Лунна диета - 19 януари - 06:01 ч

  • 8 011
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
кофти ден, но се надявам да съм на линия Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 743
На мен ми е много добре, когато започва диетата рано сутрин. Ако е по обяд или след обяд имам чувството, че два дни гладувам, а така е само един ден Wink Особено пък ако станеш късно и легнеш рано Mr. Green

# 17
  • Мнения: 25
Хммм, не е ли е утре сутринта?

# 18
  • Мнения: 25
Хммм, не е ли е утре сутринта?
Аааа не объркала съм се  newsm78

# 19
  • Мнения: 170
И аз се записвам за петък. Сигурна съм, че ще сваля 1 - 1,5 кг, но ги задържам само за няколко дни. И при вас ли е така? Щото ако на всяко новолуние и пълнолуние сваляме по 1-2 кг то за няколко месеца ще сме супер. Да, ам май ефекта е само временен, но аз съм - ЗА!

# 20
  • Мнения: 11 547
Да се запиша и аз. Grinning Утре може малко подготовка-плодове и зеленчуци.

# 21
  • Мнения: 252
Да се запиша и аз. Grinning Утре може малко подготовка-плодове и зеленчуци.
Точно това щях да напиша и аз.Точно навреме пускаш темата миличка Peace

# 22
  • Мнения: 506
Този път ще опитам и никакви гости няма да си каня!  Mr. Green Дано успеем

# 23
  • Мнения: 666
искам само да ви попитам разрешено ли е да се пие кафе без захар по време на лунната диета

# 24
  • Мнения: 84
Добро Утро дами аз миналата седмица се справих чудесно с лунуването,но за тази нещо не съм убедена та да видим

# 25
  • Мнения: 171
искам само да ви попитам разрешено ли е да се пие кафе без захар по време на лунната диета
А чай и кафе с кафява захар? newsm78

# 26
  • Мнения: 1 063
Кафе може, но без захар. Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 819
Много рано сме започнали записването тази седмица. Аз пак се включвам. Малко е гадничко цял ден, но какво да се прави... Thinking Thinking

Успех на всички утре!!

# 28
  • Мнения: 1 339
Абе извинявам се за невежеството ама каква е фазата.. пълнолуние, новолуние...  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 063
От чисто любопитство, каква е идеята на лунната диета?
Не е само за отслабване, но и за пречистване на организма, чувстваш се релаксиран.
Включват се фрешове, чайове - мисля, че с минимално количество мед, някои момичета пият и айрян, изключително много вода!
В миналата тема, на миналото лунуване (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155635.msg3003422), някои мами споделиха успешната си форма с тази диета, аз четох оттук-оттам. И като всяка диета, според мен е важно, да не се прекалява с храната след лунуването, защото хем се товари организма, хем се връщат кг, така, че умерено до следващата дата. Датите са през 7-8-9 дни, някъде там, в месец 4 пъти, във всяка седмица по 1 ден. За разлика от другите диети, при тази през цялото време човек консумира всякаква храна, няма ограничения, само по време на лунуването се приемат течности.
Лунната диета не изтощава организма, за разлика от други гладолечения.

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 13:00 от Ив

Общи условия

Активация на акаунт