ВМ НВХ - дъвча бавно, отслабвам славно - 9

  • 14 285
  • 369
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Клеми що не сложиш нещо към млякото за закуска-много слаба закуска си правиш-пък тя тряба да е най-богата. Не обичаш ли ленено семе или трици-или пък извара нещо там, туй-онуй яйцо варено-лапай, няма са увеличиш от туй Laughing

# 346
  • София
  • Мнения: 6 803
Лененото семе се чудя като го купя, така ли да го слагам в млякото , или да го счукам?  newsm78

# 347
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Тони има едни кошнички за варене на пара - все едно лаленце - така се сгъват частите му. Аз много я ползвам - слагам на дъното на тенджера вода около 1 чаша , кошничката и в нея морков, замразен или пресен брокол, карфиол и става чудно на пара .   така във водата не отиват минералите и витамините .

# 348
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хади навечеран съм-със зелена супа здравословно НВДска супа- а Тихомир не обича супи-само някои
Кейке-тексаски петроль -ти си идейник невероятен
супата сготвих и излапах с вкус приятен Heart Eyes
нищо че тенжурата изведнъж позеленя Shocked
замяза на спанаци и целина-бляя Sick
Но туй привидност само е заблудительна
Тонимира хитра е и съмнительна
с език опита зелената течност и са влюби в нея за цяла вечност
и сметан и сирь и кашкавал накълцах
и къри и соль и брокол-мали захълцах
очарование невероятно за вечеря тъй приятно

# 349
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Клеми лененото семе се мели в кафемелачка и се слага по 2с.л. в около 1/2коф.кис.мляко, аз добавям и орехи-обаче обезателно да се смели семето-иначе няма файда,ако е на цели зрънца

# 350
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
 Писах че изтрих  Sick
днес ще се кудкудяка- забравих че сутринта ядоф яйцъ и за обяд- пак
сега- прАжол със зели
Отивам да смятам, да са вида накъде съм с калориите

# 351
  • Мнения: 330
Тонимир,

Аз също със супа съм се сдобил. Това ще се яде сега. Благодаря за идеята!

# 352
Аз съм днеска Фен тъжовен Sad
по причина хич неясна.
Ида тук с идея бясна
спам в темата да джасна.
Аку ще ми са сърдети,
но аз днес съм тъжно дети.
Тъжен съм и май ми са реве, Cry
но пък сам незнам отде-наде.
Не е затуй че Тонимир са е смалил
и обекта ми фенски намалил.
Туй е радост-зная и на всички ви желая
Приятна вечер!  Simple Smile

# 353
  • Мнения: 330
Фен, що си тъй нещастен? newsm45
Да знаеш туй е опасно!
Я при нас ти ела,
да ударим една веселба! newsm44

# 354
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хъ туй е за теб е непривично
нито даже пък логично
Ти си винаги ведър и пращаш подкрепа
на всички бодрост и утеха

Нещо сирьозно та безпокои
как да помогнем  и утеши
сичкото човек минават през изпитания
сичкото човек търпи наказания
породени от главата обременена
в тъмни мисли заблудена
и душата страдаща се лута
търси ближен да се набута
мъката да излее от раз
и олекне и поне за час

Съжалявам фень за вашто тъжно настроение
в помощ да ти се явим и прозрение
дали ще може с намесата наша
да оправиш душевната каша? Heart Eyes

# 355
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Тонич, мила, хвана ме в Спайдърския форум и да не се оправдавам, ама... в къщи двама болни мъже - ужасТ, за нищо не ми остава време, камо ли за тука, ама ... ух, кво да кажа... абе мани... там влизам, щото нали ходя и на фитнес, поне да ме следят, че хич не е евтинко и да съм сигурна, че ще има резултат.

А резултат има... вече две кила надолу - или едно и половина в зависимост от кантара... т.е. някъде към 97...

За калориите тук да ти отговоря... 2000 ккал са за мен, за да отслабвам... иначе изразходвам около 2800 като сложиш и кърменето с около 300-400 дневно. Така че, 2000 са ми добре стига да ги опазвам, че честичко съм си над тях... а падна ли под 2000, започвам да се будя нощем от глад и да ми става студено.

Иначе много яко, ама дънките ми се разхлопаха лекичко.... Simple Smile

# 356
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Иги-браво бе, ех че радост-чеки да та плювна,да не зема да та урочасам-тпу Mr. Green
Аз все по-често ги наобикалям, щото нещо много взех да се втелявам и почнах да задавам въпроси много надълбоко в биохимията-пък те там как ми отговарят-направо с химичните формули Joy ще да умиргам, понякога съм в потрес колко съм боса в таз сфера-атмосфера.
 Ти хубу прайш,че стоиш там-те ще са ти по-полезни от нас, пък за млякото чакай тук да ти пиша-на мен Галя ми е казвала,че млякото има много лактоза-прясното мляко, и затова не се препоръчва-щото туй си е чист въглехидрат и то трудносмилаем. Аз предпочитам сметана-ама не от растителната или на прах-а от заквасената, с 1л знаш какво кафе ще изабарш- Heart Eyes
Пък за калорията-щом имаш такъв енергоразход(аз не подозирах,че е толкова голям) значи си напълно в нормата
Хади да ти се оправят мъжете и ти и сичкото да е наред, аз и в техния форум кисна ща да та гледам какво ядеш-мож да си крадна някоя идея Heart Eyes

# 357
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добър ви ден !

Снощи си похапнах и сега си сметнах % - много е въглехидрата 29% ( защото пих бира  Embarassed ) Ако не я бях пила  щеше да е 17.5 %. Иначе калориите ми бяха около 1000 .
Иначе вечерях културно - китайско зеле, домат, краставица, кашкавал и пилешко месо. Свърши ми зехтина и затова сложих олио.

Тони, не се бях сетила за заквасена сметана в кафето - аз все слагам 1 с.л прясно мляко.

# 358
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Роси, ако слагаш повече мазнина-и калорията ще ти е повече и въглехидрата по-малко-две хубости в едно
Няма се притесняваш да тургаш зехтин и сметана-туй е добра мазнина,ама търси студенопресован зехтин, аз си намирам от един човек дето носи от Гърция с тенекии.
Не е чак толкоз фатален 1лъжица  мляко в кафето, само да не е 1 чаша мляко с 1 л. кафе-иначе може,ама аз обича чисто, изобщо толкова ми стана пак сирьозно, че и хич не помислям за такива дребни неща.
Даже като чета за инсулина и аспартама, за всичката гадост от тоз подсладител и направо намразвам всички дето произвеждат сладко-не знам,сига съм във фазата дето нищо глупаво не ми се яде-ни вафли, ни шоколади, никакви глупости Sick-само чист зеленчук, малко млечен и месо

# 359
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мяу.  Crazy
Закусвувам по френски с курвасан и кафене. Карам я през просото иногда, но ти всичко се връща или поне се залепва на задната ни част.   Embarassed
Не намирам време засега, то видно е, но в близике дни ще дода за пореден път фициално и серьозно.
Радвам се на вашите успехи, продължавайте все в същия дух, не си оставяйте мазнините да надделеят връз крехката ви същност!
Обръщение и към Фенът - Стягай са, стискай са, взимай са у ръце, никой друг не мой се подпомогне. Всичко е у теб. Анджък? Хади дан съм видял бедност, ами да додиш да списваш красота!
Чал съм, спешен съм..  ooooh!

Тонимирко, като му доди времто, спиши нова тема, че аз му изтървах края, не съм достоен.  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт