Плодове и чай с мед - 3 част /следновогодишна/

  • 19 802
  • 345
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 243
Записвам се и аз в отбора.
Почнах уж вчера, ама не издържах и хапнах малко "обща храна", та не знам дали да го броя за първи ден. Инаме на кантара съм 400 г. по-лека от вчера.

Днес удържам фронта. Пия чай, изядох една ябълка и един портокал...За една бройка да изям един бонбон, защото отидох на изписването на бебето на една приятелка, но се усетих в последната минута и го върнах в кутията  Embarassed

Искам да сваля 5 килограма. Дали ще имам късмет да стане с една седмица глад и една седмица захранване newsm78 Много ми е терсене тоя режим, никога не съм го прилагала, а съм голяма лакомия и все ми се прияжда. Не ме мори толкова глада, колкото мерака да ям. Ще наминавам оттука за мотивация, че ми е много трудно. И като си обличам отеснелите панталони ми е трудно, изобщо всякак ми е трудно в тоя живот!

# 331
 Hugдобре дошла в отбора Сладка Хапка какви са ти кг и височината? smile3503

# 332
  • Мнения: 6 243
165 см и в момента съм 65 кг.

Инаме аз изглеждам отлично на 58 кг, щото съм бая мускулеста, ама в момента над мускула има и дебел слой лой.

# 333
  • Мнения: 8 467
Записвам се и аз в отбора.
Почнах уж вчера, ама не издържах и хапнах малко "обща храна", та не знам дали да го броя за първи ден. Инаме на кантара съм 400 г. по-лека от вчера.

Днес удържам фронта. Пия чай, изядох една ябълка и един портокал...За една бройка да изям един бонбон, защото отидох на изписването на бебето на една приятелка, но се усетих в последната минута и го върнах в кутията  Embarassed

Искам да сваля 5 килограма. Дали ще имам късмет да стане с една седмица глад и една седмица захранване newsm78 Много ми е терсене тоя режим, никога не съм го прилагала, а съм голяма лакомия и все ми се прияжда. Не ме мори толкова глада, колкото мерака да ям. Ще наминавам оттука за мотивация, че ми е много трудно. И като си обличам отеснелите панталони ми е трудно, изобщо всякак ми е трудно в тоя живот!
Ойларипиииии!Радвам се да те видя тука!!! newsm51
Аз съм-вече не броя кой ден-от 12 януари си гладувКам.Май 10 и или 11 се пада,все тая.Зациклих на минус 6 кила и така си стоя.Обаче не ми се яде и съм бодра.Хайде Хапке,бодро напред! Hug

# 334
  • Мнения: 577
Здравейте мили плод4ета!  love001
как сте?аз реших да докладвам 4е я карам по график! newsm44
.днес сьм на две ябьлки и 3 кафета(без захар разбира се)
30 коремни преси и се 4увствам супер заредена с енергия.4увствам как мрьсните килца се топят smile3508
и сега ставам и продьлжавам с движенията!!! newsm79 и  1ironing и 1dishes и  wash и hang
Ще докладвам пак мами bye

# 335
  • Мнения: 1 384
Само така, ani metcalf ! Движение, глад, Глад и движение му е майката  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Смело напред Peace
А мен ме гони егатииии вълчия глад  #Cussing out вече изядох третия си портокал   ooooh! а и кафе пих сутринта  Blush
По-късно пак ще намина да ви проверя кой, как и какво  Laughing  Hug

# 336
  • Мнения: 6 958
Здравейте и от мен плодчета  Hug Голямо движение настана тука - много се радвам  Party Party Party

Ден 21 за мен - днес съм без промяна... Относно цигарите - пуша като за последно  Sick Но не пуша до припадък естествено  ooooh! ooooh! ooooh! Чувствам се страхотно, направо нямам думи да го опиша...  Party

Поздравления на започналите и смело напред   bouquet

# 337
  • Мнения: 6 243
Не пога да повярвам на очите си. След цял ден плакнене с чай и вода (плюс две ябълки, един портокал и две кивита), кантарът тази вечер отчете - 1 кг. от вчера по това време. Ако така я карам, след пет дни почвам захранване и тичам да си купя някой тееееееесен парцал за стройното ми тяло.

