Избор на лаптоп – 2

  • 15 395
  • 158
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
И аз моя си го нося в специална раница. Супер удобно е. Да не говорим, че ако е в обикновена чанта, винаги го има риска някой да ти я дръпне от ръката, както си ходиш. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 326
Благодаря на Smulan, поръчах ето този Legion 5 15ARH7H.

# 32
  • Мнения: 583
Благодаря на Smulan, поръчах ето този Legion 5 15ARH7H.
Добър избор, добре балансирани части, хубава изработка, много добър екран. Чак леко завидях Simple Smile Аз съм с вградена в процесора видеокарта, за игрици има друго ПС, ама доста отдавна ги зарязах вече.

# 33
  • София
  • Мнения: 12 231
Включвам се с въпрос за насока и съвет.
Едната ми дъщеря има стар лаптоп и мислех да и взимам нов, но тя си поръча таблет за рожденият ден. Иска да не е голям, за да го разнася със себе си и да гледа филми.
Замислих се дали мога да съчетая нещата с малък лаптоп, от тези сгъващите се с тъч скрин и хем тя да е долна, хем аз.
Можете ли да ме насочите към марка и модел, които да разгледам? Нямаме някакви особени изисквания към него.  Освен да не е голям и тежък, но и не държа на последен модел, а предпочитам нормално съотношение цена- качество.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Необходимо ми е да си закупя външен хард диск, препоръчително – над 4TB. Коя марка / модел ще ми препоръчате и откъде е най-добре да го закупя?

# 35
  • Мнения: 38
Необходимо ми е да си закупя външен хард диск, препоръчително – над 4TB. Коя марка / модел ще ми препоръчате и откъде е най-добре да го закупя?

Имам на Intenso 5TB за около 240лв.

Друго което мога да препоръчам е 18TB на Seagate който е на много добра цена в момента - около 750лв.

# 36
  • софия
  • Мнения: 222
мнение за този лаптот

# 37
  • Мнения: 5 253
мнение за този лаптот
На външен вид изглежда добре.

# 38
  • софия
  • Мнения: 222
Е стига де,не разбирам за това питам?

# 39
  • Мнения: 12 778
Ако напишеш модела, може и да каже някой нещо.
Само по картинката... Само външния вид може да се съди. Освен ако някой не умее да хвърля боб много добре Grinning

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Този компютър добър ли е за работа https://ardes.bg/product/fujitsu-lifebook-a3511-36-mesetsa-garan … dnvme-w11h-345304 Няма да го нося със себе си, а само ще стои на бюрото и може някой филми и клипчета да гледам от време на време. За игри въобще няма да се ползва.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 160
Здравейте,

синът ми си е харесал този лаптоп, ще се ползва основно за игри (CS-go):
https://laptop.bg/laptops-msi-Bravo_15_B5E-msi_bravo_15_b5ed_9S7 … 6#characteristics
Смятате ли, че е подходящ? Бюджетът е ограничен, 1600 - максумум 1800 лв. За тези пари изобщо възможно ли е да се вземе нещо читаво?

# 42
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Здравейте,може ли мнение за тези параметри леново?.Ще го използва студент,предимно презентации,някое филмче,музика..

# 43
  • Мнения: 5 253
Здравейте,може ли мнение за тези параметри леново?.Ще го използва студент,предимно презентации,някое филмче,музика..
Скрит текст:
Не става. Като видях TN матрица и другото го игнорирах. Търси с IPS.

# 44
  • Мнения: 583
Потвърждавам, защото съм го виждала на живо. Изключително гадна матрица, не знам от къде са я изровили. Друг проблем е, че едната памет е запоена на дъното и ако нещо се случи с нея, не може да се смени.

Общи условия

Активация на акаунт