Български брандове и бутици -Тема 3

  • 46 989
  • 404
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 421
Някой поръчвал ли е бижута от Personal Conversations?

Имаха намаление преди няколко дни и реших да се възползвам за сет обици, колаборация с популярна инфлуенсърка, който отдавна заглеждам, но не ми се даваше пълната му цена.
На снимки изглеждат чудесно, бих казала стоят прилично, но изработката и материалите много ми евтинеят. Елементите са пластмасови (акрил), а кукичките много тънки, сякаш от най-евтина стоманена тел.
Колебая се дали да ги запазя, но виждам, че имат много странна политика за връщане. Със сигурност не бих поръчала отново, но ми е интересно ако някой друг има опит с тях.

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 02 авг 2023, 20:07 от Princess Sissi

# 16
  • Мнения: 1 456
Сиси, заглеждам ги и аз отдавна покрай Mint Stories. Евтинеят, а цените им са солени, че и в евро. Това плексиглас ли е, пластмаса ли е? Поне са леки. Видях на живо на един фест в Бизнес Парка подобни. Едно мило момиче ги прави. Мерих - не е моето.
Нямам с Personal Conversations опит, но твоят потвърждава подозренията ми.
Ако ти харесват, със здраве си ги носи.
Иначе толкова ли не може да се върнат? Варненска е фирмата.

# 17
  • Мнения: 421
Вероятно ще ги запазя, защото ми харесват като идея/дизайн. Не прочетох предварително политиката за връщане, защото не предполагах, че през 2023 може да съществуват подобни неща. То дори противоречи на закона, в който се казва, че всичко купено онлайн може да се върне в 14 дневен срок. Потресаващо...😀

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Не ги познавам тези, но ох Flicka съм много доволна.

# 19
  • Мнения: 31 206
Познавам, нося, доволна съм. В София бижутата за Звезди се продават вече на доста места и могат да се видях. Определено не евтинеят, а са оригинални и носят комплименти.

Последна редакция: ср, 02 авг 2023, 18:48 от densi

# 20
  • Мнения: 421
Аз не твърдя, че не са красиви или оригинални. Нямаше иначе да ги поръчам и запазя. Казвам, че за мен изработката и материалите не отговарят на цената, особено без намаление.
Не одобрявам и политиката на производителя.
Харесвам Звезди и нещата, които прави, но съм леко разочарована. В тази връзка, ако избере друг изпълнител на идеите си за бижута, смятам, че ще е по-добре.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
Обици е забранено да се връщат по хигиенни съображения. За друг вид бижута нямат право да отказват връщане, независимо какво им пише на сайта.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 251
В Aboutyou съм връщала обеци. В магазин като се пробват да не би да е задължително да ги купиш. Почистват се и готово.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
На мен в магазин не са ми позволявали да пробвам обици. Доближавам ги до ухото и това е.

# 24
  • Мнения: 118
Аз също в магазин ги доближавам до ухото.
Бях се поровила в миналите теми онзи ден, но не открих някакви отзиви за Nikole collection. Единствено помня, че миналата година им посетих магазина в Пловдив и не бях особено очарована от качеството на дрехите, а и щом мъжа ми забеляза, че "има стърчащи конци и евтинеят" , май нещо куца.
Но пък като им излезе нова колекция винаги гледам с интерес, смятам дрехите за много интересни и различни.
Някоя дама да сподели нещо?

# 25
  • Мнения: 4 575
Не съм особено доволна от качеството на дрехите на Никол и според мен не си отговарят на посочената на сайта им номерация. Иначе имат интересни неща наистина.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 752
Откъде си купувате обеци, че не се пробват? Не купувам стоманени или подобни бижута, но съм изненадана. В хубавите бижутерии за златни бижута се пробват. Може да не са ми удобни?

Последната бг дреха, която купих е панталон на Кенсол- доволна съм. Преди това един сет на koushee- също е хубав, но са на завишени за моите разбирания цени. Имаше кампания с намаление и пак беше 200+ за панталонки и блузка.

Kopche, тази марка има магазин в sky city, но имаше една много неприятна продавачка и повече не съм влизала.

# 27
  • Мнения: 118
Преди като си купувах по 5-10 лв., не даваха.
Сега си купувам от Пандора и Сваровски, в Пандора имат едно пластмасово нещичко, на което се слага обицата и се доближава до ухото.
Златни обици съм пробвала в магазин, преди доста време, вече мисля, че не дават също.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 483
Естествено, че дават да се мерят златни обици навсякъде! Всеки уважаващ себе си магазин иска клиентът да купи, в крайна сметка. Спрейове за почистване има навсякъде и за всичко.
Говоря от личен опит, закупени златни обици от физически магазин в София. Мерих в Ел Градо, мерих на Графа, мерих и в магазина под Колоните. Няма проблем. Дезинфекция се прави след всяко пробване, разбира се.

# 29
  • Мнения: 4 575
Аз също не бих си взела обеци от физически магазин без проба, още повече по-скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт