joy

# 63
  • Мнения: 2 857
Как сте, спамотвОрци?

# 64
  • София
  • Мнения: 35 190
Ооо, Допел, глътка свеж мъжки въздух си, здрасти!

Ето тукА малкото ни соаре, гледайти, завиждайти

Последна редакция: вт, 08 авг 2023, 12:43 от Ms.Gorgeous

# 65
  • Мнения: 9 939
Браво, свежарки! Следващият път пред пълни чинии, фокуса няма да се измести, гаранция Wink  Hug

# 66
  • Мнения: 457
Какво да завиждаме?
Да имаше някоя някоя димяща и цвърчаща вратна пържола от барбекюто, пък то суши.... И рИкия нема... И шопска ...
И соаретата не са това което бяха

# 67
  • Мнения: 7 971
лежерно, лятно спокойствие лъха от вас, прекрасни.. Kissing Heart

Допел, де ходиш бре?

одеве квасих по сандали в мократа трева, изненадващо свежо е днес..

# 68
  • Мнения: 2 857
Ходих по света, смених кола ( жената не), трудИх се, забавлявах се, умрях от жега у нашенско, сега ми тракат зъбите в дойченско, през туй време колега се прекръстил от Томас на Шарлоте (жена му избрала името ...), одъртях с година, па ми побеля брадата. 
Вас в какво душевно състояние ви заварвам?

# 69
  • София
  • Мнения: 35 190
Какво да завиждаме?
Да имаше някоя някоя димяща и цвърчаща вратна пържола от барбекюто, пък то суши.... И рИкия нема... И шопска ...
И соаретата не са това което бяха
Ма, какви сте ревльовци!
Сичко има̀, просто да не губите фокус от нас, как вика Елиф.

В събота ще си имам гости, там месо и огън жени Stuck Out Tongue Winking Eye

# 70
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 006
Много работа.... Пфуууу  Expressionless
Иска ми се да си харча парите за екскурзии и парцалки, но се налага да се бръкна за лекари и лекарства...

# 71
  • Мнения: 9 939
Аидка Hug И това ще мине, знаеш.
Допел, като те чета, още повече си заобичвам моите колеги Simple Smile Пу-пу, да не ги стигат уроки като Шарлоте, Бригите и прочие ужасии.   
Какво да завиждаме?
Да имаше някоя някоя димяща и цвърчаща вратна пържола от барбекюто, пък то суши.... И рИкия нема... И шопска ...
И соаретата не са това което бяха
Ма, какви сте ревльовци!
Сичко има̀, просто да не губите фокус от нас, как вика Елиф.

В събота ще си имам гости, там месо и огън жени Stuck Out Tongue Winking Eye
Един пламък липсва. Аз Wink

# 72
  • Мнения: 2 857
Aida, палци стискам!

Елиф, той понеже не е в нашия офис, идвА веднъж на една фирмена среща с лакирани нокти, а па ние сметнахме, че е пънкар или нещо от рода. Уви, на 48, женен, и с дъщеря пубер решил, че искал да е жена. Разбирали го били в семейството, даже жената помогнала с името. Горката му дъщеря. Бррррр, пу-пу!

# 73
  • Мнения: 7 971
миналия ден на една сбирка гледах снимки преди/след интервенциите на една красива мадама превърнала се в красив "мъж", предстояла последна фаза за трансплантация на меча..
шокиращото също бе, че тази история се приела радушно и толерантно от местните, в затънтена, дълбока, българска провинция..
пу-пу!

# 74
  • Мнения: 457
Ще става българската мис Холандия?
Пак сте прецакани жените ей Joy

Редактирам - нещо не го дочетох. Обратното било.

Общи условия

Активация на акаунт