Отговори
# 675
  • Мнения: 76
И ние сме с две кучета, които живяха отделно и двете спаха в леглата ни. Когато се преместихме и ги събрахме, забранихме достъпа до спалнята изцяло. Нашето бебе ще е в тази стая с нас. В началото драскаха по вратата, протестираха малко, но много бързо свикнаха. Не се отказвайте, след като е въведено ново правило. Сега дори на отворена врата не влизат.

# 676
  • Мнения: 604
Браво, Eksi за постигнатото послушание. Нашият ушатник е страшно разглезен, всичките ни опити са удряли на камък и спи на леглото с нас. Не е териториален или агресивен, напротив страшен лигльо е и реве като женичка, ако не получава това което иска.. но категорично дори с next to me ще бъде вдигната преградата, защото подозирам, че ще иска да ходи да гушка бебето нощем. Поне много обича деца, та това ме успокоява.

# 677
  • София
  • Мнения: 11 777
Мен котарака също ме притеснява... той едно че е персиец, ми и спи в краката ми, мяука и се разхожда из всички стаи нощем, без детската... не знам какво ще го правя. Почнах да го гоня всяка сутрин в 5, ама за цяла нощ не знам как ще е...

# 678
  • Мнения: 95
И мен ме притеснява голямата котана. Тя е изключително териториална и като те вземе за заплаха - край - само съска и се опитва да драска. Така е към брат ми и ктм една позната. Не влиза в спалнята и банята - забранено й е, но не знам как ще приеме новия член на семейството.
Мен котарака също ме притеснява... той едно че е персиец, ми и спи в краката ми, мяука и се разхожда из всички стаи нощем, без детската... не знам какво ще го правя. Почнах да го гоня всяка сутрин в 5, ама за цяла нощ не знам как ще е...

# 679
  • Мнения: 750
Оф хора аз тотално се бъгнах, вече не мога и да спя, утре ще звъня на АГ да ми дава нещо щото не се издържа ..

# 680
  • Мнения: 378
Tinydevil, ще чакам да споделиш какво лекарство е преоръчал за сън твоят доктор. А от една седмица съм в отбора на кукувиците Sad

# 681
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 645
Аз също от няколко седмици не съм се наспивала, повече заради околните вкъщи. Снощи не можахме да изгоним котката от спалнята и започна да ме тормози от 5 или 5.30 да се галим, детето се разбуди в 6.30....

# 682
  • Мнения: 132
Добро утро, момичета! Във вторник бях на преглед, всичко е наред.. Бебока расте и официално се записвам с... МОМЧЕ! 💙
Беше много интересно, защото си играеше нещо с носа и раздаваше ритници,но аз продължавам да не го усещам толкова осезаемо.
Относно животинките и ние си имаме една бигълка лигла, която се казва Беба и си е типично бебе въпреки, че тази година ще става на 8. Понеже ще се местим в друг апартамент, който сега е в процес на ремонт, тя ще замине временно при свекъра и свекървата на село с огромен двор от 12 дка. Много пъти сме я оставали там, когато сме били на море, има други кучета и котки с които играе.. Със сигурност и харесва повече там отколкото в апартамента. Ще я оставим временно при тях и после ще си я приберем.. Няма начин...нов дом, нови правила там,нов член на семейството.. Ще ни е по-спокойно на всички! Хубав и спокоен ден ! 🍀🍀🍀

Последна редакция: пт, 14 юли 2023, 07:50 от kristina.d

# 683
  • Мнения: 170
Мацето, честито за добрите резултати!
Кристина, добре доша в клуба на момченцата! 💙
Някой беше коментирал магнезиово олио за бременни. На Мустела ли беше? Тази нощ никак не спах добре от жегите и много ме боляха краката. Аз си го имам отпреди този проблем с краката лятото. Сега се надявах магнезия да свърши работа, ама не 😩

# 684
  • София
  • Мнения: 479
Здравейте момичета, и аз не спах добре в тая жега, пуснахме климатика, после го спрях, после пак го пуснах..... Имам чувството, че съм спала 30 мин.

Вчера беше моя дългоочакван преглед и слава Богу всичко е наред, но съм много разочарована от болница Лозенец. Имам записан час от преди 2 седмици при доцентката на АГ отделението и отиваме и познайте.....ами тръгнала е. Само една сестра вътре и ме пита нещо спешно ли е?!? След чакане от наша страна извика една млада девойка, може би стажантка, не разбрах, все пак да ме види някой на ехограф след настояване от моя страна, нямам думи.
Малката вече е 300 гр. Heart, добре изглеждаше, за първи път там ми измериха кръвното и килограмите. Имах въороси, но нямаше на кой да ги задам.

Другия петък съм в Плевен при другата ми лекарка, която е страхотна и там ще питам всичко, просто тук е положението е мн. разочароващо. Аз на моя глава си пия магнезиев цитрат, утре влизам в 18 седмица и съм мн.щастлива.

Пускахте ли си някакви изследвания в този период момичета, някакви задължителни, мисля да видя желязото как ми е, за хемоглобин ли се пуска, както и захарта, че с това ниско кръвно е неприятно.

Радвам се много за добрите новини при всички и ви пожелавам спокоен петък  Blue HeartPurple Heart

# 685
  • Мнения: 8 911
На мен ми пуснаха кръвни и урина. В първи триместър имах, сега във втори отново. Всичко е наред, единствено лимфоцити са ми малко по-ниски от долната граница и желязото също е на долната, ама то винаги е там, така че не се притеснявам.

# 686
  • Мнения: 750
Tinydevil, ще чакам да споделиш какво лекарство е преоръчал за сън твоят доктор. А от една седмица съм в отбора на кукувиците Sad

Греда, освен др Бах и валидол и мента глог и валериан - друго не

# 687
  • Мнения: 1 845
Tinydevil, ще чакам да споделиш какво лекарство е преоръчал за сън твоят доктор. А от една седмица съм в отбора на кукувиците Sad

Греда, освен др Бах и валидол и мента глог и валериан - друго не
Освен изброените, Мелатонин може до 10 мг даже,но в Бг вече трудно се намира над 1 мг-аз поръчах от iHerb. Също позволен е седатиф. С доста д-ри съм се консултирала,заради паник атаки в съня ми и всички са одобрили тези. Още едно ми каза Вецев,но после ще видя как се казваше.

# 688
  • София
  • Мнения: 11 777
Клуб будуващи посред нощ ли има? И аз днес, в 4:30 котарака скочи да играе и като се ококорих и край, жега, задушно ми беше, гледах сериали тъпи и заспах към 6 и станах в 9... добре че съм хоум офис тааа...

tedysworld припомни ми, защо държиш да си там, в тази болница?  Скандално е това... на записан час па и да те питат за какво си...

# 689
  • Мнения: 496
Здравейте и от мен! 🌞 Няколко дни не мога да сваря да изчета всичко , сега си наваксах.

Шийката на мен още май не ми е мерена , първата бременност също мисля ,че чак на втората фетална я мериха. Надявам се всичко да е ок , чувствам се добре и гледам да не ги мисля много тези неща.
Относно спането на бебето в детска стая или при родителите, нашия син спеше в нашата стая, но в неговата си кошара до 2 години и половина някъде. Сега бебето също ще спи при нас в кошарка. Освен ,че искам да си спестя ставането по 100 пъти на нощ и ходене до детската стая, така и ще ми е по-спокойно, защото бебета издават всякакви звуци и аз лично при най-малкото помръдване от негова страна в началото веднага скачах да го проверя и да видя какво става 😀 Не харесвам спането в отделни стаи на мъж и жена. Също на една лекция ни бяха разказали ,че спането в една стая на бебето и родителите му предпазва от внезапната бебешка смърт , защото бебето усещало дишането на майката и регулирало своето по нейното , дори и да не са супер близко едни до други. Споделям просто моето мнение и това ,което знам , да не го приеме някой навътре .
За кучето предния път не сме правили нещо специално от към подготовка. Само единствено и забранихме качването на нашето легло и спането там , защото понякога спеше при нас , тя си ни е умно момиче и веднага разбра , макар че мрънкаше да се качва при нас понякога.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт