Отговори
# 60
  • Мнения: 6 249
О да,ужасен е.Едвам го изтрайвам и превъртам.Защо махнаха Емо,така и не разбрах.Ама този сезон е като някой експеримент направо,цялата концепция убиха

# 61
  • софия
  • Мнения: 3 412
Абе, каква масонска ложа, я какви сме убавци всички. Ей такава тема ми липсваше, без да знам. Да си дрънкам за каквото ми е на сърце от тв предавания.
 Да измрънкам сега за това как съсипаха Един за друг. И Емо ми липсва и добрите отношения между двойките. Всеки епизод от този сезон ми оставя горчив вкус. Отвсякъде се опитват да ми спукат розовия балон. Мръннн.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Ма ш'си мрънкаш,разбира се.
Аз мрънкам за целия пролетен сезон.Mr. Green

# 63
  • Мнения: 8 266
Аз да си кажа, че тази година съм потресена от всички шоОта. Толкова зле май досега не е било. Че и по 3 часа ги направиха. Липсва ми Игри на волята, въпреки нагласения победител. Много добър беше подборът на участници.

# 64
  • софия
  • Мнения: 3 412
Някой повдигна темата с господарите. И според мен ще се завърнат с трясък и гръм. Огромна беше подсказката с бляскавото парти за 20 годишнината им, а и после представянето и в капките. Стискам силно палци да се случи. Липсват ми.

# 65
  • София
  • Мнения: 27 286
Аз съм на Стамфорд Бридж и в Доминикана, едновременно.
Тази вечер. Blush

Велик Милан снощи. Никакви реални шансове не дадохме на Наполи.

Защо пък да не видим един звезден финал между двата най-велики отбора в историята: Реал Мадрид и Милан.
Милан обратно в истанбулския АД след онази безумен финал с Ливърпул начело с татко Карло (за него също шанс за реванш в личен план).

# 66
  • Другата България
  • Мнения: 37 607
Някой повдигна темата с господарите. И според мен ще се завърнат с трясък и гръм. Огромна беше подсказката с бляскавото парти за 20 годишнината им, а и после представянето и в капките. Стискам силно палци да се случи. Липсват ми.
Аз. Защото много ги харесвах, и искрено се зарадвах, като прочетох новината за завръщането им. Дано не е “партенка“.

# 67
  • Мнения: 8 266
А къде ще ги вместят с тези 3 часови ди@@@и?

# 68
  • Другата България
  • Мнения: 37 607
Според мен това ще е наесен, или като свършат въпросните тричасови.
Нали са нополовина вече, дори Кичъна май е 2/3?
“Сървайвър“ ще се точи поне още месец и половина, от 90 дни са минали 50.
За “Ергенчето“ нямам идея....

# 69
  • софия
  • Мнения: 3 412
Женчо свършва към 18ти май. Не той де, предаването. 😀

# 70
  • Мнения: 3 154
Женчо свършва към 18ти май. Не той де, предаването. 😀
Той е свършил много пъти преди това.

# 71
  • софия
  • Мнения: 3 412
Женчо свършва към 18ти май. Не той де, предаването. 😀
Той е свършил много пъти преди това.
От цикатридината ще да е!😀

# 72
  • Другата България
  • Мнения: 37 607
Женчо свършва към 18ти май. Не той де, предаването. 😀
Той е свършил много пъти преди това.
JoyJoyJoy
Колеги които го гледат предполагат, че му дават ...не знам, бром ли беше за спиране на...пиййп?
Казват, че във всеки епизод се целувал и разни други неща с различна участничка, пък като съм им мяркала снимки те са...хмм, добре сложени девойки.

Значи “Сървайвър“ най-много ще се проточи. Очаквано.

# 73
  • Мнения: 3 154
Merri_An, неслучайно в тазгодишното издание на Кретенът една от ключовите фрази е "Какъв разврат на събитията". Главният герой се е взел за Джийзъса и преизпълнява петилетката.

# 74
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
Брех, какво е станало с този формат? В началото, като че ли всички бяха във възтор от новият ерген, а последно време само хейт отнася. Не следя предаването, само чета оттук, оттам конетари.

Общи условия

Активация на акаунт