ДЕКЕМВРИйското коремче расте, мама иска вече пол да разбере - ТЕМА 5 (2023)

  • 20 604
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 645
Отбелязвам се и аз с успешна фм и бхс Simple Smile

Термин на 08.12.2023 по план.

Май дъщеря ми ще си има сестричка Heart Eyes

На море и плаж ние ще си ходим, да.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
В морето може, на плажа може, но на сянка.
Басейни не е желателно, въпреки, че аз с предната бременност редовно ходех да се раздвижвам в басейн. Сега бих предпочела морето.

# 47
  • Мнения: 260
Аз тази година мисля да пропусна морето, че и без това хващам гъбички от въздуха дори. 😀
Иначе миналата година бях с една приятелка, бременна в 7мия месец с големия корем си влизаше в морето, но стоеше на сянка само под чадъра да.

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 13:06 от Н И А

# 48
  • Мнения: 258
Честито на момичетата с ФМ и БХС 😍

За морето- живея на морето и абсурд да се пропусне, особено с малко дете. Предната бременност гледах много много да не влизам във водата, но сега няма как.

За роклите- обожавам да нося и нямам търпение. От предната бременност имам няколко дрешки. Много ми харесват моделите на Зара. Даже 80% от гардероба ми е на Зара. Сега мисля да си купя само бански за бременни. Ако си харесам и някоя рокля, но няма да е от серия за Б.

# 49
  • София, България
  • Мнения: 3 590
И аз миналия път си ходих на море. Бях в трети месец тогава. На сянка повечко и така Simple Smile
този път като гледам, ако всичко е наред ще съм в 6 месец. Предстои ми ходене във Велинград юли месец, детето си го чака с нетърпение, но баба му и баща му ще влизат с него в басейна, аз само ще се разхождам.

Аз по принцип не съм особен фен на роклите, обаче сега определено ще се чувстваме по-добре в тях, прохладно, удобно.

# 50
  • София
  • Мнения: 479
Фъстъче благодаря за прекрасно оформената ни тема и за труда, който полагаш да я поддържаш Flowers Cherry Blossom.
Надявам се, че вече си по-добре!

Честито на всички минали морфологии, тестове и напредващи всеки изминал ден към заветния финал People Baby

Лично на мен  не ми харесват дрехите за бременни, разбирам че удобството е водещо, но някак си не са ми женствени, красиви, интересни, вярвам че и с корем можем да сме привлекателни (най-вече за нас самите).
Пробвах панталони с талия, която се разтяга, взех си сако и панталон от лен в прекрасен зелен цвят, ами харесвам се него, удобно ми е (с кецове даже го нося). Взех си и ленени къси гащи, черни, с един по-дълъг елек, красиви сандали/платформи ще е чудесно. Отплеснах се, просто съм вдъхновена и сега като се поуспокоих мога да мисля и за себе си Smile

И сега с въпрос, какво ще кажете за резултатите ми, пуснах вит. Д /пак е ниско/, Б12, ТСХ и НК-клетки, май всичко е добре?


Благодаря много! Yellow HeartBlue HeartPurple Heart

# 51
  • София
  • Мнения: 11 766
Теди добре са. Какъв Вит Д приемаш? Аз с бетър ю много бързо го вдигнах

# 52
  • Мнения: 496
Чак сега ви изчетох. Заспивам се и аз , благодаря ,purple peanut 💜

Аз с първата бременност цяло лято изкарах с еластични рокли , не специално за бременни , взех си ги за по 10-15 лв от вм зона и такива сайтове , че да не ме е яд ,ако се разтегнат и после трябва да ги хвърлям. Те пък излязоха куче марка , още ги имам и нищо им няма , та и това лято ще влязат в действие. Не мисля да инвестирам аз в други дрехи за бременни за сега , имам вече 3 клина ,които редполагам ,че есента вече няма да ми стават и тогава сигурно ще взема още няколко и евентуално 1 дънки . С връхните дрехи само не знам какво ще правим 😀
Ние сме от Бургас ( аз съм от Несебър де, но живея в Бургас) и няма как да пропуснем морето и плажа, аз все пак ще избягвам да влизам в морето , мръсничко си е . С миналата бременност след влизане в морето хванах някаква инфекция и АГ ми забрани влизане. Ще се жертвам и само ще топвам краката и без това все ми е студено водата и чак средата на юли влизам с 300 зора 😀

# 53
  • Мнения: 750
Да попитам аз по-опитните мами тук, с какво ще се пръскаме лятото против комари и кърлежи :/ търся цял ден и не намирам инфо 😢

# 54
  • Мнения: 496
Да попитам аз по-опитните мами тук, с какво ще се пръскаме лятото против комари и кърлежи :/ търся цял ден и не намирам инфо 😢

Най-вероятно ще се пръскам с пръскалото на детето 😀 още не съм му взела , но ще е някакво детско , така че спокойно ще си го ползвам. Не знам дали трябва да е някакво специално за бременните или може да се ползват и стандартните.

# 55
  • София
  • Мнения: 11 766
Да попитам аз по-опитните мами тук, с какво ще се пръскаме лятото против комари и кърлежи :/ търся цял ден и не намирам инфо 😢

Има гривнички с цитронела и лепенки в аптеките, Бочко и подобни.

# 56
  • Мнения: 95
Да попитам аз по-опитните мами тук, с какво ще се пръскаме лятото против комари и кърлежи :/ търся цял ден и не намирам инфо 😢

Не се бях замисляла, но ползвам предимно детска козметика, та и спрейчетата са ми бебешки, предполагам, че може да се ползват. Ще питам и АГ.

Относно морето също ще питам. Както и дали мога по време на болничен да съм в чужбина 🤷♀

# 57
  • Мнения: 183
И аз да споделя момичета.Днес обсъдихме с АГ резултатите от БХС И ФМ и тя каза,че е добра,рисковете са ниски единствено за прекламсия,не е много нисък и почвам да пия както е в препоръката Акарт. Като тези дни ще го започна вече съм 13 и 6 дни тоест ще го почна от 14 седмица и се надявам,че няма да има проблеми с него.

# 58
  • Мнения: 750
Thekitten още на границата като преминеш болничния спира до колкото знам

# 59
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Пръскам се с Бочкото на детето 😃 даже и без бременност. Ама мен не ме ядат особено комари, та върши работа Simple Smile

tedysworld, ми на мен ми изглеждат добре резултатите. Нищо фрапантно не виждам Simple Smile да, вит.Д може да е по-висок, но пък не е нещо критично и сега. Като се сетя, че с миналата изобщо не са ми го изследвали 🙈

Tinydevil, интересно… на гръцката граница често само ти поглеждат личната карта. А после възстановява ли се като се върнеш?

Общи условия

Активация на акаунт