Рицарки на бялото кантарче - 15.01-22.01

  • 14 760
  • 506
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 701
Ей ме на! newsm47
Тонимирка, браво за свалените кг и см!  newsm10
Аз пък да се оплача...вчера имах малко проблеми с моичкия (по- точно той имаше проблеми) и аз от нерви хапвах...  newsm45 и то все въглехидратни храни....!  smile3518- малко макаронки, малко зеленчуци+ картофи на фурна... А сега си пиивам гореща водица с лим. сок.... Пък дано малко се отпуши метаболизма и... newsm81

# 451
  • Мнения: 5 873
Тонич,квай тая бирена диета,бре? ShockedЯ кажи,кви са тез режими,а? hahahaИли да идвам у вас ,че аз пак в застой . Crossing Arms
Майче радвам се,че малката сладуранка е по-добре. Hug
И мама вече да се усмихне... Flutter
Отивам да си приготвя рибата-днес съм на риба и салата от зеле.Да видим утре ще има ли промяна.... Crossing Arms
Чао за сега. Heart Eyes

# 452
  • Варна
  • Мнения: 5 193
abirena гледам ти лентичката и не мога нещо да разбера-че ти ако махнеш още 8кг колко ще станеш бе-това не е ли прекалено малко тегло-45кг? или аз не смятам правилно. То вярно, че аз моята крайна цел е 39кг  Mr. Green и ще продължавам докато стигна до там, ама ти пък как ще се носиш с тия кила, че те в детския не продават толкоз малки дрехи
Ванче каква бирена диета-до снощи пиех бирата без добавки, а пък вчера като сме заседнали двамцата по бюрата и едни кашкавалчета и сиренце, той пък човека шунка някаква и с бирите голямо наливане-аз затова тая сутрин очаквах да съм къде -къде по високото.
И стига си се лакомила за още-ти цялата седмица мърдаше, сега трябва да си затвърдиш 77мото кило преди да тръгнеш надолу, тъй че трай Mr. Green

# 453
  • Мнения: 5 873
И стига си се лакомила за още-ти цялата седмица мърдаше, сега трябва да си затвърдиш 77мото кило преди да тръгнеш надолу, тъй че трай Mr. Green
#Silly


 

# 454
  • Мнения: 2 956
А добър ви ден. Тонимиркова бравос...честити ти пак 76 и малко  Hug
Майче много хубаво,че не е нищо сериозно...малката сладурка бързо да се оправя  Hug
Аз тука само гледам да опазя който мога,че с тая грипна епидемия ,ако прихванеме ще става страшно  ooooh!
Инак след една седмица стриктна половинчасова гимнастика всеки ден и не толкова стриктно ядене, не съм мръднала никак- ни килограмово ни сантиметрово... мисля,че ще изкарам още седмица с тази гимнастичка и после си почвам Тае-бото  newsm78
Обаче аз нали съм голяма бяла птица (патка демек)  Laughing и съм забравила да споделя,че пия Мерц и хормониииии...сега съм ги спряла за седмица май ще е ...обаче една приятелка (бивша акушерка) ми каза,че точно от тия хапчета се пълнеело...което ще рече,че май няма да мръдна в килцата докато ги пия  Thinking вии как ще се произнесете по въпроса  newsm78 (мерца го спрях де, т.е. свърши  Mr. Green )...ще продължавам с Герикапс...

# 455
  • Мнения: 5 873
Някой правил ли е Хек,и да е станала вкусна. #Cussing outГоляма гадост! SickАма ядох Sick ,ко да я прая....Докъде я докарах -да ям насила.... CrazyКак ша я ям пак на вечеря?  smile3556

# 456
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз съм пържила хек в тиган с мазнина-едва я събрах тая риба, много е водна-може би е за фолио и фурна, оттогава не си купувам, щото от 3филета накрая остават 3 трохи Confused
Аз много обичам толстолоб филета-хем нямат много кости-всъщност само гръбнака, хем става за оребрен тиган
Да ви метна и моя обяд-150гр гъби с 20гр масло и салата от китайско зеле с настърган кашкавал и къри+малко зехтин
Днес съм много внимателна с яденет,че утре да не се върна пак на 77, може 76,9 да е ама не повече

