НАБОР 2004 - университетски класирания

  • 44 625
  • 711
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 063
Санака, благодаря! Hug
Моето днес е получило мейл с информация до кога, в какъв вид и с какви реквизити трябва да изпрати сертифицирано копие на дипломата, за удостоверяване на завършено средно образование и положени матури по изискваните предмети.

По 4 начина - онлайн проверка, нотариално заверено копие с превод, писмо от училището и още нещо имаше...

За всички 4 начина не е нужен апостил, като това е изрично упоменато, болднато и в италик.

От чисто любопитство ще им изпрати линк към регистъра, ако не друго да се посмеят хората, а той ще си направи копие и заверява и превежда. Ще ви държа в течение. Joy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 415
к.savova успех утре, сигурна съм, че ще успее с тази силна математика и после, ще има да се чудите - Холандия или Австрия. Много модерна сграда има този университет, пролетта посетихме Виена и ми направи впечатление, както и общежитията. Виена - хубав град!
Имаме в темата кандидатстващи в Германия, там август ли ще броите пилците, ще стискаме палци - юли медиците, август - германчетата!
Елица, наборката какво реши, а няма ли придвижване с местата за Холандия?
Благодаря bora. Не мисля, че ще има "чудене" - приет е там където искаше, платено е общежитие, чакаме само финализиране на записването след изпращане на преведената диплома. Виена беше резервен вариант, свързан с това, че завърши немска гимназия и искаше да си упражнява езика, а не успя да си хареса програма на АЕ в Германия.

# 17
  • Мнения: 11 688
Успех на наборите, всеки да си намери място под слънцето.

Ние пуснахме само в НБУ. Сега се чудя да кандидатства ли и някъде другаде за всеки случай или ще е излишно упражнение Thinking

# 18
  • Мнения: 18
Ей, най-накрая излезе пустата химия в СУ! Добре се е справила, особено по биология. С тези оценки миналата година щеше да влезе от раз, но тази година балообразуването е различно и трудно могат да се правят съпоставки и прогнози. Ще разберем при класирането.
Bory Ana, как се е справил младежът? Други кандидати с химия и биология за СУ имаше ли в темата?
Има, целта ни е Фармация. Ние сме с много добър резултат по химия, но посредствен по биология....за съжаление.

# 19
  • Мнения: 18
Ей, най-накрая излезе пустата химия в СУ! Добре се е справила, особено по биология. С тези оценки миналата година щеше да влезе от раз, но тази година балообразуването е различно и трудно могат да се правят съпоставки и прогнози. Ще разберем при класирането.
Bory Ana, как се е справил младежът? Други кандидати с химия и биология за СУ имаше ли в темата?
Пропуснах да поздравя за отличните резултати "малката Санака" . Убедена съм, че в МУ София резултатите ще са също добри, предвид че подготвяте този формат. Надявам се и ние да имаме шанс.

# 20
  • Б
  • Мнения: 574
Само да има доволни! Късмет на всички кандидатстващи.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 802
Може ли някой да свирне като излезе немския в СУ. Не че чакаме някакъв невероятен резултат оттам, но все пак, никога не се знае.

# 22
  • Мнения: 321
Дъщеря ми днес е подала за СУ.За УНСС още се колебае дали да кандидатства.Ако не я приемат в СУ ще кандидатства в НБУ.Успех на всички!

# 23
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Благодаря за новата тема! На късмет да е за всички!
Днес подадохме документите в СУ. Входящ номер 5000 и нещо Simple Smile
За всички, които не са родени в България трябва да изпратите копие на личната карта по имейл, а в системата пишете място на раждане Б-я и София. Те служебно ще въведат правилните. Ние вчера разбрахме за този проблем и днес в 9ч. бях в университета. Всички са много внимателни и отговарят на всякакви въпроси.

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 7 063
И разбира се отговорът на МОН е като на счупен грамофон. Какво им казват двцата, те какво им отговарят... 🤨

# 26
  • София
  • Мнения: 925
Дефакто класацията на гимназиите по общ успех на ДЗИ БЕЛ ще да дойде тотално непредставителна и изкривена. Успехът на цял випуск зависи от това какъв процент от работите са попаднали за проверка в ръцете на безхаберни, анонимни проверяващи, които са като коне с капаци. Е това е.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 802
Дефакто класацията на гимназиите по общ успех на ДЗИ БЕЛ ще да дойде тотално непредставителна и изкривена. Успехът на цял випуск зависи от това какъв процент от работите са попаднали за проверка в ръцете на безхаберни, анонимни проверяващи, които са като коне с капаци. Е това е.
Тя си е тотално непредставителна и сега, децата си ходят на уроци, както и в 7ми клас.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 064
А ето и един анализ на НВО7 - прословутата Ева с ръстовите аномалии. За която все пак "неутралният разказвач" не бил знаел, че се казва Ева (защото явно не е чел заглавието на разказа) Rolling Eyes
https://bel7blog.wordpress.com/2023/06/26/анализ-на-преразказа-о … TbwVXz8w-GMSzErO0

Ааа, моля, какви уроци в 12 клас. В 7 клас няма неходещи, в 12 клас се намират тук-таме и ходещи на уроци по БЕЛ. Зависи дали им трябва оценката точно от ДЗИ-БЕЛ за нещо. В 7 клас няма "зависи", трябва на всички.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 051
И в 7-ми клас има неходещи, но са доста по-малко. И все пак, със или без уроци, първите училища в класациите и в 7-ми, и в 12-ти клас са все едни и същи.

Последна редакция: пн, 26 юни 2023, 19:05 от sanaka

Общи условия

Активация на акаунт