Спойлери от реалити предавания - тема 13

  • 194 335
  • 1 475
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Варна
  • Мнения: 10 675
За съжаление ,Радостин не е победителят в игрите .Разбрах кой е ,ама ще го напиша по-нататък.

Еееее, айде де.

# 1 441
  • София
  • Мнения: 11 692
Не давам гаранция на 100%  за Къщата на инфлуенсърите- печели Кумбата.
И аз за него срещнах коментари, както и след Къщата негови изказвания и на другите. Нищо не са издавали, но така звучат.

За ИВ като хванем кои точно са мъжете на онези снимки от топ 10, знаем, че финалът е бил изцяло мъжки, махаме значи и Радостин /ако е верен спойлерът/ и кръгът се стеснява. Доста ефирно време получава Крум и е силен, мисля си, че е потенциален топ 3.

# 1 442
  • Мнения: 6 260
Махаме Радостин ,знаем че е мъж ,Момчил заради хитруване е абсурд да е .За Елвиса не се надявайте .Някой от снимката е  .

# 1 443
  • Мнения: 2 532
Брата на Радостин? И за един, дето се чудехте кой е (с брада), ама не е Мартин, не е ли на Момчил брат му?

# 1 444
  • Мнения: 6 260
С брадата на снимките при сините е Елвиса .Победителят не е от Изгубените .Потребител Lapot беше писал ,че ще е някой между Милен и Добрин ,минаващ между капките ,тихичък .

# 1 445
  • София
  • Мнения: 3 093
С брадата на снимките при сините е Елвиса .Победителят не е от Изгубените .Потребител Lapot беше писал ,че ще е някой между Милен и Добрин ,минаващ между капките ,тихичък .
Калоян?

# 1 446
  • Мнения: 6 260
Калоян тихичък ли е? Sweat Smile

# 1 447
  • Мнения: 53
О, не ми казвайте, че е Иван Рълев. 🫣

# 1 448
  • Мнения: 6 260
О, не ми казвайте, че е Иван Рълев. 🫣
Joy Joy браво.

# 1 449
  • Мнения: 2 532
Ей този имам предвид
Скрит текст:

Според мен този е братът на Радо
Скрит текст:

Тук предположението е за братът на Радо. А аз добавям предположение за Васил (май беше) - братът на Момчил.

# 1 450
  • Мнения: 1 285
Махаме Радостин ,знаем че е мъж ,Момчил заради хитруване е абсурд да е .За Елвиса не се надявайте .Някой от снимката е  .

За какво хитруване става на въпрос ,че ми стана интересно ThinkingSmiley

# 1 451
  • Мнения: 4 561
Нищо против Рълев 1 нямам, ама не мисля, че е най-подходящият победител. Но пък Добрин също е печелил , така че 😃

# 1 452
  • София
  • Мнения: 11 692
Нищо против Рълев 1 нямам, ама не мисля, че е най-подходящият победител. Но пък Добрин също е печелил , така че 😃
То тепърва започва, може да е като Жоро миналия сезон и да се разгърне с играта. Засега не ми е в любимците, не виждам харизма, но давам шанс на всеки.

# 1 453
  • Мнения: 4 651
Ако е Иван Рълев, супер, изглежда ми много свестен Grinning

Всъщност, аз този сезон май който и да спечели, ще ми хареса, никой не успява да ме издразни истински, дори и Виолета, и Туню Grinning

# 1 454
  • Мнения: 337
И аз така, дори и нещо да не ми хареса Рълев в последствие, ще си викам до последно за фаворитите ми, наслаждавайки се на сезона.😉

Общи условия

Активация на акаунт