Incanto лазерна епилация

  • 1 648
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте, пиша да споделя опита си с Incanto лазерен център. Днес съм безкрайно разочарована. Лазерна епилация си правя от над 15 години, след всяка процедура изпадат всички косъмчета, ако има останали са ми правили корекция и тях да премахвали.
Направих си преди 3 седмици процедура в център Инканто,  направи ми впечатление, че абсолютно никаква болчица не изпитах. Това явно си имаше причина, че процедурата не е достатъчно ефективна. Днес говорих с тях и те ми обясниха, че било нормално да не изпадат всички третирани косми. Много се разочаровах и свалих тотално доверието от тях.

# 1
  • Мнения: 1 170
Космите след лазерна епилация падат постепенно след процедурата - напълно и до гладко чак след около 10 дни.
Тревожите се напразно.

# 2
  • Мнения: 17
Космите след лазерна епилация падат постепенно след процедурата - напълно и до гладко чак след около 10 дни.
Тревожите се напразно.
Вече бяха минали 20 дни.
Според Вас също изпадат всички косми, нали?
Не да ми обясняват, че трябвало да минат няколко процедури за да изпадат космите.
Неадекватна оценка на космите, следователно неправилно третиране и никакъв резултат = пари и време на вятъра.
Ядосвам се как съм платила за свършване на работа, а те ме правят на луда и си измиват ръцете. Не им пука, че съм вложила пари и време за да се случи процедура, която няма ефект

Последна редакция: ср, 12 апр 2023, 18:14 от kalin_ski

# 3
  • Мнения: 1 170
Странно е, че не падат. Обичайно още към 3-5 ден, като ги дръпнеш с пинсета, сами падат - не се отскубват. Много зависи с какви лазери ви работят. Ако е от онези, при които е нужен първо да се разстеле един охлаждащ гел, не препоръчвам. Това беше единствената процедура, при която и при мен нямаше ефект. Много бързо смених мястото и не е имало проблем оттогава. По-малките козметични салони не могат да си позволят скъпи машини.

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте,
Дали някой има впечатления от лазерна епилация в салоните на G Point?
Доста добри цени обявяват, но не намирам някой да има впечатления от тях.Thinking

Общи условия

Активация на акаунт