Обаче ми идва страшен мерак за готвене, като не мога да ям. В момента семейството яде топли питки и мляска, а аз съм ги загърбила и се правя, че не ми пука. Laughing

# 338
  • Мнения: 577
aз доста поизгладнях и хапнах едно банан4е Blush и това е за днеска Naughty
утре пак.
Ами исках да ти кажа,че дългите гладувания са по-скоро наистина лечебни,отслабването е в началото...пък и с кратките гладувания не си изтормозяваш така организма и той не бърза да навакса килца след приключване.
А аз..ами тези 12 килца така ги свалих Rolling Eyes 5 дни глад,после захранване (не по схемата,ами в стил нисковъглехидратен) някъде седмица-две и следващите 5 дни глад пак свалям успешно,иначе както виждаш само се тормозиш #Crazy
благодаря за сьветите,и аз така мисля да направя,но с по мальк период на захранване,да ре4ем седмица на плод4ета и 3,4 дена захранване,4е искам да се вталя малко до края на февруари newsm03

# 339
  • Мнения: 8 467
Ха,ха!И аз така готвя като съм на глад!Най-добре и най-много манджи готвя тогава,концентрирам се някак.
Момичета!Минавам да наглеждам новите и да давам акъли.Никакво отказване! Wink

# 340
Здравейте плодчета!!!  love001
Направо ме е толкова срам, не можах да издържа и един ден, а камо ли 20.  smile3511 smile3511 smile3511
Направо ви завиждам благородно, вие сте супер!
Как се справяте? Моля помогнете!!! Weary newsm17 newsm17
Трябва да опитам с 5 дневното гладуване...!
Дано да успея, все отлагам за другия ден - направо съм ужасна, не се понасям вече!!! smile3518 newsm61 newsm45 fight
Успех на всички по-смели от мен    newsm10 newsm10 newsm10 smile3501

# 341
  • Мнения: 577
да ви кажа,мьжа ми се прибра от работа преди малко,и ме кара да му направя сандви4.оба4е аз сьм толкова гладна,4е отказах(ако влезя в кухнята ще има сбогом диета smile3516).и нещеш ли след 5 минути тои влиза сьс този сандви4 и аз го изгоних  smile3513 вьн ку4е мрьсно сьс твоите сандви4и  NaughtyLaughing
и така!успех мами,аз продьлжавам с пьлна пара

# 342
  • Мнения: 6 958
да ви кажа,мьжа ми се прибра от работа преди малко,и ме кара да му направя сандви4.оба4е аз сьм толкова гладна,4е отказах(ако влезя в кухнята ще има сбогом диета smile3516).и нещеш ли след 5 минути тои влиза сьс този сандви4 и аз го изгоних  smile3513 вьн ку4е мрьсно сьс твоите сандви4и  NaughtyLaughing
и така!успех мами,аз продьлжавам с пьлна пара

Класикаааа  Hug Така си е миличка, че тия дразнители около нас ще ни изкушат  ooooh! След временце и той ще свикне покрай теб и дай боже ти помага, вместо да те изкушава  Whistling Whistling Whistling

# 343
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ехееееееее, колко много сте изписали  newsm10 то нямаше прочитане  Stuck Out Tongue

Здравейте на всички нови плодчета  welcome  newsm51
При нас е весело и колкото повече, толкова повече /както казва Мечо Пух/.
Радвам се, че се увеличаваме. И никакво отказване  no и разни изкушения, като сандвичи и тем подобни  newsm53  И аз готвя, ама няма предаване. Е, разбира се и на мен ми се хапва, но съм си наложила да не мисля за това  Naughty

Дори забравих какво щях да пиша  ooooh!
Май е време за нова тема, ако няма желаещи или ветерани, които пускат темите, мога и аз да я пусна. Хайде, кажете вие, които сте най-отдавна на линия. Пък в новата тема да се преброим  newsm19/видях това предложение и по-нагоре/.

Изкарах и 13-ия ден. Доста съм изморена, но това е разбираемо -  football с малкия навън, много ходене пеша и бутане на количка.

Това е засега  yes

# 344
  • Мнения: 1 384
kemi, няма такива неща с ветерани, ако ти се прави нова тема и имаш време ще бъде супер!  Hug
Аз обичам да се занимавам, но сега уча за изпити и нама как.  Confused Ако ти трябва нещо (някаква информация) свиркай  Whistling Wink

Общи условия

Активация на акаунт