Мартенските зайчета 2024

  • 32 632
  • 779
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 22
Моят първи преглед мина, всичко е наред др. каза, че съм в 4-5 седмица и след 2 седмици отново ще бъда на преглед. Засега се чувствам добре, без сутришни гадения надявам се да продължи така. Като човек който стриктно съм се въздържала от редица храни сега имам доста обострен апетит. 😀❤

# 31
  • Мнения: 68
Маминки и аз освен леки болки в корема от време на време, нямам никакви други симптоми, и се моля да се задържи повече време така. Защото аз се самоосигурявам и няма как да не работя, защото иначе фирмата ми ще банкрутира. Много стискам палци да не ми се гади и поне още няколко месеца да се справям докато успея да си наглася нещата. Иначе не ми се мисли…

# 32
  • Мнения: 382
Маминки и аз освен леки болки в корема от време на време, нямам никакви други симптоми, и се моля да се задържи повече време така. Защото аз се самоосигурявам и няма как да не работя, защото иначе фирмата ми ще банкрутира. Много стискам палци да не ми се гади и поне още няколко месеца да се справям докато успея да си наглася нещата. Иначе не ми се мисли…
Тъкмо си помислих, че съм единствената луда която ще работи повече време 🤣 Аз реших да работя до края на годината и после ще действам от вкъщи. Ако всичко е наред разбира се и ако успявам да издържам по 10 11 часа на крак. Ама за сега такива са ми плановете.

# 33
  • Мнения: 23
Стискам палци нещата да се наредят както искаш, не забравяй да слушаш тялото си междуврвменно и почивай по честичко❤

Аз също много исках да работя … ум не ми побира как ще издържа в къщи толкова време , но ме достраша заради предишния спонтанен аборт , а и така ще мога да подаря едно последно самостоятелно лято на малкия дивак🤣🤣🤣 че после не знам какво ни чака

# 34
  • Мнения: 128
Момичета как сте, тази седмица си взех болничен, много ми се гади и повръщам. В петък съм на преглед, но от другата седмица ще трябва да си тръгна на работа... Честно казано не знам как ще се справя и как ще кажа на колежките, изобщо как ще възприемат всичко.

# 35
  • Мнения: 68
Направо те чувствам. И аз съм с гадене днес и повръщане и имам часове От 10:00-19;00. В почивките лягам на килима да ми помине и бързам до тоалетната. Някой ако знае как да се справяме с това гадене може да споделя.
Крис ти какво работиш?

# 36
  • Мнения: 3 640
Ох, аз такова силно гадене все още нямам. Вчера ми стана лошо, но бързо отмина с Антиметил 2×1.
И се притеснявам страшно много. На преглед съм чак другия понеделник. Прочетох Интернета и бг-мамата за кухо яйце, аборти и не знам си още какво и вече съм на ръба психически...
Изключително много се притеснявам...
Нямам кървене, но нямам и гадене, повръщане.. само едни болки в гърдите имам от положителния тест и това е.. 😢

# 37
  • Мнения: 68
Мила, моля ти се не чети всякакви неща от интернета! Аз в първата седмица бях в някакъв панически страх за всичко и за раждането най-много, тъй като почти преживях раждането на брат ми което преди 10 години беше едно много трудно за мен изживяване. Гледах мама как се мъчи и през какво мина, и бремеността и беше трудна, но всичко мина и двамата са добре. Така че, по-добре да не мислим за всички възможни проблеми, а да мислим само хубави неща, за да ни се случват само такива. Но много от мамите тук казваха само позитивни неща и да се фокусираме върху положителното. Започнах да чета само важни неща, от сорта на това какво се случва всяка седмица с бебчо и мен и се успокоих. Други неща не чета, защото трябва да сме колкото се може по-положително настроени. Отделно, с книгата която ви препоръчах има и много интересни дейности, които да правиш да се свържеш с детето. И аз все повече се свързвам с бебчо и така се успокоявам.
Между другото, тези хапчета доктора ли ти ги предписа?

# 38
  • Мнения: 34
Здравейте, момичета! Записвам се и аз (с положителен кръвен тест от тази сутрин), имам момченце на 1г. и 1м. и ето че съм бременна за втори път. Heart

# 39
  • Мнения: 3 640
Не.
Търсех хапчета за повръщане, подходящи за бременни и попаднах на тези. После прочетох тук, че много мами ги пият. Има си на кутията дозировка специално за бремемни, така че ..

И много ти благодаря за думите! ❤️❤️❤️

# 40
  • Мнения: 68
Честито! Добре дошла в групата. Пожелаваме ти лека бременност.

# 41
  • Мнения: 128
Направо те чувствам. И аз съм с гадене днес и повръщане и имам часове От 10:00-19;00. В почивките лягам на килима да ми помине и бързам до тоалетната. Някой ако знае как да се справяме с това гадене може да споделя.
Крис ти какво работиш?
Аз работя с непрекъснат поток от клиенти приемна! Не знам как ще се справя, тръгнеш ли да обслужваш няма кой да те смени! Понякога мога да отида до тоалетната чак наобяд в 12

# 42
  • Мнения: 17
Привет на всички. Не вярвах, че като видя положителния тест за бременност ще събера куп притеснения. Минах първи преглед с ехограф на 5 юли и ми казаха , че съм 5г.с 4 дни и да не се радвам, защото има само сак 16 мм и нищо повече. Забременях към 10-12 юни. Като за първа бременност и чакане близо една година доста се смутих. Всичко прилича на една нормална бременност с гадене, промяна на вкусове и т.н.  без кофти симптоми като кървене. Прилагам снимка от ехографа. Изписаха ми дуфастон 2 пъти на ден, фолиева и биозин. Има ли друг който в 5 г. да е видял само сак и към 6 вече и жълтъчен мехур    

# 43
  • Мнения: 80
Аз съм на преглед в четвъртък и също много се притеснявам какво ще се види. Нямам гадене, нито ми се спи повече и гърдите не ме болят .. не знам Sad

# 44
  • Мнения: 34
Да, предишната ми бременност видяха зародиша в 6г.с.+6дни. Предглед през 5г.с. не съм правила, в края на 4-тата даже и плодния сак не се виждаше добре. Не съм имала гадене, не съм повръщала, нито гърдите са ме боляли. Изобщо имах една безпроблемна бременност, а сега едно здраво и палаво момченце в резултат от нея.

Общи условия

Активация на акаунт