Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юлска вещерска и спортна

  • 92 990
  • 2 737
  •   1
Отговори
# 2 715
  • Мнения: 6 311
Тази седмица предупредих домашните,че събота няма да ходим никъде с преспиване!Искам да спя,спя,спя...Обаче оная гад на съседа,снощи след 23 кукуригаше като щурав 😵‍💫.И ми е адски изморено, физически,без да съм вършила някаква съществена работа днес.
Ай,ша подхващам вече Шефа,да го прибирам да вечеря.Която е варени картофи,поляти със запържено масло с червен пипер 🤭😂

# 2 716
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Наспорт за рождениците!
Стрейнджи да си здрав и мн.емоции с мотора Wink

Янче и твоеро момче да е здрав и успешен!

Мързи, ам сигурно е криел подаръка бе...как ше подрежда Stuck Out Tongue Winking Eye Simple Smile

Ся седнах аз...и си сипах. Напрау съм гроги 🥴

# 2 717
  • Мнения: 7 840
Днес, сефте откак съм се прибрала преди месец и половина, в нас ще се пие. Grinning
Синко се къпе, салатата е готова, агнешката плешка опечена, картофите на фурна и те, ракията- изстудена.
Облизвам се като котарак. Heart Eyes

# 2 718
  • Мнения: 15 356
Стрейндж, честит да си и ти!
Ние сме на рибната салата на мъжа ми, не готвих И днес🤷

# 2 719
  • тук и там
  • Мнения: 11 613
Честити да са всички рожденици.Да са живи и здрави.ММ се прибра,замъкна ме веднага на вилата на село,утре ще сме в София,до ИКЕА ще ходим.Иначе за приликата с онази съдийка,ММ ме успокои и каза че нямаме  абсолютно нищо общо,аз съм била Убавица..Grinning ..Ъ,освен късата коса де..Налях си вече  и аз.

# 2 720
  • Мнения: 2 811
Мързи, Стрейндж, здрави и щастливи бъдете! Повече хубави моменти, по-малко грижи и проблеми (и то все дребни да са)!
Ооо, Яна, и  на твоето момче същите благини пожелавам!
Уж ви изчетох преди да пиша, а се оказа, че има много постове, които не ми излизаха. Много е дразнещо, трябва да се връщам по няколко пъти за да съм сигурна, че никой не съм пропуснала.
Наспорт с розе за здравето на рождениците!

# 2 721
  • София
  • Мнения: 18 730
Стрейнджър, здраве и без аварийни км.
Янче да е здрав и щастлив синът.

# 2 722
  • Мнения: 14 811
Честито и на Стрейндж, както и на децата на Яна.
Весели почивки и разходки на почиващите.
И аз се разглобих днес, ама ся се опнах и не мръдвам до 23-24. 😆
Главата ми тежи нещо.
Тук нямаше протест, иначе отивам веднага!

# 2 723
  • Мнения: 7 306
Наспорт, общество!
Скрит текст:


13, приятно прекарване, чакаме много снимки Simple Smile

# 2 724
  • София
  • Мнения: 9 603
Честит рожден ден, Стрейндж! Здрав и щастлив да си!

Яни, и твоите деца да са честити, здрави, щастливи!

# 2 725
  • Мнения: 12 066
.

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 00:46 от Сирос

# 2 726
  • sf
  • Мнения: 10 194
Тъкмо се навих за море в Турция, намъдрих парите и органицазията ни се разпадна. Тая наш'та компания е бетер детска градина. 🙄

# 2 727
  • Мнения: 15 356
И аз тъкмо се навих за Турция и мъжът ми ме отряза🤣🤣 Много работа имал, не че е лъжа де, ама яд ме хвана. Ще го замъкна все по някое време. Един, два дни макс.

# 2 728
  • Варна
  • Мнения: 2 756
Бърз въпрос,
Ако не съм следила темата, но търся място с позитивни хора да прекарам приятно време, ок ли е да се запиша в августовската тема?
Така ми изглежда, но не знам как ще се приеме някаква новодошла от нищото Simple Smile
В бг мама си пия кафето сутрин и си допивам виното след като половинът заспи.

# 2 729
  • Мнения: 3 800
Мързи, Стрейндж, здрави и щастливи бъдете!
Организирам парти на моето лъвче след няколко дни и ми пуши главата от тинейджърски капризи!

Общи условия

Активация на акаунт