Режим на Пиер Дюкан - 7 част

  • 21 615
  • 387
  •   1
Отговори
# 330
# 331
  • Мнения: 900
Добро утро сладурки.Днес съм в много слънчево настроение,дано тази седмица да бъде по-добра от предишната за мен #Cussing outСъбота и неделя при мен минаха под знака на антидюканска храна,абе тотално мърсуване направих ,напук на всички болести и неприятности ,които ми се събраха. #2gunfireСега ще съм примерна и 5 дни ще протеинствам.Това психиката човешка е голяма работа bowuuИ аз исках да гледам това по бТВ с диетолозите ,ама го изпуснах за малко.Значи за прахчета са си хортували...? newsm78
Аз си мислех ,че някой нов диетолог ,ще каже нещо ново като режим или ще вземат да открият студената вода , а то... Mr. Green
Ирка ,палачинките от овесени трици ги има в рецептите в подписа на Деската.
Как можах да пропусна-Добре дошла казвам на magi Peace.Дай повече инфо за себе си ,ние тук поне така правим.Ако имаш питанки ,атакувай и не ни жали.

# 332
  • Мнения: 900
RosiK, Hug!Как си миличка,отпусна ли  тез дни малко? Laughing

# 333
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Здравейте красавици   bouquet

Ради  на патерица - да ти е живо и здраво слънчицето   bouquet
Маги добре дошла  Hug

При мен няма промяна , само дето нещо смесвам режимите - някакъв си мой - Дюкан и НВД ( но не с много мазнини )

Абе те тия с прахчетата само пари вземат за рекламата им ( иначе сигурно само по масажисти и диетолози висят  #Cussing out )

# 334
  • Мнения: 84
Добре дошла казвам на magi Peace.Дай повече инфо за себе си ,ние тук поне така правим.Ако имаш питанки ,атакувай и не ни жали.
Благодаря за милото посрещане Grinning Какво да ви кажа за себе си newsm78..както се шегува един мой приятел "Наивница на средна възраст" Мама съм на две прекрасни девойки,чиято възраст доста надвишава тази на вашите бебоци:),а какво ме доведе тук,за пореден и последен път отказах цигарите и съответно се сдобих с няколко излишни килограма Sad

# 335
  • Мнения: 4 447
Роси, надявам се, че сте приключили с ревизията успешно и е време да слезешот метлата, а! Hug

# 336
  • Мнения: 900
Mаги,виждам ,че си ми колежка по съдба ,с цигарите имам предвид.Тя и Танитка ги спря скоро и тя може да се произнесе как се чувства.Няма да се плашиш ,тез качените килограми,вярно че трудно се смъкват(вярно при мен бяха 8,но ту ги смъкна ту ги кача та 3 години влачене нагоре-надолу) #CrazyНадявам се с тоз Дюкан да ги застопоря накрая,засега успявам ,ама  инат му е майката.Една приятелка ,с която спортувам обаче качи само 1 кило,всичко е строго индивидуално и се свежда отново до обмяна бих казала.

# 337
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Тани рано е да слизам - удължиха я с още и не са се вясвали пак  Close

# 338
  • Мнения: 84
Съгласна съм теб,че е строго индивидуално.Аз със самото спиране ограничих и дори изключих много храни от менюто си,но въпреки всичко се позаоблих.Никога не съм спазвала диети и не зная как ще се справя.Не съм решила колко ударни дни да направя newsm78

# 339
  • Мнения: 4 447
За цигарите - ето какво ще кажа!
За първи път ги отказвам и мисля да не ги опитвам повече, защото лесно се пристрастявам!
Апетитът ми се увеличи доста, непрекъснато търся нещо да мушна в устата. Като резултат (+Новогодишни празници и ен-на брой рождени дни през декември)- качих 4 кг. Почти ги преборих отново, нищо че загубих 2 месеца време, мисля си, че избрах най-подходящото време да се боря с този си навик, точно когато съм на режим!Малко е обезсърчаващо, да гледаш как другите слабеят, а ти си с вълчи апетит, ама...това е то- ще се боря! Не само ще спра цигарите, но и ще отслабна!  ooooh!, все някога!

Роси, Hug

# 340
  • Мнения: 900
Съгласна съм теб,че е строго индивидуално.Аз със самото спиране ограничих и дори изключих много храни от менюто си,но въпреки всичко се позаоблих.Никога не съм спазвала диети и не зная как ще се справя.Не съм решила колко ударни дни да направя newsm78
Ако имаш по-малко кг за махане ,направи 5 ударни дни а после ги завърти5 смесени на 2протеини,или 4смесени на 3протеини.Аз карах цял месец 5смесени на 5 протеини.Ти ще си прецениш кое е най-доброто за теб.  bouquet
За цигарите - ето какво ще кажа!
За първи път ги отказвам и мисля да не ги опитвам повече, защото лесно се пристрастявам!
Апетитът ми се увеличи доста, непрекъснато търся нещо да мушна в устата. Като резултат (+Новогодишни празници и ен-на брой рождени дни през декември)- качих 4 кг. Почти ги преборих отново, нищо че загубих 2 месеца време, мисля си, че избрах най-подходящото време да се боря с този си навик, точно когато съм на режим!Малко е обезсърчаващо, да гледаш как другите слабеят, а ти си с вълчи апетит, ама...това е то- ще се боря! Не само ще спра цигарите, но и ще отслабна!  ooooh!, все някога!

smile3501 newsm10 newsm51

# 341
  • Мнения: 84
Роси би ли ми казала от къде си купуваш овесени трици.

# 342
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Тия дни са заредили в СВА на "Фортунате" ( аз повече ги харесвам) и в Бурлекс - на "Здраве за вас "

# 343
  • Мнения: 129
Здравей РосиК!  Hug

Би ли ми казала в кой точно магазин на СБА си ги видяла, за да знам къде точно да отида. Не съм срещала овесени трици на "Фортунате". Пак ли са в опаковка по 200  гр.?
И на мен овесените трици ми станаха любима закуска Simple Smile Направо съм зависима от тях  hahaha

Благодаря предварително   bouquet

Желая на всички лек и приятен ден  Hug

# 344
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Тея овесени трици не са ли гадни  Sick Close С какво ги правите ?

Общи условия

Активация на акаунт