Лунна диета - 19 януари - 06:01 ч

  • 8 010
  • 140
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 506
А аз неочаквано за мен и всички около мен взех че издържах. Ама то моето е от инат. Така спрях и цигарите. Учудващо е, че и бебка издържа при все това, че се кърмим само и единствено. Така, че мацката от предната тема дето пита дали може - отговорът е положителен. При мен резултата е минус кило и половина, но спазвах режим от предния и днешния ден само на плодове и чай, а на самия лунен ден единствено чай с мед и вода. Много съм горда, това ми беше първото лунуване, на 26-ти съм пак на линия. Трябва 7-8 кила да сваля. Успех и на вас следващия път.  Heart Eyes

# 136
  • Мнения: 353
Имам въпрос - кога следващата дата?
Защото тук пише, че е на 25.01 23.01 по гринуич, което според мен е 26.01 1.01  часа българско време , но пък тук е дадено дата отново 25!
Сега последно на 25-и или на 26-и ще гладуваме пак?  Wink

# 137
  • Мнения: 92
Имам въпрос - кога следващата дата?
Защото тук пише, че е на 25.01 23.01 по гринуич, което според мен е 26.01 1.01  часа българско време , но пък тук е дадено дата отново 25!
Сега последно на 25-и или на 26-и ще гладуваме пак?  Wink

на 26-и

# 138
  • Мнения: 506
Фази на луната

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 09:44 от Мадона

# 139
  • Мнения: 170
Аз изкарах до половината - както беше по план, после минах на алкохолна диета, а през нощта - изядох 1 шкембе в Дивака. Доволна съм - 1 кг.  Mr. Green
Я! И друг ял шкембе като мен по време на диетата и отслабнал с 1 кг. Дали да не го препоръчаме на всички през следващата диета? Май има (или няма) нещо в тази нашенска манджа?

# 140
  • Мнения: 1 130
Да се похваля и аз издържах!!!И кантара е -1.5 - ама дали е така, защото съм в началото на свалянето на килограми - нали първо се изхвърляла водата и разни такива. Сега ме е страх да не ги наваксам и не смея да ям - смятам калории по цял ден като луда  Joy newsm78

Общи условия

Активация на акаунт