СЕДМИ КЛАС - в очакване на първо класиране - 10.07-17.07

  • 92 420
  • 1 024
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 803
Седмицата на голямото чакане Simple Smile

Нека имаме търпение и нерви и да бъдем удовлетворени от класирането!

Сайтът на МОН за проверка на резултати: https://infopriem.mon.bg/

Сайтът на Дидева: https://dideva.alle.bg/

График на дейностите по прием на учениците:






# 1
  • Мнения: 8 266
Да се запиша първа, пък дано да приключим на първо класиране Simple Smile

Желая спокойна седмица и щастливи деца и майки!

# 2
  • Мнения: 1 705
Дано всичко се подреди добре, моето дете си е много спокойно и сигурно, аз не чак толкова.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 537
Anitsa, благодаря за темата Flowers Hibiscus

Пренасям въпроса от края на предишната
Обаче ако мога да използвам да попитам - аз бях останала с впечатлението, че в тази последна графа "бал" след първо класиране ще се визуализира най - ниският бал, с който е прието дете в съответната паралелки. И така аз ще си направя сметка дали има шанс да се придвижа нагоре или не. Но от последните страници от форума тук, разбирам, че май бъркам и там трябва да очаквам бала на моето дете? Бихте ми ли казали кое от двете е вярно. Благодаря!
Има отговор в първи пост в снимката от infopriem, но да го напишем и тук. Ще се вижда и бала на конкретното дете в сектор Желания. Там, където сега са нулите. А след като излезе класирането, ще има до него и минималния бал, с който се влиза във всяка паралелка.
Слънчева седмица на всички и по-малко нерви, докато чакаме !

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
anitsa, благодаря за новата тема 💐

Стискам палци всички да бъдат доволни от резултатите на първо класиране!

# 5
  • Мнения: 379
Мерси, за новата тема!

# 6
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Благодаря за новата тема. Пльоквам се и аз, къде без мен! И чакаме чинно сряда, с или без оценки в инфоприем SatisfiedSatisfied

# 7
  • Мнения: 658
anitsa, и аз благодаря за новата тема.
Вълнувах се преди да излязат оценките, сега не.
Важното беше детето само да си подреди окончателно желанията без намесата на приятелки, баби и братовчеди.

# 8
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Успех на децата с първо класиране!

# 9
  • Злокучене
  • Мнения: 456
здравейте,
ако детето не е прието на първо желание и иска да подаде за второ класиране - може ли бащата да подаде и трябва ли детето да присъства?
трябва ли пълномощно в този случай?

# 10
  • Мнения: 486
Always e прав/права. Не трябва да изчезват оценките, след като веднъж са ги показали. Така потребителите се притесняват о започват да де чудят, какво става.

# 11
  • Мнения: 2
Искам да попитам дали се очаква тази година балът да е по- висок от миналата, защото набор 2009 бил с повече деца? Писах само 15 желания и се притеснявам, че ако е така, може да останем извън класиране. Съобразих се да запиша паралелки с 30 точки по- нисък бал от нашите, но все пак. По колко желания сте писали с по- нисък успех?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 688
Успех на децата, стискам палци!
Успех и и на новата ни тема! Да няма разправии и караници, а само доволни хора!
Слънчева и спокойна седмица на всички!

a_alex, по указания трябва да присъства детето, личното ми мнение е, че си зависи от училището. Преди четири години и за второ подадох и записах дъщеря ми без да присъства, а имаше навършени 14.

# 13
  • Мнения: 8 266
Искам да попитам дали се очаква тази година балът да е по- висок от миналата, защото набор 2009 бил с повече деца? Писах само 15 желания и се притеснявам, че ако е така, може да останем извън класиране. Съобразих се да запиша паралелки с 30 точки по- нисък бал от нашите, но все пак. По колко желания сте писали с по- нисък успех?

Нали вече сте приключили с подаването. Каквото и да сте направили вече е приключено, така че не виждам защо да се притеснявате. Колко паралеки да се пишат зависи и какви резултати има детето както и в кой град сте.

Ние подадохме около 30 паралелки като след 12 място всиките са с доста по-нисък бал миналата година. Но това е май само за мое застраховане. Но всички стискаме палци все пак да няма безумна разлика в баловете тази година.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Надявам се, че в сряда ще има много хубави новини в темата

Общи условия

Активация на акаунт