Отговори
# 30
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Ааа, на сън не се знае, там е подсъзнателно и всичко е възможно Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 35 107
Аз съм известна, даже си имам рокля за Гладния кон в Равадиново.
За чинията съм мале питбул, териер Joy

# 32
  • Мнения: 15 317
Екстра, особено, ако иде реч за шоколад, сладолед, бисквити... Торта... Бонбони... Joy Боже, обичам сладко и ми личи.

Пп Аидке, поне насън да попалувам, ама и там не ми се получава много. Пфу. Поне с вас като си говоря някак ми става едно лежерно...

# 33
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
И аз тъй : кат ям, приятели нямам Grinning
Ся, приятелите нямат нищо общо с любовниците.
Е, за някои имат, щом пият кафе... Една друга тема...

Лежерно не се брои, Джасте, то онова е свързано с напрежение Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 35 107
Аида, не се оправдавай. Аз и ти лично имаме поне по двайсетина любовника според оная тема.
Мале, що чудо яде това Joy

# 35
  • Мнения: 15 317
Не щъ напрежения, че много ми се насъбра. Щом докопах шоко сладоледа с шоко глазурата, смятай.. А виното стои самотно в ъгъла..

# 36
  • София
  • Мнения: 35 107
Не щъ напрежения, че много ми се насъбра. Щом докопах шоко сладоледа с шоко глазурата, смятай.. А виното стои самотно в ъгъла..
Тук съм, ще помагам.
Аз сладко…. Мижав интерес.

Джасте, надявам се да са ти се подредили нещата и всичко вече да е наред. Ако не - да бъде!

# 37
  • Мнения: 451
И твойта болка мога да почувствам Джаста Joy
Изобщо напоследък съм станал бахти чувствителния тип. Joy
Тая жега не ми се отразява добре

# 38
  • Мнения: 15 317
Ще бъде, Гордж. Heart Просто период.
Благодарско за подкрепата.

Екстра, Аида, гушки хора. Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 35 107
Ти прибра ли се, Екстра?

Не отбелязах колко хубаво те е лизнала природата и оцветила, като Крюел Девил си Heart
Усмивката чакам иначе.

# 40
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Аз съм безсилна там... Искам да го обърна малко на майтап, тц, не става. Положението е чок сириъз...

И аз за сладко не мога да помогна. Не ям вече, уплаши ме един доктор... Ама пък 8 кила надолу Grinning

Екстра, малко ти е пиенето. Joy Аз като са налюскам и не ми дреме Stuck Out Tongue

Джасти Kissing Heart

# 41
  • Мнения: 1 304
Много сте готини, бе. Обичам ви. Heart
Изядох си купичката с калории и отивам да сънувам любовника. Толкова съм моногамна, че дори и насън ще му откажа, ама поне да се пробвам. Joy

Осъзнатият проблем е наполовина решен.
Първо му от кажи, после разкажи. Wink

# 42
  • Мнения: 15 317
След тая операция всичко се промени. Егати. Много странно. Направо фейк. Ще се справя, но си трябва време. Аз се промених също. А не очаквах.

# 43
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Оп... Аз всъщност не знам за какво става въпрос... Надявам се всичко да е наред!

# 44
  • Мнения: 451
Прибрах се, ама малко ми беше. Август ще е много зор на работа ма септември може да перна 5-6 дена ей тъй за набързо пак до морето.

От кво те оперираха? Или не е наша работа...

Общи условия

Активация на акаунт