Отговори
# 315
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Олеее, таксиметров шофьор, така кажи. Те тия нали от всичко "разбират".
Аз веднага се сетих.... Но се чувствам длъжна да си го кажа, да повторя, потретя.... Simple Smile Иначе верно че забравям напоследък, ама дъртоза Grinning ... Някои процеси са необратими...

# 316
  • Мнения: 7 947
как сте банда?
мойта работа е като на Елиф екскурзията..квото може се обърква..
приморско си е гадничко, царево е по-добре, или оазис-лозенец..синеморец най-спокойно и красиво, созопол - грийн лайф също е екстра..

# 317
  • Мнения: 18 300
Според вас опасни ли са медузите в Черно море? Хлапето твърди, че видяло медуза и отказва да влезе във водата. Била малка, но все пак.

# 318
  • Мнения: 6 383
Според мен не са опасни. Понякога след вълнение на морето има много медузи - мънички. А големите са по-рядко, но винаги има и от тях. Смело напред! Твойта хубавица да се уплаши - чак ми е странно - гледала е нещо сигурно.

# 319
  • Мнения: 7 947
само, ако са лилави парят..

# 320
  • Мнения: 1 304
Според вас опасни ли са медузите в Черно море? Хлапето твърди, че видяло медуза и отказва да влезе във водата. Била малка, но все пак.

Не ме е парила, но има огромни и са роднини на Чиронекс, но не са самите те.

Черноморието е уникална дупка! Ни пътища, ни нищо, морето в момента е пълна епидемиологична яма. И това е от Созопол до Ахтопол включително. До средата на август устискаха и спряха помпите или направиха някаква мизерия. Юли водата беше кристална.

# 321
  • Мнения: 15 317
Според вас опасни ли са медузите в Черно море? Хлапето твърди, че видяло медуза и отказва да влезе във водата. Била малка, но все пак.
"Обикновените", тия нашенските, малки и прозрачни към бели, не, не са опасни. Но приятел спомена, че са плъзнали едни синкави и по големи, даже май по тв ги споменаха и за тях казват, че са доста опасни, нещо отровни били и можели да предизвикат сериозни реакции. То даже и малките обикновени понякога така те парват, че звезди можеш да видиш. Но за тия сините казаха, ако те докопат, в никакъв случай от засегнатото място да не се отмива слузта с чешмяна  вода, че ставало по зле. Говореха, че може да се ползва морска вода или разтвор от сода и оцет.

# 322

Общи условия

Активация на акаунт