# 457
  • Мнения: 433
аз се връщам при вас.ходя от тема на тема,ама не съм аз за строг режим.опитвам се сама да си нагодя яденето и то излиза нещо средно между разделно хранене и НВД.гледам ,че тук се събрахте учители и ученички и затова идвам.надявам се да ми казвате къде бъркам с храненето,кое не е правилно и тн.искам да си намаля обиколкоте-пък килограмите каквито такива.за днес : закуска към 12 от 2 малки портокала . в момента обядвам пред компютъра  Embarassed знам ,че не е правилно,ама сама ми е скучно-една голяма купа зелева салата с 1 краставица,малко оцет и малко зехтин и отделно 4 печени и белени чушки(бабино производсрво) объркани с малко сирене.аз мисля,че обяда е добър.а според вас?

# 458
  • Мнения: 5 873
Определено повече Хек няма да си купя!По-безкусна риба не съм яла!  Sad

# 459
  • Мнения: 5 873
Луничка,трябва количество да даваш,щот зелето си е доста въглехидратно и разликата между 100 и 500 гр салата е огромна(за грамовете въглехидрат говоря).Чушките също имат доста въгл-рат.
Незнам как са другите,но аз ,откакто минах на НВД намалих драстично порциите.Нахранвам се с  малко.Тези огромни купи салата отдавна са спомен.И в момента може на килограми да не мърдам,но обиколките се топят.Особено около корема. Flutter

Ама толкова да ми е гадно от тази риба,че не се побирам в кожата си. Sick

# 460
  • Мнения: 433
ами ние нямаме кухненска везна и не мога да си меря порциите.цялата купа не е повече от 450-500 гр салата,а аз изядох почти половината и спрях.просто не мога повече.да го сложим 200-250 гр салата,но не съм сигурна.бъркоча от чушките и сиренето е 5 супени лъжици.съжалявам,че така ги казвам нещата,но наистина не знам по колко грама са нещата.

# 461
  • Мнения: 5 873
Луничке,аз също нямам кухненска везна,но ще поправя тази грешка в най-скоро време.
Аз също съм затруднена да преценявам без везна,но !Гледам опаковките и съответно грамажа,или ако е нещо по-голямо меря на ел.везната(На която си се меря аз Whistling) и деля според порциите.Или слагам порцията в чинията на кантара,а после меря само чинията... Confused
Абе шантава работа.И тези калории ,дет си ги изчислявам са приблизителни,но по-скоро са повече,отколкото обратното. Tired

# 462
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Луничка портокала е много сладък за режим плод-ако твърдо си решила да закусваш само плод,нека е по-кисел-ябълка, грейпфрут, дребни плодове(не че сега им е сезон, но да знаеш занапред)-ягоди, малини, къпини
Тази купа салата дето я хапваш е хубаво,че за обяд си си я направила, дори и с повече въглехидрати добре е че е до 14.00часа
Ванче-лапни една вафла и знаш как ще ти се оправи вкуса от гадната риба Joy Joy

# 463
  • София
  • Мнения: 1 642
Ха здравейте и от мен!
Що сте си вкъщи в това хубавото време, у-у не ви е срам, не мож ви изчете човек Simple Smile
Аз си имам оправдание, грип ни е заобиколил и малката е на път да се срине.

Ванче аз редовно си купувам Хек и вкъщи си го обичаме, но го пържа. Взимам цели рибки, не само филе и го режа на шайби, които бухам в тиганя. Незнам защо не ти се е получила рибката, може просто да не ти е по вкуса.

Тани и ние вчера подихме на кино, аз и детето гледахме "Весели крачета", горещо го препоръчвм, само дето е със субтитри. Останалите гледаха "Нощ в музея" и също го харесаха.

# 464
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А добър ви ден. Тонимиркова бравос...честити ти пак 76 и малко  Hug
Майче много хубаво,че не е нищо сериозно...малката сладурка бързо да се оправя  Hug
 вии как ще се произнесете по въпроса  newsm78 (мерца го спрях де, т.е. свърши  Mr. Green )...ще продължавам с Герикапс...

Аха, поФали се на мене - миналата година само от фолиева киселина +10 кг #2gunfire! за има няма два месеца Twisted Evil!
Герикапса е същата работа...обаче ако е за лечение, нЕма начин - шЪ сЪ пие Confused...

Общи условия

Активация на акаунт