Телевизори Тесла

  • 2 041
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте, интересувам се от мнението Ви за телевизори tesla. Търся си 2 телевизора единия 43, а другия 55 инча и телевизорите от тази марка са на доста изгодни цени. Също така държа да е Android. Ако някой има телевизор от тази марка ще се радвам да сподели мнение!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Имам два. Трета година ги ползвам вече и съм много доволна. Баща ми също има, неговият вече кара петата година май, със сигурност го взе преди аз моите. Не съм чула оплаквания.

# 2
  • Мнения: 12
Вашите с андроид ли са, има ли някакви проблеми със свързването на телефони към тях?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Да, такива са. Телефон не съм свързвала, не ми е било нужно.

# 4
  • Мнения: 12
И последен въпрос, тъй като не смятам да го свързвам с еон и т.н., гледането на филми чрез Google ще стане, нали?

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
И последен въпрос, тъй като не смятам да го свързвам с еон и т.н., гледането на филми чрез Google ще стане, нали?

Здравейте, Desita96!

Закупихте ли телевизор Тесла?  Доволни ли сте?
Четох, че са сръбски и се сглобявят в Полша, а в момента са с 5 години гаранция. И мен ме интересува гледането на филми от други сайтове.
За операционната система пише Google TV

Цитат
Gооglе ТV e нaй-нoвaтa вepcия нa oпepaциoннaтa cиcтeмa Аndrоіd ТV, пpeднaзнaчeнa зa yниĸaлнo изживявaнe пpи глeдaнe. Toй e пpeднaзнaчeн зa пoтpeбитeли нa cтpийминг плaтфopми, зaщoтo мoжe дa гpyпиpa cъдъpжaниe oт paзлични плaтфopми и дa гo opгaнизиpa пo тeмa или жaнp. B дoпълнeниe, фyнĸциятa зa пpeпopъĸи - въз ocнoвa нa вaшитe пpeдишни избopи - щe ви пoмoгнe дa нaмepитe cлeдвaщия cи любим тeлeвизиoнeн cepиaл или филм пo-лecнo oт пpeди
Bĸлючeн Сhrоmесаѕt: Gооglе Сhrоmесаѕt e фyнĸция, ĸoятo пoтpeбитeлитe нa Теѕlа пoзнaвaт дoбpe: тя им пoзвoлявa дa yпpaвлявaт тeлeвизopa c пoмoщтa нa тeлeфoнитe cи и дa възпpoизвeждaт cъдъpжaниe нa eĸpaнa. Уcтpoйcтвoтo пpeдaвa cъдъpжaниe диpeĸтнo oт интepнeт, бeз дa зacягa бaтepиятa и дpyгитe фyнĸции нa тeлeфoнa. Moжeтe cъщo дa yпpaвлявaтe тeлeвизopa cи c мoбилeн тeлeфoн c пoмoщтa нa Gооglе ТV™ или пpилoжeниeтo Gооglе Ноmе

Управлението през телефона звучи примамливо...

Общи условия

Активация на акаунт