Домакини 87/ С лятно настроение

  • 39 432
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
марулетка, как напоследък се въртят при вас добри и лоши новини, направо свят ви се зави Hug
Излезе класирането, Шефа по първо желание се класира.

# 31
  • София
  • Мнения: 9 860
Браво, ма ко, къде ще учи?

# 32
  • Мнения: 8 783
Еха, супер , Мако!
 Мда, при нас е някакъв вихър. Честно да ви кажа, буквално ми прималява понякога от новини.

# 33
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
В тох Банкя (вече не се казва така де). Искаше готвач, а такава паралелка няма абсолютно никъде другаде, включително в софийския. Което е някакъв парадокс. Най-близката алтернатива му беше Софийска гимназия по хлебни и сладкарски изделия, ама щеше да е технолог. Много се радва, че влезе, защото го е решил от началото на миналата учебна година

# 34
  • Мнения: 6 002
Аз бях сигурна сега си чакам почерпката Simple Smile
Междувременно съм сложила да вкоренявам розата)
марулета съболезнования за дядо ти.

# 35
  • Мнения: 3 841
Марулетка, съболезнования за дядо ти! Не казвай на твоето момче още, като се върне - тогава! Но погледнете философски на нещата, доколкото е възможно!

Ма ко - поздравления за Шефа! Ще го гледаме в Мастър Шеф. 😉 Много се радвам, че вашата приятелка се подобрява.

Джейми - кога пораснаха момчетата?! Леле, времето летиии.

# 36
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Благодаря ви, момичета!
Джейми, имаш почерпка. За това, че ми намери баловете на някои училища, на мен свят ми се беше завил от тая таблица, за липата и за розата. До година на вас ще стискаме палци. И Валето ще черпя за една роза
Отивам до офиса, че девойката ми е пуснала застраховката имущество, че утре ще обикаляме Банкя

# 37
  • Мнения: 8 783
Е,Браво на Шефа! Уважавам такива целеустремени деца. Как ще се справите с логистиката?
   Смърфи, да ,гледаме философски. Дядо от 10тина дни остана на място, само на легло,не яде , не пие вода, а със акъла си. За човек като него това беше мъчение. За нашите също.
   Нали обгрижвам  свекърва ми - тя вече не ни познава, само болки, силни болки  и мъка има. Сменяме сутрин памп, вечер памп, дори не може да седи вече,не яде-от 20тина дни, почти не може и вода да пие. От една седмица не ни разпознава.

# 38
  • София
  • Мнения: 9 860
Марулетке, локацията е лесна. Банкя е почти в Люлин😁, има си и градски транспорт.

Много тъжно за свекърва ти. Мъка голяма и за нея, и за вас.
Светъл път на дядо ти.

# 39
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
марулетка, много е трудно. И за близките при най-голямото желание да си гледат болния по-най-добрия начин е мъчение, защото практически нищо не можеш да направиш. Дядо ми е бил парализиран цели 9 години преди да почине. Движел е единствено врата и едната си ръка. Бил е с акъла си, а и доста серт човек, та не знам кое е по-добре. Баба е била на пета през цялото време, а зимно време и нашите
Иначе за транспорта, пред блока минава автобус за Банкя. На идване ще слиза до нас, но на отиване ще трябва да отиде до пазара, че минава по друг маршрут, но разстоянието е 300 метра до другия булевард. И няма да сменя превозно средство.
Вие видяхте ли метеора вчера?

# 40
  • Мнения: 8 783
Аааа, ми аз като знам само Монтана- Ботевград, -Герена, другото нищо не ми говори.
   Сега синът като търси квартира,  сигурно ще вляза малко в час.
  Да, много е тежко да я гледаме така. Най-мъчно е с болките, нищо не можем да помогнем.Даваме изписани лекарства, но на хапове, а  тя вече трудно преглъща. Но явно има дни.
   Метеора го видях. Тъкмо отварях прозореца на спалнята на сина ми , и чух боботене.Малко преди това светлина. Първо си помислих, че ще вали. Ама после боботенето продължи, не беше като гръмотевица. И си викам, леле, дали самолет се разби?! Или някой пусна оръжие някакво?!
  В групата Забелязано в Монтана видях ,че пишат за метеорит, но си помислих,че нещо се гъбаркат. Щерката и тя ми писа, дали не е взривен язовира/ да пази Господ/ , тя също е видяла светлина и чула тътен.Тя гледа на друга посока от нашата къща.

# 41
  • Мнения: 11 623
Добър да е денят ви!
Марулета съболезнования! Отворил е път пред синът ти!
За свекърва ти - има обезболяващи лепенки, които се лепят на кожата и са много силни. С рецепта са - питай лекарите.
Пожелавам много късмет за синът ти и весел студентски живот Kissing Heart
Мако поздравления за Шефа! Да - хидрофора е за къщата в България.
За пореден път съм благословена с Валето - дадоха невероятна информация и съвети! Благодаря!
Не мога да опиша възхищението си от младата лейди Мими Heart EyesKissing HeartHeart
Славе колко риба хвана Grinning
Смърфи Sunglasses
Ели стискам палци да получите желана локация за Слави!

За зокума да взема и аз да се изкажа - в нашето семейство нямаме никакви алергии с изключение на майка към зокум...... Само да мине на метър от зокум в саксия, дори в двора и пламва цялата....

Тодорака се завърна от приключението "Пилграмидж" страшно доволен.
При мен нищо интересно. Чакам да дойде петък, че да ходя на Йоркша шоу!

# 42
  • Мнения: 8 783
Лейди, мерси, знам за лепенките. Проблемът е,че ЛЛ вече изписа едно обезболяващо с жълта рецепта, хапчета. В следващите 20 дни не може друго,т.е. лепенки. Засега даваме хапчето, но трудно прегръща. Имам три лепенки, пратени ми от съфорумка, за което съм адски благодарна. Ако днес не може да преглътне, ще сложим лепенка.
     Абе мъка е!
   Ей, много му се радвам на Тодораки!

# 43
  • Мнения: 3 841
Ау, Лейди, ще чакаме снимки от шоуто! Дано някоя кралска особа се появи там!

Вале - прочетох интервюто на Мими! Поздравления! Страхотен старт!

# 44
  • Мнения: 39 370
От тук разбрах за метеора. После ще прочета инфо.

Общи условия

Активация на акаунт