Променя ли се човек със зависимост към хазарт?

  • 9 476
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Как пък всички мъже, които видимо за нищо не стават, са все сам самички на света (при живи родители!), все неразбрани, тъжни, много изстрадали ( никой не е страдал повече от тях) ВСИЧКИ! И всички намират една майка-тереза, която "ще бъде до тях в богатство и бедност, в болест и здраве", докато смъртта (или глада) ги раздели 😀
Авторке, не е той най-голямата жертва на света, просто е видял, че кълвеш на това! Глупава си и жертвата на този мухльо си ти!

# 106
  • Мнения: 9
Здравейте, аз съм хазартно зависим и съм чист от 14 месеца. Да, човек може да се промени, но трябва сам да го поиска, да признае пред себе си и да потърси помощ. Зависимостта е болест за цял живот, но като се правят правилните неща без да се спират, човек се променя и ремиисиите с времето стават все по-дълги и пробивите спират. Ако мога да съм полезен, може да ми пишете.

Кой ви помогна?

# 107
  • Мнения: 405
Е, как си няма никого, като авторката пише, че родителите му знаят за проблема? Те "никого" ли са? И още нещо- майка ти и баща ти отдавна са разбрали, че нещо не е наред? Не ги мисли за толкова наивни. Те ли те натискат да стоиш с този мъж?
Като чета написаното, не мисля, че се налага на някого да я натиска за нищо... С толкова акъл можеш само да си седиш на тротоара и всички възможни тъпотии ще ти се стоварят на главата. Да не са я държали зорлем вързана родителите й, докато оня й е правел детето? Че сигурно ще му позволи да й направи и още, и всичките най-вероятно ще са адски качествени... Чета и не вярвам на УШИТЕ си...........

# 108
  • София
  • Мнения: 3 423
Авторката отдавна е изчезнала, но се надявам да е преодоляла моментните състояния на мъка, след изнасянето, както и набезите от страна за този герой и обещанията за светло бъдеще, промяна и прочее приказки под шипковия храст, които всички подобни говорят, само за да се докопат обратно до вимето, от което да смучат.

Ако пък се е поддала и се е върнала, горко и на нея и на детето.

Общи условия

Активация на акаунт