Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 11 777
Like_Smoke за едно секцио навсякъде ще те вземат, само трябва да си избереш болница, макар че знам в Шейново го правят по Щарк със сигурност. Аз бих те съветвала да си го изговориш с АГ, тя е там старо куче и може да намери начин Wink.

# 706
  • Мнения: 166
всеки път на ЖК  при акушерките ме мерят и теглят . явно почти никой друг не го мерят и теглят.

# 707
  • Мнения: 604
И мен ме мерят, даже понякога вадя едни огромни метални уреди, приличащи на транспортир и мерят с тях Grinning

За Секциото в Шейново знам, че май само Велев и Вецев го правят по Щарк. Моя следящ е в екипа на Вецев, ама май прави само Пфанещил. На последния преглед повдигна темата за секцио, че ако си остане така плацентата ще правим секцио, но не сме обсъждали повече. Тя всъщност до кога се вдигаше плацентата?

# 708
  • Мнения: 571
Оо ,и мен ме мерят - на кантар ,с метър и с онова металното.  И винаги има и вагинален преглед . Останах много изненадана предния път .Мислех ,че само с ехограф.  На последния ми лист пише - обиколка-  78 , фундус - 15 см.Била съм в 16г.с. Мери ми я легнала, някъде около пъпа май.

# 709
  • Мнения: 1 845
Tinydevil, аз пия каквото имам,но ми действаше и седатифчето.
Ето какво препоръча Вецев:
https://apteka.framar.bg/30103353/%D0%BD%D0%B5%D0%BE%D0%BB%D0%B5 … 0-%D0%BC%D0%B3-30
Пия по 1 вечер и ми е добре с него. Спя непробудно(дори и да пишкам не ставам).

# 710
  • Мнения: 8 911
Like_Smoke за едно секцио навсякъде ще те вземат, само трябва да си избереш болница, макар че знам в Шейново го правят по Щарк със сигурност. Аз бих те съветвала да си го изговориш с АГ, тя е там старо куче и може да намери начин Wink.
Маце, със сигурност ще го обсъдя първо с нея. Просто ми се струва малко рано все още, макар че като гледам бързо минава времето  Laughing

# 711
  • София
  • Мнения: 11 777
Преди поне, до 36та тя не говореше за раждане, в 36та първо ме попита при нас ли ще раждаш? Снаха ми също се следи при нея, но ражда в МД, че е медицинско лице и беше безплатно раждането там. Така че спокойно, не го мисли, имаш време а и избор

Тези пергели не знам защо още ги ползват хаха, то от УЗ по вярно няма.

Валерита до втората ФМ се вдига

# 712
  • Мнения: 750
Девилче, мерси ще попитам моята АГ дали може да пия това 🫶🏻

# 713
  • Мнения: 1 845
Девилче, мерси ще попитам моята АГ дали може да пия това 🫶🏻
Питай я и сподели мнението й. Никъде не пише,че е противопоказно за бременни и затова си го пийвам чат пат вечери май е най-ефикасно за сега от др билки.

# 714
  • София
  • Мнения: 479
Нещо се притесних с това следене момичета. Не съм доволна определено.

Ако вече имам картон и съм записана за ЖК в Лозенец, мога ли да се запиша и някъде другаде, например в Щерев и евентуално при кой? Всъщност има ли някой, който да ме следи по здравна каса, поне това са използвам от плащане на осигуровки 20 години, и от който да сте доволни. Благодаря ви много Heart

# 715
  • София
  • Мнения: 11 777
Можеш да смениш един път по ЗК АГ с ново направление от ЛЛ. Този картон дето имаш там не е от никакво значение. Ако искаш ще ти пиша отзиви за АГ от Щерев на лични.

Валерита може да ти препоръча по ЗК нейния , тя е доволна

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Танче ей супер, дано те уредят, че това мъка, тъкмо ще знаеш кое как ти влияе веднага. Виж за размразяване на кърма не се сетих, че повечето ми приятелки не им искаха шишета бебетата.
Не стана работата със сензора. А не ми се дават в момента по 500лв на месец за сензор и ще си се боцкам по ръцете пак Sad поне лентички  имам.

Тя и моята мома не искаше нито биберон, нито бутилка, но размразявах кърма за кашите и пюретата Wink

Последна редакция: пт, 14 юли 2023, 19:37 от *Таничка* МГ 2/5

# 717
  • Мнения: 604
С две ръце за др. Никола Поптодоров по каса. И без каса пак бих. Рискова бременност е, него викат най-често за спешно секцио, но все пак насърчава естествено. Прегледите не закъсняват, не се претупват и дори понякога пуска допълнително изследвания, извън стандартните по каса.

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Също на една лекция ни бяха разказали ,че спането в една стая на бебето и родителите му предпазва от внезапната бебешка смърт , защото бебето усещало дишането на майката и регулирало своето по нейното , дори и да не са супер близко едни до други. Споделям просто моето мнение и това ,което знам , да не го приеме някой навътре .
И ти ли беше на Ася на лекцията? Другият път трябва да се съберем на кафе Бургазлийки след лекцията.

# 719
  • София
  • Мнения: 479
Благодаря за споделените лекари от които сте доволни.

Маце изпрати ми ако е удобно лекаря от който си доволна, ще го мисля тея дни.

Общи условия

Активация на акаунт