Как да направим така, че жените да не ни се сърдят когато те за виновни?

  • 6 278
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Няма такова нещо като "жените" или "мъжете". Всеки човек е индивидуална личност и си има своите особености.
Когато хората спрат да се водят по обобщения, а се вгледат в конкретния човек, има шанс. Ако не в тази, то в друга връзка. Докато поставя всички под общ знаменател - няма да се получи.

# 16
  • Мнения: 275
Всяка жена е уникална и има индивидуални реакции. Важно е да се подходи с уважение и внимание към нейните емоции. Също може да се поговори със нея за това какво я е настроило по такъв начин, че да се разсърди. Жената трябва да се слуша и да и се покаже разбиране. И последния съвет който ще ти дам е следния, винаги се поставяй на нейното място и се опитай да разбереш мотивите и причините за нейните реакции!

Последна редакция: вт, 11 апр 2023, 19:00 от Анди!

# 17
  • Мнения: 12 780
Все пак не видях пример, какво е направила някоя си виновна жена и защо се сърди след това. Не може да се даде съвет без казус.
Иначе фразата звучи ефектно, но не може да има практическа полза от просто осъждане на женската логика, на ПМС и всякакви други твърдения, от които следва колко жените са едни неразбираеми същества.

# 18
  • Мнения: 7 411
Естествено, че ще ти се сърди, когато си сгафил или има някакъв проблем.
По- хубавото е, когато те уведомява за какво, а не ти се цупи и мълчи с дни. Това ми се струва по- кофти поведение, да се чудиш защо?
А още по- хубаво е, когато не е злопаметна и бързо й минава.

# 19
  • Мнения: 3 687
Естествено, че ще ти се сърди, когато си сгафил или има някакъв проблем.
По- хубавото е, когато те уведомява за какво, а не ти се цупи и мълчи с дни. Това ми се струва по- кофти поведение, да се чудиш защо?
А още по- хубаво е, когато не е злопаметна и бързо й минава.

Мислиш ли че има такива жени?

# 20
  • Мнения: 7 411
Нашата зодия сме такива, палим с 200, изригваме и избълваме всичко на секундата,  ако човека оцелее 5 минути, значи ще Живее .
На 10- та минута вече се гушкаме и обичаме.
Номера е, докато прелитат снарядите, да съуееш да запазиш спокойствие.,не да задълбаваш в скандала и да агресираш и ти.

# 21
  • Мнения: 2 191
Нашата зодия сме такива, палим с 200, изригваме и избълваме всичко на секундата,  ако човека оцелее 5 минути, значи ще Живее .
На 10- та минута вече се гушкаме и обичаме.
Номера е, докато прелитат снарядите, да съуееш да запазиш спокойствие.,не да задълбаваш в скандала и да агресираш и ти.

да не си овен? Щото аз това правя

Но наистина много обобщено е това, жената се сърди а е виновна
Имам чувството, че това е някаква илюзорна представа на мъжете за жените, за всичко се сърдят

Аз бих казала, ако мъжът смята, че съм виновна за нещо да ми го обясни спокойно и ще го приема

В един спор според мен 90% от случаите и двамата имат частична вина

# 22
  • Мнения: 7 411
Не се сърдим, не премълчаваме и не замитаме под килима, нито си затваряме очите.
А влизаме в боя открито до пълно изясняване.

# 23
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
И аз искам да чуя конкретен пример как тя била виновна, но тя му се сърдела на него....

Ако тя беше виновна ти щеше да си сърдития. 100%

Все едно аз да отида и да се измляскам с Пешо пред очите ти, и после да ти се разсърдя, че съм го направила.

# 24
  • Мнения: 3 687
И аз искам да чуя конкретен пример как тя била виновна, но тя му се сърдела на него....

Все едно аз да отида и да се измляскам с Пешо пред очите ти, и после да ти се разсърдя, че съм го направила.
Нямаш идея колко близко си до истината...

# 25
  • Мнения: 6 585
Мъжете също имат "ПМС" няколко пъти в годината и имат нужда да поизбухнат. И тогава говорят неща, които не мислят. Аз при подобни избухвания изключвам (в смисъл спирам да чувам), защото на другата сутрин мъжът няма спомен какво е казал. Защо да се товаря с излишни спомени за думи, които дори авторът им не помни? Като не "чувам", не се и "сърдя". Давам пример със себе си за "тактика".

Не ми харесва постановката на въпроса в заглавието на темата. Никой не обича да му вменяват вина. Вината се определя от "съдник", и кой от двамата в едно семейство е "по-равният", че да определя кой е виновен?

За вина - съдници, за секс - нотариуси, за семейство - счетоводители, леле, до къде я докарахме с тва равенство Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 16 197
Мъжете също имат "ПМС" няколко пъти в годината и имат нужда да поизбухнат. И тогава говорят неща, които не мислят. Аз при подобни избухвания изключвам (в смисъл спирам да чувам), защото на другата сутрин мъжът няма спомен какво е казал. Защо да се товаря с излишни спомени за думи, които дори авторът им не помни? Като не "чувам", не се и "сърдя". Давам пример със себе си за "тактика".

Не ми харесва постановката на въпроса в заглавието на темата. Никой не обича да му вменяват вина. Вината се определя от "съдник", и кой от двамата в едно семейство е "по-равният", че да определя кой е виновен?

За вина - съдници, за секс - нотариуси, за семейство - счетоводители, леле, до къде я докарахме с тва равенство Wink
За вас равенството е за предпочитане, че другата опция е да ви гледаме отгоре надолу.

# 27
  • Мнения: 6 585
На мен може да ми харесва да гледам отдолу нагоре една жена.
Особено ако знае какво предпочитам.
Че даже по-добре и от мен да го знае Wink

Общи условия

Активация на акаунт