СЕДМИ КЛАС - в очакване на първо класиране - 10.07-17.07

  • 92 417
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 082
РУО по РУО. Най-големите последно "зареждат" изчислението... С най-много желания (най-много паралелки със самостоятелно изичсляване на бал) и най-много деца...
Понякога за София се e виждаlo непосредствено преди излизане на класирането Hands V

# 46
  • Мнения: 2 262
Работя в IT сфера, в която немският е голям плюс, макар че може и без него. Свидетел съм как колегите ми насочват децата си към този език, изхождайки от собствения си опит. Аз лично няма да карам децата си да го учат, освен ако те не пожелаят. Засега не го харесаха особено след едноседмичен досег в немскоговоряща среда.

# 47
  • Мнения: 8 266
Има ли софийско дете със заредени балове?

Mисля, че трудно ще разберем как работи системата....аз за толкова години пак не схванах системата на НАП или на БНБ Simple Smile
Поради факта, че съм с лицензиран офис пакет за който някакъв файл се ъпдейтва периодично изобщо не разбирам защо в системата на НАП този файл им пречи. Не схванах защо считат, че само неплатени пакети използват ситемата на  НАП и защо месеци наред IT-то специално ми триеше този файл от компютъра Simple Smile

Последна редакция: пн, 10 юли 2023, 16:17 от bubanka

# 48
  • Мнения: 189
Наистина се говореха такива неща (за интегрирани изпити) - точно, когато отмениха НВО в 4 кл за нашия набор. Добре, че не се получи. А това, че влиза средноаритметична от трите години на прогимназията в образуването на бала, на нас също ни го пробутваха. Аз през целия 6ти кл бях с това "знание". Всъщност директорката на старото ни училище го твърдеше. А може да е казвала жената, че има вероятност да се приеме такова нещо, затова да внимаваме, пък аз да съм чула отчасти. Както и да е, след това няколко други учителки ме светнаха, че не е така.

А за немския - и аз мисля, че причината е най-вече безплатното образование в Германия. Всъщност май и във Франция няма такса за обучение в обществените университети, така че не знам защо и френският не е от най-търсените, а например испанският го задмина по интерес и, съответно, бал. Но вероятно всеки родител и всяко дете си имат информация, влияние, а и мечти и представи.
Misc Crystal Ball

ПП - Във Варна бал не е зареден още, поне при нас.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 4 523
За Бургас също се появиха баловете.
В училището на сина ми изчакаха резултатите по НВО за да оформят  повечето оценки по БЕЛ и МАТ, имаше и оформени деца с коригирани оценки.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 341
И за РУО Бургас току-що излезе балът на ученика в съответната графа.

# 51
  • Мнения: 18
В Пловдив също има вече баловете.

# 52
  • Мнения: 2 803
Благоевград също се сдоби с балове Simple Smile / Сега ще стане отчетна тема/ Joy

# 53
  • Мнения: 32
Значи чакаме и за София някой да даде отчет като се появят Wink

# 54
  • Мнения: 8 266
Някой да има таблицата за успвеаемост по училища в ексел, да ми я прати на лични?

# 55
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Във Видин (понеже са цели 700 деца и не могат да обработят толкова много данни) все още няма балове, но пък оценките благополучно се появиха отново хехех Satisfied

# 56
  • София
  • Мнения: 243
Благодаря за темата Flowers Cherry Blossom
Много стиснати палци от мен за всички деца 🍀

Последна редакция: пн, 10 юли 2023, 14:26 от Enigma

# 57
  • Мнения: 610
В Русе вече има качени балове

# 58
  • София
  • Мнения: 1 537
Някой да има таблицата за успвеаемост по училища в ексел, да ми я прати на лични?
Какво имаш предвид под таблица за успеваемост?

# 59
  • Мнения: 8 266
Някой да има таблицата за успвеаемост по училища в ексел, да ми я прати на лични?
Какво имаш предвид под таблица за успеваемост?
Получих я! Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт