Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 35 195
Къде са ви сърцата, бе! Cry

Ей един полу- залез след пороя, отивам да си играя с маркуча

# 166
  • Мнения: 17 409
Черпя се за здравето на Аида и синко. Да сте здрави! Champagne

Жега, жега, жега, сезонът на роклите е в разгара си. Да внимават шофьорите Simple Smile))


На какво се натъкнах - някъде по света имало ден, в който можеш да си заведеш котката на работа Joy При нас детето е проблем...

То няма проблем да я заведа, но не виждам с какво би ми била полезна на работа или работата ми на нея. Отказвам проектното предложение.
Наздраве за AIDA!

# 167
  • Мнения: 15 366
Честита Аида.
Честити да са всички.
Аз пих мастика, първо с шопска салата. Класика. Почувствах се като в соц рестораН, бършейки мазните си устенца във вратовръзката на татко, на поредния банкет където всеки ме хранеше с нещо вкусно, сакън да не остана гладна. А, аз се бях гладна. Лакомия.
После с диня, че на Джастев либидото му тъй се вдига. Joy Мъ сега спи като пън, пък нали, уж...
Ох, и колко е хубаво оня плетен чорап Тифчо да липсва. Пу пу, дан мъ чуе.

# 168
  • Мнения: 10 745
Имам колеги, които редовно си идват с кучетата в офиса. Котка още никой не е помъкнал.
На празнуващите рожден ден честито - с най-хубави пожелания.

# 169
  • Мнения: 15 366
А, аз да помъкна Мая е все едно да взема бебето. Носим я само при нужда. Много се стресира шушката. В града не е проблем, но излезем ли на магистралата ставаме "Елате ни вижте!" Мяучене нон стоп, ако, пишу, спирай, сменяй пелени. Красота. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 170
  • Мнения: 10 745
Котката се държи гладна преди такива пътешествия може и леко упоена за да и понесе пътя. И задължително в кошницата затворена иначе става мазало.

# 171
  • Мнения: 9 943
Памперси за котки?!?
Лелее много съм изостанала Simple Smile

Пе-тък-е! Нааай-после. Вие как се справихте през седмицата? Аз:

# 172
  • Мнения: 15 366
Не памперси, пелени за еднократна употреба. Последния път не се сетих да ползвам моите след операцията. Инак ползваме подръчни средства - основно стари калъфки и стари чаршафи.
Пп МОЛЯ, СТИСНЕТЕ ЕДНИ ПАЛЦИ ЗА ВТОРНИК. Имам нужда. Професионално е, но ако успея, ще съм доказала сама на себе си, че мога да преборя системата. Ще я преборя. Вашата положителна енергия ще ме подпомогне.
Пп За седмицата съм 90 от 100. Винаги може повече. Но за тази седмица бива.

# 173
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 010
Момичета и момчета, много благодаря на всички ви за прекрасните пожелания!
И вие всички да сте здрави и да имате хубаво лято!

Джасте, стискам! Ще стане! После ще почерпиш Simple Smile

# 174
  • Мнения: 457
Стискам, щом ще се черпи Simple Smile

# 175
  • Мнения: 7 971
щом си рекла да стане!
изкарах чудна работна седмица, работих 2 дена и изкарах за 5..
ама пропуснах спонтанно ходене до гръцките плажове, то няма пълно щастие..

# 176
  • София
  • Мнения: 35 195
Днес един 72 набор си извади ченето пред мен нагледно, да покаже, че нямал нужда от зъболечение. Ударих си главата в маста, после стигнах кресчендо и за първи път си позволявам да крещя Joy

Петък е, не знам кога ще се прибера, утре трябва да гледам една малка танцьорка на участие - обещала съм, после съм си била КАНИЛА ГОСТИ! Кога!? Е, миналия петък.
Кат пия не знам ко правя Joy

# 177
  • Мнения: 7 971
излезнах, усетих 33 градуса лято в пълната им прелест, осъзнах че няма море наблизо и се прибрах набързо..
вие какви ги вършите?

# 178
  • Мнения: 15 366
Потя се у нас, пък морето ми е наблизо. Joy
Пп И мисля, че ми излиза ечемик. Гадно е. Клепача в ъгъла на очото ми леко е подпухнал.

# 179
  • Мнения: 10 745
Преядох с череши !
Лежа и пуфтя, а вън пече ли пече...
Искам да вали. Не ми се ходи на плаж, мързи ме. Даже си дремнах следобед.
Джасте, може да е запушена пора на клепача от цъфтежа на липите. Сутринта аромат им беше страхотен. Хладно ( в 5 сутринта) тихо и мирише на липа.
Като знам,че след няколко дни ще ми се обостри алергията към прах ... искам дъжд

Общи условия

Активация на акаунт