Български брандове и бутици -Тема 3

  • 46 984
  • 404
  •   1
Отговори
# 30
  • На зелено
  • Мнения: 655
Включвам се с един въпрос за обувки марка Martini. Някой от вас има ли опит с марката? Взех едни сандали. Миризмата на лепило в началото беше доста натрапчива, но на 3ят ден вече не се усещаше. Сандалите са удобни, но имам проблем с кожата. Бяла е и доста лесно се изтърка на места. Подобно нещо виждам за първи път. Не ми се занимава с фирмата за уточнения, но се интересувам дали и друг е имал подобен проблем, защото си харесах и обувки за есента. А не ми се хвърлят тези пари, ако се случи същото с кожата след 1 месец носене.

Да се включа за обеци, поне в големите магазини за бижута в моловете позволяват. Не говоря за Пандора или Сваровски, тип модни бижута.

# 31
  • Мнения: 378

Деница Бутик защо продължава да е в списъка, след като стана ясно, че са внос?
Внос ли са? Аз имам от тях  пола,скроена по мои мерки като разменихме плата и модела,заспа ми като размер. Имаха да ми връщат надплатена сума и доста се забавиха,наложи се два пъти да им напомням.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 752
Аз съм имала ботуши на мартини два три чифта- качеството беше много добро, но не са били бели.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 334

Деница Бутик защо продължава да е в списъка, след като стана ясно, че са внос?
Внос ли са? Аз имам от тях  пола,скроена по мои мерки като разменихме плата и модела,заспа ми като размер. Имаха да ми връщат надплатена сума и доста се забавиха,наложи се два пъти да им напомням.

Май ставаше въпрос за Plámenna Fashion Boutique

# 34
  • Мнения: 623
Maya Alexandrova, аз си поръчах преди месец и половина дънки и един сет от тях, и бяха с турски етикети. На сета поне отгоре бяха отрязали турския етикет и бяха пришили техен, но вътре в панталона бяха оставили турския етикет. Бях постнала снимки в старата тема.

# 35
  • София
  • Мнения: 758
Включвам се с един въпрос за обувки марка Martini. Някой от вас има ли опит с марката?
Аз имам 2 чифта техни обувки. Качеството е бетон.

# 36
  • Мнения: 4 594
Да се оплача от прехваления Avin Не стига че имат пет модела на кръст, за които трябва да се гадае за мерки и модел и материя, ами поръчвам туника с размер one size и ми пристига едно парцалче с цена без намаление над сто лева и с етикет М размер. Ако знаех, че е М нямаше да поръчам изобщо. Съответно десет лева глоба за обратно връщане. И изтрих си всички харесвания на техни страници, защото това ми се случва за втори път.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 251
А пробва ли да говориш с тях и да им кажеш, че се чувстваш подведена?

# 38
  • Мнения: 371
Аз съм връщала панталонки с дефект на Авин, вярно, че до бутика ги носих, но си ги взеха, коригираха ги и ми ги върнаха, без да ми вземат пари, при все, че не бях сигурна дали така съм ги купила, или аз съм ги съсипала …. Не ги защитавам, имам сполучливи неща , имам и не до там сполучливи, но предпочитам да меря на място, за да не се занимавам с връщане… Ако мога да ги сравня с друг БГ бранд, който няма физически магазини - услугата им в онлайн магазина им куца на Авин…

# 39
  • София
  • Мнения: 9 483
Аз винаги съм се чудила, кой им харесва полиестерните парцалки, ама явно си имат аудитория. Предпочитам Зара и HM пред тях.

# 40
  • Мнения: 1 607
Изобщо не знам дали въпроса ми е за тук, за това се извинявам предварително.
Някой знае ли как стоят нещата с Dizi? Доколкото разбирам май не ги шият тук? И някой поръчвал ли е, има хубави неща, но и цените са стабилни 😂

# 41
  • Мнения: 2 697
Аз винаги съм се чудила, кой им харесва полиестерните парцалки, ама явно си имат аудитория. Предпочитам Зара и HM пред тях.
Същото се чудя и аз за Алесите. Имам приятелки, които им робуват, като че ли купуват Версаче. То скоро и по цени ще ги стигнат.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 263
Аз винаги съм се чудила, кой им харесва полиестерните парцалки, ама явно си имат аудитория. Предпочитам Зара и HM пред тях.
Авин имат страхотни модели като идея. Ако започнат да ползват хубави материи и запазят цените, защото те са като за хубави материи, според мен ще са си супер.
Младите момичета, които са им клиентелата, рядко обръщат внимание на материята, те гледат доколко е ефектен модела, та ето и отговора.

Аз стилово сходство между Авин и Алеса не виждам.

# 43
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 476
Да се оплача от прехваления Avin Не стига че имат пет модела на кръст, за които трябва да се гадае за мерки и модел и материя, ами поръчвам туника с размер one size и ми пристига едно парцалче с цена без намаление над сто лева и с етикет М размер. Ако знаех, че е М нямаше да поръчам изобщо. Съответно десет лева глоба за обратно връщане. И изтрих си всички харесвания на техни страници, защото това ми се случва за втори път.
Може ли да споделите за коя дреха става въпрос??

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 915
Изобщо не знам дали въпроса ми е за тук, за това се извинявам предварително.
Някой знае ли как стоят нещата с Dizi? Доколкото разбирам май не ги шият тук? И някой поръчвал ли е, има хубави неща, но и цените са стабилни 😂

Аз съм си поръчвала и върнах. Турски са им нещата , не се произвеждат тук. Не ми харесаха. Да не говорим, че ни направи впечатление, че изобшо дойдоха без касова бележка, без документ какъвто и да е. Това беше през 2020 г, тотално ме изгубиха като клиент още тогава.

На АВИН политиките им за доставка и връщане са обидни. На АЛЕСА поне за тези цени имат безплатна доставка…. И безплатно връщане за редовните клиенти.

Общи условия

Активация на акаунт