СЕДМИ КЛАС - голямото чакане - 19-26 юни

  • 78 718
  • 862
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 3 160
Следващата тема трябва да я наречем "Малкото чакане"...

# 841
  • Мнения: 1 625
+1 Bory Ana
И аз съм тъй.
В добавка и малката ме съсипва.
От постоянно сърцебиене хипохондрия развих.


Завиждам ви колко сте спокойни или поне така изглеждате. Хем съм го минала веднъж, хем и матурата на големия преживях тази година. Кандидатсудентските изпити също и пак като се сетя за утре, за резултатите корема ми става на топка. Сипвах си, разсипвах, пих, пях... е не идва това успокоение и това си е.
Аз цял ден наливам, като знам как обърках желанията на баткото.. забравям ди дрехи по ресторантите. Една приятелка вчера ми вика ,, август месец, като свърши всичко, отиваме направо в Рая".  Много буквално ми прозвуча да ви кажа. Обаче това кандидатстване на 7-класник и 12-класник в 6 университета ми идва прекалено. Вчера какви писъци бяха на брата как сме му съсипанли 2-годишната подготовка. Междудругото мисля, че ще ни мъчат до вторник за резултати. Много ми се вижда цяла седмица до реденето на желанията.

# 842
  • Мнения: 2 806
Ще се справиш, bubara, аз ги редих в ексел предния път - кодовете и поредността - няма да сбъркаш, спокойно. Наредете ги на "сухо", после е лесно в платформата.

# 843
  • Sofia
  • Мнения: 210
Mila честит празник!
Bubara и аз се притеснявам с подаването на желанията, защото имам лош опит от подаването в първи клас. Това е причината на 5.07 да сме тук, ако оплескам нещо. После ще чакаме резултати на морето.

# 844
  • Мнения: 87

Вече сънувам не само резултати, но и любимите Амолофи плажове. Нямам търпение и за финалната права, и за края на този кошмар 7 клас, и за любимото гръцко море, и за моята заслужена почивка от СТРЕСА. Синковецът си дойде от екскурзия и дума не обелва за евентуални резултати....дали не си мисли, че е приключил с приключението ОБРАЗОВАНИЕ 😄😄😄😄

# 845
  • Мнения: 774
Mila_33, честита да си!
С пожелание да получиш най-хубавия подарък съвсем скоро 🙏🍀😉
Не знам голямото ли, малкото ли чакане е, обаче мен напрежението не ме е пуснало от миналата седмица.
Може би защото за пръв път се сблъсквам с тези седмокласни вълнения, си мислех, че след края на изпитите ще си отдъхнем и наистина КРАЙ….Беше ми странно една позната като ми говореше, че напрежението покрай подготовката и изпитите се забравя и е несравнимо с това покрай резултатите и класиранията. Е, май е вярно…
Дай Боже всички да имаме хубави новини скоро 🙏🍀

ПП И да не кажете, че тук само се пие…Аз започнах и да похапвам повечко от нерви. 😅Лепнах си едни 2 кг баш преди морето 🫣🤭

Последна редакция: нд, 25 юни 2023, 21:04 от Always_in_love

# 846
  • София
  • Мнения: 19 341
А аз ще чакам до 6 юли  - за резултатите от НГДЕК. Доста вино ще отиде дотогава.
Днес видях заглавие "МОН публикува резултатите" и хукнах да гледам.... то било за 2022

Последна редакция: нд, 25 юни 2023, 20:53 от Cuckoo

# 847
  • София
  • Мнения: 2 698
Мила, здрава, щастлива и доволна бъди винаги!
Аз изжмучих един Аперол.
Утре на работа не знам...
Синковец се прибра от зеленото синьо, водили ги и на нощно къпане, жесток им е класният. Човекът направил Вайбър група на децата от класа за екскурзията и я кръстил Психодиспансера. Много се смяхме с ММ.
Доволен много, само гадна храна, върна се почернял доста.

Не му се занимава изобщо да гледа училища..отложихме за утре.

# 848
  • Мнения: 750
То да не мръдне човек за два дни извън града, пропила се е цялата тема.
От гледки, срещи, емоции и бири не остана време да мисля кога, как и какви ще са резултатите.
Утре сутрин, дружно с вас, застъпвам на рефреша😄

# 849
  • Мнения: 158
Mila_33, Честита бъди!

Честно казано като си помисля за резултатите и ме свива стомаха, сърцето подскача. Девойката дава вид като да е преживяла недоволството си от представянето по математика.
За реденето на училищата съм ѝ подготвила една извадка, която отговаря на нейните изисквания, сложих минимални и максимални балове, една колонка отпред да си ги номерира и ѝ я изпратих да си ги подрежда.
Сънчо, на твоето момче му пожелавам и в новото училище да има такива готини учители!

# 850
  • Мнения: 23 160
Ние въобще сме забравили за матурите и църцорим на плажа! Ха, наздраве от Гърция:

# 851
  • Мнения: 2 102
А някои утре сме на работа, имайте милост...

# 852
  • Sofia
  • Мнения: 4 506
Не искам да всявам смут в редиците, но според мен е твърде оптимистично утре да чакаме. По-скоро във вторник....

# 853
  • София
  • Мнения: 1 978
Аз освен тук от няколко от вас и извън бг мама от друг учител по БЕЛ чух,че се очакват утре оценките.

# 854
  • Мнения: 87

Днес, утре или вдругиден🍀😁Успех!🌹🍀

Общи условия

Активация на акаунт