Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 39

  • 37 956
  • 743
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 087
Изгледах втори сезон на surviving summer - лек и разтоварващ.

Започнах Liebes Kind. Много ми е интересен, а съм на втори епизод още.

# 706
  • Мнения: 29 855
Започнах Истински детектив с Уди Харелсън и Матю Маконъхи. Харесва ми засега...

# 707
  • Мнения: 5 844
Първи сезон е страхотен. Simple Smile

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 6 981
Да, първи на мен ми беше най-интересен, но останалите също са хубави.

# 709
  • София
  • Мнения: 482
Изгледах първа серия на The Continental: From the World of John Wick. Нямах никакви очаквания, но съм фен на филма и реших да го видя. Оказа се, попадение за мен. Като почнем от страхотната музика - джаз, хитове от 50-те, 60-те (тогава се развива действите), актьорите за мен са убедителни, действието е динамично и интересно. Определено ще го следя с интерес.

Изгледах всички серии на Bad Sisters - Лоши сестри. Леко, забавно, готино сериалче, със свеж хумор, бях сигурна че е бритиш, но се оказа че е американска продукции. Сериал за 5 сестри, които се опитват да убият мъжа на едната сестра. Препоръчвам за разпускане.

По средата съм на who is erin carter.. Ако нямате големи очаквания, може и да ви хареса. Аз така подходих към него - латино  мацка (така ми изглежда) се опитва да запази нормалния си живот след като бяга от тъмното си минало е най-общо казано. Красиви актьори, хубави гледки и една жена, която трепе мафията. Средна хубост, на мен ми допадна.

Бутам и The Wheel of Time. Обичам такъв тип сериали, но с този нещо не се получава. Тегаво ми се развива действието, историята е интересна и има потенциал, просто ме отегчава и се хващам, че ми се иска да превъртя до някакъв по-интересен момент...

Изгледах и Фондацията - за него много е говорено. Харесва ми, беше наслада за окото и определено препоръчвам. Малко на моменти говореха повече и ми беше трудно да схвана всичко, но накрая се подредиха нещата.

# 710
  • Мнения: 6 272
Започнах и аз Фондацията,не знаех че е на Азимов,добро начало.

# 711
  • Мнения: X
Изгледах The Night Manager. Благодаря за препоръката, наистина интересен. Личи си, че е правен по книга, не съм я чела, но имам усещането, че я следва една идея по-плътно, отколкото ми се иска. Първите 3 епизода бяха прекалено разтегнати и можеше да бъдат събран в 1-1.5. Реално интересното започва от 4-ти епизод натам, но ако не бях чела добрите коментари тук, можеше и да не стигна дотам, а не е лошо сериалчето. В интерес на истината предположих как ще се развият събитията и горе-долу какво ще стане и не ми хареса, че беше толкова предвидимо, но то няма как по друг начин да свърши, така че все пак да не разочарова тотално повечето зрители/читатели. Оливия Коулман си викам брех как реалистично играе бременна и по едно време загрях, че тя просто реално е бременна, то затова изглежда така реалистично изморена и тежка GrinningТом Хидълстън, красавец, раздаде сума ти усмивки по време на тоя сериал, но някои сякаш не на място и не ми беше особено убедителен персонаж. Спойлери:
Скрит текст:
Мотивацията му как се впусна в това приключение малко ми куцаше; после вероятно и в романа е така, но някак безразсъдно призна на Джед какъв е; сцената, в която поиска Джед да натопи Корки също куцаше и не беше особено убедителна; как се свърза с египетския готвач и брат му и разбираш ли заедно провалиха най-големия оръжеен бос и в чии ръце попадна накрая, съшито с бели конци малко. И, разбира се, сапунен финал, само дето не разбрахме кога чак толкова хлътнаха двете гълъбчета, но нищо. Книгата, ако я бях чела, щеше да ми е в категорията приятно трилърче за разпускане, сериала и той е там в общи линии, бързо го изгледах.

# 712
  • Мнения: 3 668
Изгледах Thursday's Widows и никак не е лош. Той е по книгата на Клаудия Пинейро (Вдовици в четвъртък), която също е много интересна.
Чудно как са се захванали със сериала едва сега, защото романът е на повече от 10 години.

# 713
  • Мнения: 36 680
Изгледах половината от първи сезон на Древен апокалипсис (документален, на Греъм Хенкок). Той не казва абсолютно нищо скандално, единственото по-екзотично е хипотезата, че в миналото е имало развита цивилизация. Аргументира се добре, посещава познати археологически разкопки и изобщо не споменава извънземни и подобни неща. Самият той засегна темата за това, че е обявен за псевдо учен или псевдо археолог - казва, че не е нито едното, тъй като по професия и образование не е нито археолог, нито учен, а разследващ журналист.
Не знам защо общността на американските археолози е изпитала нуждата да атакува толкова яростно този сериал... Навремето по подобен начин са се държали с Шлиман...
 Леш (са те)...

# 714
  • Мнения: 2 278
Напоследък гледаме семейно Dark Winds. Първият сезон ни хареса повече, втория ни върви по-мудно. Зарибих се и издирих първата книга от серията, която е вдъхновила сериала. Харесва ми засега. Като история е съвсем различна.
Относно сериала - спечели ме с музиката, красивото заснемане, индианската екзотика и мистика, а и обичам крими истории. Драмата на моменти ми идва в повече. Друг филм, който харесах напоследък, е Drops of God, пак заради естетиката. Ако имате подобни предложения за мен, ще е супер!

# 715
  • Мнения: 2 726
Изгледахме High seas и търсим нещо подобно пак в Нетфликс.
Много ни грабна този сериал, но уви на нищо такова не попадаме.

# 716
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 480
Изгледахме High seas и търсим нещо подобно пак в Нетфликс.
Много ни грабна този сериал, но уви на нищо такова не попадаме.
По море не се сещам, но наземна историческа кримка ако искаш може да погледнеш The Alienist.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 2 350
Изгледах половината от първи сезон на Древен апокалипсис (документален, на Греъм Хенкок). Той не казва абсолютно нищо скандално, единственото по-екзотично е хипотезата, че в миналото е имало развита цивилизация. Аргументира се добре, посещава познати археологически разкопки и изобщо не споменава извънземни и подобни неща. Самият той засегна темата за това, че е обявен за псевдо учен или псевдо археолог - казва, че не е нито едното, тъй като по професия и образование не е нито археолог, нито учен, а разследващ журналист.
Не знам защо общността на американските археолози е изпитала нуждата да атакува толкова яростно този сериал... Навремето по подобен начин са се държали с Шлиман...
 Леш (са те)...
То отдавна се говори за това. Даже май Атланти се наричат. Има намерени техни кости и са били по високи от хората.

# 718
  • Мнения: 5 433
Здравейте,
Предвид предстоящата втора част на Дяволското гърло, къде мога да гледам 1ва част?
Рядко си отварям компютъра напоследък и не съм търсила в Замунда евентуално?
Или в някоя платформа?

# 719
  • Мнения: 153
Здравейте
Препоръчайте ми сериал с много сезони,  интересен.

Гледала съм следните сериали: Supernatural, The Walking dead, Grey's anatomy, Wednesday, Suits, Peaky Blinders, Ghost Whisperer, Dark angel,Prison break, Burn Notice, Manifest, House md, Once upon a time, Revenge, Teen Wolf, The vampire diaries, The originals, Walker, White Collar, 9-1-1 и  Smallville.

Общи условия

Активация на акаунт