СЕДМИ КЛАС - редим желания - 03.07-10.07

  • 60 563
  • 934
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 9 714
Съгласни сме, че докато си тестват класнирането и размятат данните насам, натам е по-добре за потребителя да излиза просто едно съобщение да влезе по-късно.

# 931
  • Мнения: 772
Always, наистина беше излишно да НАвлизаш пак в темата. Примера с банката е меко казано “нищо общо по темата”.
Баловете ще си визуализират като излезе класирането. Точка.
Нали знаеш, че има хора, които не подават желания през сайта, а в училища-гнезда? Тези данни нали някой все пак трябва да ги обработи и въведе?
И да - голяма работа, че оценките изчезвали и се появявали! Търпение до 12.06. ✌

# 932
  • София
  • Мнения: 1 537
Здравейте, да сменя малко вълненията:
Имаме нужда от нова тема. BoeL писа, че ще е доста заета и помоли някой да поеме щафетата. Дали има някой с опит в това отношение и време ?

# 933
  • Мнения: 211

Нали знаеш, че има хора, които не подават желания през сайта, а в училища-гнезда? Тези данни нали някой все пак трябва да ги обработи и въведе?


Всъщност и при подаване на желания в училища гнезда, това пак е подаване чрез сайта и не е нужно никакво допълнително обработване. Все пак при този вариант просто учител сътрудничи при въвеждане на данните в профила на детето, реално резултатът е все един и същ.

Аз лично не се интересувам кога какво се вижда, въвежда и т.н., след голямото чудене как да наредим желанията, вече не остана нищо друго освен да се почака малко.

Обаче ако мога да използвам да попитам - аз бях останала с впечатлението, че в тази последна графа "бал" след първо класиране ще се визуализира най - ниският бал, с който е прието дете в съответната паралелки. И така аз ще си направя сметка дали има шанс да се придвижа нагоре или не. Но от последните страници от форума тук, разбирам, че май бъркам и там трябва да очаквам бала на моето дете? Бихте ми ли казали кое от двете е вярно. Благодаря!

# 934

Общи условия

Активация на акаунт