Отговори
# 180
  • Мнения: 15 409
Оле, как обичам череши, това е любимия ми плод евър. Инак ние хапнахме диня, мъ те златни тез дини. Джастев вика - диня за 14лв.(беше огромна и най малката, която имало) и сирене за 15лв., ше пуснем у фейсбука: Угаждаме си! Богаташи го раздаваме.Stuck Out Tongue Winking Eye
Хора, диня и сирене на цена за омари, егати.
Лане, възможно е. То няколко дни ме дразнеше, лека болежка при разтъркване и днес гледам леко подпухнал клепача и наболява при премигване. Пфу, все да няма мира човек. Ще го наблюдавам, пък да видим.

# 181
  • Мнения: 10 799
Аз купих сирене по 13 кинта килото и домати по 2.80. И като наряза и си отворих студена бира ....ми релаксирам.Динята и боровинките ги подминах. Почва сезона на кайсиите.
Пипера държи едни цени - не се пипа. За минералната вода не искам и да споменавам.... Едни пържени тиквички с тартор, риба на скара и шишчета - това ми се върти в главата ама не знам кога. И едно студено бяло вино .... но след работа се прибирам скапан и нямам настроение.
Голям трафик в града! Направо не се диша и продължават със строежите.
Джасте, отиди на очен да ти изпишат някакви капки. И последвай примера на Мая - стой на хладничко Wink

# 182
  • Мнения: 461
На работа.....
Пък тя красяла човека и ся като стана един красив... малей Grinning

# 183
  • Мнения: 9 971
Днес съм столичанка в повече. Тук е поне 3-4 градуса по-хладно, но много тълпа. Ш'си ходя.

# 184
  • Мнения: 7 521
На работа.....
Пък тя красяла човека и ся като стана един красив... малей Grinning

И аз в твоя отбор. Една приятелка вика :
- Ма, как толкова нощни и изобщо не ти личи, изглеждаш, много добре.
Ми тя работата краси човека. Хората са си казали

# 185
  • Мнения: 18 369
Да ви разхладя с едни снимки:

# 186
  • Мнения: 461
И аз си мечтах днеска за море, чадър, шезлонг и джин с тоник Simple Smile

# 187
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 118
И аз.... Но колата ни изостави вчера, днес сме без превоз, иначе щях да съм на плаж. Нищо, другият уикенд, дано и времето да е хубаво.

# 188
  • Мнения: 9 971
И аз си мечтах днеска за море, чадър, шезлонг и джин с тоник Simple Smile
Заповядай, днес съм щедра  Simple Smile))

# 189
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 118
О, припомни ми, една приятелка ми ги прати за рождения ден - от Разград

# 190
  • Мнения: 9 971
Очевидно е екстериорна мода Simple Smile В Бургас също ги има. Но засега в личната ми класация първото място е за:

# 191
  • Мнения: 20 155
А тази нощ какъв дъжд с гръмотевици ме валяяяя. Баси кеф. Бях забравила какво е да се свличат дрехите върху теб от подгизване и да ти капе вода по носа от косата.
//
Черешово време, да. Взимам от разни идващи да продават покрай метрото. Много са... домашни.  Smile

# 192
  • Мнения: 18 369
И в Благоевград има чадърчета.
Аз поизгорях... Но утре го дават дъжд, та ще се възстановявам...

# 193
  • Мнения: 6 416
И в Пловдив, в Капана - тоже има чадъри. Grinning

Фчера от следобеда разхлади при нас, а към вечерта още повече, щото валя, святка и гърмя. Напои добре, без да е прекалено. Ама не очаквах - цял следобед пръсне, спре, и пак, и пак, но едвам мокри земята. Та, добре, че се отпусна накрая, та се поизсипа тоз дъш. Grinning

Лори, мажи се там, с нещо. Мен в събота ми се зачерви врата на планината, а в неделя + гърба - от разходка по Гребната, в Пловдив. Ного жега, което си е нормално, ама ти се ще само на сянка или на вода и на сянка. Joy

# 194
  • Мнения: 20 155
Нежна е нощта!
И да живеят тези летни, летни нощи.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт