Бижута и бижутерски къщи – 2

  • 4 937
  • 91
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Темата е предназначена за обсъждане на едни от най-древните, стилни и незаменими аксесоари – бижутата.

Някои от по-известните бижутерски магазини и ателиета в България:



Линк към предишната тема – 1.


Последна редакция: вт, 12 мар 2024, 15:23 от Blаck Cat

# 1
  • Мнения: 35
Аз масово си купувам от silver bg и съм си доста доволна, повечето от тези не подозирах и че същестуват

# 2
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Моля за идеи за непретенциозно сребърно бижу за дама на 75 години. Да, знам, че е много общо казано, но всичко, което ви хрумне, бих разгледала с интерес, независимо от типа на бижуто, цената, стила и пр. Предварително благодаря!

# 3
  • Мнения: 5 547
Моля за идеи за непретенциозно сребърно бижу за дама на 75 години. Да, знам, че е много общо казано, но всичко, което ви хрумне, бих разгледала с интерес, независимо от типа на бижуто, цената, стила и пр. Предварително благодаря!
Бих заложила на перли.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ще включа и още изпитани магазини в заглавния пост. Просто в бързината се сетих за гореизредените. Давайте предложения за популярни златни и сребърни бижутерии, ако искате.

# 5
# 6
  • Melmak
  • Мнения: 2 989
Здравейте, записвам се в темата.

Сещате ли се за друг магазин, освен Бирсе, които имат златни бижута със скъпоценни камъни?
Не говоря за диаманти. На повечето места, които съм гледала все или циркони, или диаманти.

Ще имам повод, исках да си купя златни обеци с цветни камъни. В Бирсе съм ходила доста пъти и ги харесвам, ама все пак исках да видя и нещо различно.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Виж в  GeOro. Имат няколко магазина, онлайн също.

# 8
  • Мнения: 142
В Алтънбаш има и с други камъни

# 9
  • Мнения: 35
Моля за идеи за непретенциозно сребърно бижу за дама на 75 години. Да, знам, че е много общо казано, но всичко, което ви хрумне, бих разгледала с интерес, независимо от типа на бижуто, цената, стила и пр. Предварително благодаря!
Ще се съглася с ВасиТу, перлите са си класика и винаги изглеждат много изискано върху по-възрастните дами

# 10
  • Мнения: 1 135
Аз съм забелязала, че възрастните жени много носят пръстени с големи естествени камъни, също бижута в стар стил, с много детайли и т.н. Перли са ми повече от Западното общество, не съм виждала нашенските баби да ги носят.
Вижте какви бижута носи като цяло и по тях се водете, за да си и отиват после.

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 22:20 от AryaSt

# 11
  • Мнения: 9 654
Aз миналата тема питах за сребърни пръстени и ми пратиха този сайт: http://www.empressjewellery.com/
Виж има и евтини и скъпи и доста избор. Магазинът им е в Бургас и смятам да ги посетя да видя на живо как са.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 854
Благодаря за новата тема, Black Cat Flowers Hibiscus

Някой пазарувал ли е от https://www.teilor.bg/?  Влизала съм в два от моловете в техен магазин, но не знаех, че имат и онлайн магазин, където разглеждането е по-спокойно и предполагам има целия им асортимент.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 775
Не съм пазарувала, жените в магазините са любезни, не, нямат целия асортимент изобщо, но имам познати, които са доволни от изделията, но те не предлагат нито поправка, нито корекция. Само препродават на 200+ лв за грам.

Благодаря за новата тема! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 22 433
Аз се отказах от копието, което бях показала в предишната тема, решихме с дъщерята че е доста обикновено и безинтересно.
Сега съм в търсене на нещо...и аз не знам точно какво.
Хем класическо, хем с по модерна визия. Сребро или евентуално розово злато.

Общи условия

Активация на акаунт