Объркана съм. Права ли съм?

  • 13 894
  • 243
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 68
Вътрешният глас, е бил съмнението, което си изпитвала относно този човек още тогава. Обикновено червените лампи светят от самото начало, но много хора ги игнорират и после се правят на изненадани. Никога не игнорирай интуицията си за някой.
Сега като се връщам назад, червените лампи са били като светофари, обаче аз съм ги пренебрегнала много пъти, за съжаление.

# 151
  • Мнения: 32 276
Боже господи, той направо се е издал и ти пак си му ги превела.
Ако не е имал скрити помисли, нямаше да каже това.
Добре че си слушаш гласовете в главата.

# 152
  • Мнения: 54 793
Хепи док, има право да е озлобена.
Но това, че си търси парите не е от злоба, а защото има пълното право да си ги иска.
Браво, Галина, че все пак си проявила разум. Как така ще му дадеш на ръка толкова пари?! Той за големи шарани смята хората. Мизерник.

# 153
  • Мнения: 7 529
В интерес на истината, аз щях да дам, без да се замисля, ми наивна съм си в такива отношения, но ,предадат ли ме, съм звяр, даже и разплата бих търсила. Много съм доверчива, но никой не останал ненаказан, поиграл ли си е с мен.

# 154
  • Мнения: 11 499
От тук нататък не вдигай и не говори с него. Ако иска нещо да се разберете го насочвай направо към адвоката.

# 155
  • Мнения: 2 616
Аз пък не давам. Но и никой не ми е поискал. Явно добре ме преценяват в този аспект Grinning

# 156
  • Мнения: 54 793
Аз съм много бдителна, когато стане дума за пари. Не, че са ми искали такива суми. Но не бих дала в никакъв случай. За кеш да не говорим.

# 157
  • Мнения: 68
В интерес на истината, аз щях да дам, без да се замисля, ми наивна съм си в такива отношения, но ,предадат ли ме, съм звяр, даже и разплата бих търсила. Много съм доверчива, но никой не останал ненаказан, поиграл ли си е с мен.
И аз се оказах доста наивна, а до преди това не се смятах за такава. Явно просто преди това не съм попадала на такива индивиди и затова и не съм очаквала такъв развой на събитията.

# 158
  • Мнения: 18 373
Само да попитам, в София ли се съдите. Дано не е тук. Софийският съд е малко бавничък в сравнение с провинциалните съдилища.

# 159
  • Мнения: 68
Само да попитам, в София ли се съдите. Дано не е тук. Софийският съд е малко бавничък в сравнение с провинциалните съдилища.
Не сме в София.

# 160
  • Мнения: 12 888
Ти да видиш, мръсният гад не е искал да има свидетели даже на това, как му връчваш пачките, затова е седял в колата!
Ей, момиче, имаш ангел-хранител!

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Това е много целенасочена измама. Почти съм убедена, че заема му не е  бил заради болен приятел, а просто е знаел, една такава слъзлива история ще те накара да помислиш колко възвишен е той. Ами не е възвишен. Най вероятно е обикновен комарджия, действат като по учебник тия.

# 162
  • Мнения: 6 784
Баси наглия тоя.. ужас. Естествено,.че си права да си искаш парите. То не е трябвало да му ги даваш изначално, ама карай, за друг път ще знаеш да не даваш на никой Wink

# 163
  • Мнения: 18 373
Та какво му хареса първоначално на този господин? Flushed

# 164
  • Мнения: 68
Ти да видиш, мръсният гад не е искал да има свидетели даже на това, как му връчваш пачките, затова е седял в колата!
Ей, момиче, имаш ангел-хранител!
Виж, затова не се бях замислила.
Та какво му хареса първоначално на този господин? Flushed
Ами първите месеци беше съвсем друг човек. Беше мил, подкрепящ, романтичен. Приготвяше вечери-изненади (беше в периода на пандемията и заведенията не работеха), въобще нищо общо с това, което се оказа после.

Общи условия

Активация на акаунт